Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Wrzesień 2019 - 04:51:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43664 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OGNISTY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #70 : 15 Styczeń 2012 - 17:46:45 »

Witam. Bardzo ciekawa galeria, zaskakująca różnorodność .
Pozdrawiam.
GAdS

Linki sponsorowane:

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #71 : 22 Styczeń 2012 - 10:19:33 »

Dziekuje za odwiedzenie mojej galerii OGNISTY! Twoje obrazy sa wspaniale usmiech
Dawno mnie nie bylo na forum, za co przepraszam. Nazbieralo mi sie troche prac, a efekty tego przedstawiam ponizej.
29. Dandelions (Dmuchawce) sa namalowane akrylem na scianie. Moze nie sa bardzo artystyczne, ale stalam przy nich ok 15h (nie liczac przerw) - te cienkie linie beda mi sie snic po nocach :D

cisza  A teraz z ZAJEC MALARSKICH (praca nad obrazami wykonanymi podczas zajec malarskich ograniczaja sie to paru godzin (2-3). Chce poprostu sie nimi podzielic, mimo ze nie sa profesionalne, grunt to to, ze cwicze).

30. (ZM) Sailing boy (Zeglujacy chlopiec). Na zajeciach dostalismy kartke A4 z wydrukowanym obrazkiem (kontury) z kolorowanki. Moj przedstawial chlopca kapiacego sie w wannie (z prysznicem), w reku trzymal gabke, a przy wannie lezalo mydlo. Przy uzyciu farb akrylowych, musielismy  zmienic charakter tego obrazka usmiech.

31. (ZM) Dust (Kurz). Akryl na plotnie (ok. 50x40 cm). Zadaniem bylo wyciecie z gazet 2 zdjec jako inspiracji (gazet przyniesionych przez nauczyciela) i polaczeniu ich na jednym obrazie. Ja wycielam twarz Sade i afrykanska kobiete ubrana od stop po glowe w zwiewne chusty, ktora opierala sie o drewniany kij.

32. (ZM) Kontrowersyjny tytul: Jesus Terrorist from Moscow Disco (Jezus terrorysta z Moskiewskiej Dyskoteki). Akryl na plotnie (ok. 60x50). Zadaniem bylo wylosowanie tytulu z koperty (tytul istniejacego dziela, namalowanego przez innego malarza) i namalowanie wlasnej wersji. Ja wylosowalam ten. W rzeczywistosci obraz byl namalowany przez finskiego artyste i na koniec zajec mielismy porownac oba ze soba. Inspiracje zaczerpnelam z ikonografii.

(ZM) Mikro granulki wymieszane z klejem i farba akrylowa, na drewnianej desce. Zupelnie nowa technika, ktora pokochalam. Mam zamiar zrobic serie 8 podobnych obrazow, moze uda mi sie je gdzies wystawic mysl . Fioletowo - niebieski (Last catch) ma juz innego wlasciciela  hura. Ich rozmiary to: Flores (ok. 30x40 cm), Last catch (ok. 40x50 cm).

33.

34.

35. Mala Mi - kontynuacja historii muminkow. Mala Mi wskoczyla na sciane  rotfl i powstal akryl na scianie.

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #72 : 23 Styczeń 2012 - 11:04:21 »

Za te ścienne malowidła, to mam nadzieję, że kasiorę chociaż przyzwoitą zgarnęłaś usmiech Sailing boy sympatyczny, chociaż to miało być tylko ćwiczenie w nakładaniu farby, tak? 4h ??? Trudno mi to sobie nawet wyobrazić. Dust w ogóle mi sie nie podoba, sorki bezradny Jezus- nie wpadłbym na to że chodzi o terroryzm. Wygląda, że skupiłaś się na Chrystusie, który zrobiony jest zresztą bardzo fajnie-'ikonowo'. Terrorymu brak natomiast. Ciekawa korona cierniowa usmiech
34- super gluty okok nie dziwię się, że już jeden z nich ma właściciela. Fajnie to wygląda i nieźle się sprzedaje. Dobry pomysł z wystawą! Powodzenia okok
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #73 : 23 Styczeń 2012 - 17:21:29 »

Hei usmiech
No ja wiem, ze te prace cwiczeniowe sa 'takie sobe', a nawet slabe - czas podaje w przyblizeniu, bo to byly albo jedne zajecia, albo 2 (no i czasem wykladowca gadal polowe zajec, a czasem tylko pol godziny z 3h zajec). Dust tez mi sie nie pogoba, brakuje wielu szczegolow, ale nie chce do niego wracac - bo to bylo tylko cwiczenie, zrobione na szybko usmiech. Wrzucialm prace zeby pokazac jakie mozna fajne cwiczenia robic (w moim przekonaniu), aby sie rozruszac usmiech Jezusa rzeczywiscie zapamietalam z ikon, kto wie, moze przejde sie do kosciola sprawdzic, czy nie potrzebuja-haha!!! Chociaz z mlotem i kowadlem na glowie, to chyba raczej bedzie ciezko znalesc chetnych  paluszkiem la, la, la...
W Sailing boy chodzilo glownie, zeby przedstawic go zupenie inaczej (tzn. zostawic glowne ksztalty, ale nadac jakis inny charakter). Zadanie bylo robione na 2 zajeciach- glownie dlatego, ze musielismy dlugo czekac, az podklad wyschnie. 
No! Prace oznaczone 'zajecia malarskie' sa tylko cwiczeniami, nie prawdziwym malarstewm (no moze poza technika glutowa :P). Poprostu przychodzimy na zajecia, dostajemy zadanie i sobie malujemy i to co nam sie uda zrobic, na koncu zajec porwonujemy z innymi pracami. W domu juz do tych 'obrazow' nie wracam.
Co do malowidel sciennych, to staram sie jak moge, ale od rodakow/znajomych trudno (tzn.  glupio) mi brac przyzwoita kasiore  bezradny Musze popracowac na moim charakterem!   rotfl
NO dzieki za zyczenie Powodzenia! Na pewno sie przyda!!!!  hura
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #74 : 23 Styczeń 2012 - 20:11:53 »

A ja nie wiem czemu dwie ostatnie mi sie nie chcą otwierać, wczoraj nie chciały i dzis też nie ;/
Te co są prace - każda coś w sobie ma , coś ciekawego, interesującego, na czym oko zawieśić można, popolemizować myślami...
Zgadzam sie z Towiczem że Chrystus z terroryzmem na tej pracy nie wiedzieć czemu ma do czynienia... ogólnie ze złem tego świata  jak dla mnie  tak korona... hm, wg mnie nie musiała być tak, normalna cierniowa lepsza, po co ruskich mieszać do tego... jak sie przyjrzeć to koreańce jeszcze gorsze, więc....  milczek
Chłopczyk na okręcie - klawy, słit emo-bobas  rotfl woda choć bajkowa to ładna...
Dmuchawce - dobrze wiem ile pracy takie małe g#*%@  pochłaniają , dlatego sza-cun Emilka  okok estetyczne... git.

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #75 : 23 Styczeń 2012 - 21:23:19 »

Oj nie wiem dlaczego sie nie otwieraja :( Myslisz, ze powinnam wrzucic jeszcze raz?
No bo jak Chrystus moze byc terrorysta-hihi (probuje wyjsc z twarza z sytuacji:P), a ta korona cierniowa to dlatego nawiazuje do Rosji, poniewaz 'On' mial byc z moskiewskiej dyskoteki usmiech.
No! Ale fajnie! Dzieki za komentarz!

zawstydzony
27.04.2012 emilkamou: chyba juz wiem dlaczego nie chcialy sie otworzyc. Byly zbyt duze. Teraz powinny byc widoczne, zostaly poprawione.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #76 : 12 Kwiecień 2012 - 20:07:40 »

26. The Greek land (grecka ziemia)
Olej na plotnie 50x70 cm.

Uploaded with ImageShack.us
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #77 : 22 Kwiecień 2012 - 21:25:45 »

Pszczolka i rybka sa obrazkami namalowaynymi dla kolegi, ktoremu urodzila sie coreczka.
Oba to akryl na desce 30x30 cm.

przez administrację forum za wykonanie.
27. Pszczolka

28. Rybka

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #78 : 26 Kwiecień 2012 - 22:29:04 »

29. Ostatni obraz z ZAJEC MALARSKICH. Tematem bylo 'uzycie cienkich linii'. Poniewaz jest to obraz namalowany na dobrym plotnie w wielkosci 60x80 cm, chcialabym go  poprawic - jakies sugestie? Nazwa obrazu to 'Nic'. Do namalowania go uzylam akrylowa farbe czarna i 2 odcienie czerwieni.

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #79 : 27 Kwiecień 2012 - 10:16:13 »

Zaglądam do Ciebie co jakiś czas więc w końcu coś napiszę ;)

W końcu wgrały mi sie obrazki nr 33 i 34...  34 spoko, można by ją rozmnożyć i zrobić coś znacznie większego takiego ;)

Grecka ziemia - bardzo ładne kolory, aż troche żal że tak mało tam jest tych elementów.. a może nie mało, może w sam raz  mysl  oczko

Rybka i pszczółka - dla dzieciaczków super... jak ta pszczółka lata mnie ciekawi - taka wielka a takie małe ma skrzydełka, heh ;))

No ostatnie dzieło... to ja nie wiem... Fajny temat - cienkie linie - w sam raz na konkurs malarski. A tu - mnie np rażą te jajka, osobiście wole kwadraty, prostokąty, sześciany.. ja bym te 3 mniejsze zamienił na sześciany właśnie a to jajo największe zastąpił wieżą taką wyyysoką - taką jak po lewej stronie ale wyższą. Ale to tylko moje odczucie...

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: