Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 11:47:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Shemhazai  (Przeczytany 6666 razy) Średnia ocena: 2
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shemhazai
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 02 Wrzesień 2010 - 10:55:04 »

Problem w tym, że przeszukiwałem google z polskimi i angielskimi hasłami i nie znalazłem nic co by odpowiadało mojemu wyobrażeniu sukni powiewającej na wietrze. No ale nic, trudno się mówi:P
GAdS

Linki sponsorowane:

SOHY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 02 Wrzesień 2010 - 11:34:45 »

Witaj,
diabeł tkwi w szczegółach mawiają . Chciałem Ci tylko napisać , żebyś nie słuchał dobrych rad ludzi którzy patrzą na Twoją sztukę na co dzień .
Pamiętaj , że to Ty jesteś jej twórcą i tylko Ty wiesz co jest dla Twoich obrazów najlepsze.
Oko jest bardzo ciekawe , fakt , że nie trzyma się żadnego mięśnia trochę przeszkadza ale nie od razu Kraków zbudowano.
Pióra są jak dla mnie doskonałe , lekkie , delikatne , miękkie , bardzo mi się podobają.
Co do reszty kompozycji to jak dla mnie jest ok. Jest to postać fantasy więc trudno doszukiwać się w jej świecie realizmu naszej rzeczywistości.
Myślałem , żeby polecić Ci w gogle grafika Valesqeza Diego i jemu podobnych z tego okresu . Tam jest dużo sukien .
Ciekawe prace .
Pozdrawiam
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 02 Wrzesień 2010 - 11:35:43 »

Shemhazai nie mówi się trudno, tylko należy szukać rozwiązań i doskonalić swój warsztat.
Masz ku temu wszelkie predyspozycje by malować jak profesjonalista.
Jeśli sobie dajesz świetnie radę z mieszaniem farb i ich kolorystycznym doborem,
potrafisz tak ładnie wypracować co niektóre detale,
to i dasz sobie radę z malowaniem postaci i sukien itp.
Należy tylko obserwować, podpatrzyć, trochę kopiować, z foto,
z  obrazów wielkich (jak wygląda przykładowo tkanina, suknia, czy też dziewczyna).
 Nigdy nie mów trudno, mówi się "Ja potrafię..."

Czekamy na następne prace usmiech
amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 03 Wrzesień 2010 - 19:14:22 »

Baśniowe tematy są bardzo fajne... sama teraz maluję coś baśniowego :-)
Ciekawa praca, ale faktycznie suknia powinna być inaczej namalowana... ja bym ją zrobiła taką bardziej zwiewną, wyraźniej zaznaczyłabym zarys nóg pod cienkim materiałem.
Ale maluj swoje fantazje, przy kolejnych pracach na pewno unikniesz niektórych błędów... może popełnisz inne, ale tak się przecież uczymy... :-)
Shemhazai
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 16 Styczeń 2011 - 02:20:06 »

Widzę, że dostałem wyróżnienie. Jak miło być wyróżnionym. Dziękować, dziękować:D Szkoda, że ostatnio nie mam w ogóle czasu na zabawę z pędzlami. Praca magisterska, zawodowa, zajęcia na uczelni i życie prywatne zjadają mi każdą minutę wolnego czasu. Mam tyle pomysłów, a totalny brak czasu na ich realizację. Może za parę miesięcy coś wstawię do działu z fotorelacją, odnośnie mojego obrazu, nad którym pracuję. Coś już się rusza, ale na razie nie widać właściwie jeszcze za wiele. Pozdrawiam
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 16 Styczeń 2011 - 15:47:34 »

Shemhazai, ważne, że jesteś no i czekamy na Twoje przyszłe dzieło tak
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: