Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 01:41:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: S O H Y  (Przeczytany 26498 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SOHY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #70 : 28 Kwiecień 2012 - 08:46:28 »

dziękuje wam za uwagi , w zasadzie bez nich to nie ruszyłbym chyba z miejsca .
Terenia zrobiła z moich tulipanów martwą naturę i podoba mi się ta koncepcja ,
Espero za to rozłożył mnie na łopatki bo w zasadzie kolory przejąłem albo podpatrzyłem właśnie z tego obrazu.
Myślałem że jestem w stanie obronić się kolorem , ale po tym co napisaliście już wiem , że nie jest tak pięknie jak myślałem .
Wydaje mi się , że mocniejszy cień jest mi bliższy od przenikającego się koloru tła , ze względu na to , że chciałbym zachować jak najwięcej prostoty
w tym obrazie , dziś wieczorem zaczynam pracę . Wszystko już podeschło więc mogę eksperymentować mazać , wycierać i kombinować :-)
Zacznę od koncepcji Towicza .
Bardzo wam dziękuję za pomoc . Zobaczymy co się z tego urodzi .
A tak w międzyczasie może uda mi się dołączyć jedną pracę z chudego okresu
Namalowana szpachlówką postać , na plecach od starej szafy bo akurat nic innego nie było w pobliżu .
Już skończyłem i raczej nic nie zmienię .

tytuł '' Nie zabijaj " olej na sklejce 60x170

GAdS

Linki sponsorowane:

SOHY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #71 : 01 Maj 2012 - 16:19:20 »

Co nieco zmieniłem , ciekaw jestem jak wam się teraz podoba ?

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #72 : 11 Maj 2012 - 06:53:58 »

No cóż wazonik nieco jaśniejszy, zlewa się z zielenią liści tulipanów.
w poprzedniej wersji bardziej wazon kontrastował z kwiatami, teraz brak mu tej szklistości.
Nie ma światłocieni, no nie wiem ten obraz mi nie leży. Tulipany nie żyją tz. brak im świeżości.
Typowo nowatorskie malowanie, wybacz S O H Y ale stać Cię na lepsze malowidła.
Takie jest moje zdanie, innym może się podoba, mnie nie, baz żadnego efektu, który by przyciągną wzrok. bezradny
może tylko ta czerwień zwraca na siebie uwagę. Brak jakiegokolwiek artyzmu w tej pracy, które widać w Twoich poprzednich pracach,
np."Nie zabijaj" , druga bez tytułu "Jak Ty", "Nie widzę , nie słyszę ,nie mówię" i inne wcześniejsze. to są prace, nad którymi warto zatrzymać wzrok.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #73 : 11 Maj 2012 - 18:27:39 »

Niestety muszę się zgodzić z Teresą w temacie tego obrazu...
Mi bardzo sie podobały wcześniejsze Twoje tulipany, te które wyglądały jak istny misz-masz,
te takie nieskończone jakby - w takim malowaniu jesteś dobry na prawde i takie twórz  okok

No ale jak pamiętam te były na zamówienie dla babci więc niech już zostaną takie ;)

A- moją gruszkę oczywiście możesz zmodyfikować jak najbardziej  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #74 : 17 Maj 2012 - 08:24:51 »

SOHY- nie wiem czy podziękować Ci, czy przekląć za link do galerii tego Jakuba  usmiech Gościu jest tak dobry, że chętnie obciął bym mu to i owo z zazdrości. A w dodatku--- to gówniarz! Ech..życie  oczko
gadziooo
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #75 : 17 Maj 2012 - 18:09:22 »

Bardzo klimatyczne.....wiekszosci osob moze sie nie podobac ale na to nie zwracaj uwagi.....ciekawe i to bardzo
lololxd
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #76 : 19 Maj 2012 - 16:59:55 »

Całkiem spoko.
Cichy
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #77 : 21 Maj 2012 - 06:54:20 »

Ostatnio nasze posty się nieco przeplatają ,więc jestem u Ciebie w galerii.Zadałem sobie pytanie dlaczego ktoś kto pisze takie ciekawe posty zadał mi ni z gruszki ni z pietruszki ascetyczne pytanie - cyt. - "ile czasu malujesz".Choć różnimy się stylami malowania - mamy cechę wspólną - niektóre nasze prace wymagały właśnie dużo owego czasu na ich wykonanie.Ale nie o tym chciałem napisać,co innego odkryłem - masz pewną cechę ,która wyróżnia jednych ludzi od innych,nie powiem Ci jaką, żebyś nie "obrósł w pióra".Nazwij ją sobie umiejętnością czytania między wierszami.Nasze życie do końca powinno być "przygodą intelektualną" ,wobec tego wpadnę sobie od czasu do czasu do Twojej galerii - trochę pooglądać , ale przede wszystkim poczytać.Gdyby jednak coś Cię zaciekawiło,np. jakieś aspekty techniczne związane z malowaniem - czy po prostu pogadać  o Sztuce - to łatwo mnie znaleźć.
SOHY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #78 : 25 Maj 2012 - 23:10:49 »

Dzisiaj dodam dwie prace  
pierwsza powstała przed namalowaniem "nie zabijaj", ma tytuł "Miłość"   olej na płótnie 50x70

Druga to ma jedynie roboczy tytuł - kulki
bez tytułu olej na płótnie   50x70

już wcześniej miałem je załączyć ale nie chciały się załadować , mam nadzieję,  
że dzisiaj się uda za pierwszym razem bo nie mam nastroju do walki  oczko
Udało się

malmar
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #79 : 26 Maj 2012 - 13:51:55 »

Witaj !
Fajne te nowe obrazy lecz "kulki" podobają mi się bardziej. Dokładnie wytłumaczyć  dlaczego -
nie potrafię, ale lubię taki styl malowania  okok - może działa na moje bodźce wzrokowe kontrast
kolorystyczny ...

Pozdrawiam!
Marcin
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: