Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
23 Sierpień 2019 - 05:23:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: fff  (Przeczytany 3726 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bialogardzki-picasso97
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
fff
« : 09 Sierpień 2010 - 10:49:56 »

f
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 09 Sierpień 2010 - 11:34:15 »

Czołem. Pewnie Władze forum powiedzą to samo, ale bede pierwszy... Jeśłi już wstawiasz link, to można by, wręcz wypadało by coś opisać go trochę, tak aby od razu było wiadomo o co chodzi, co to za wystawa, czy Twoja tylko czy nie tylko, jakie to prace - technika, rok powstania kolekcji... no coś więcej.. bardzo by było wskazane ja myśle  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
teresa
Admin
*

Aktywność:
17%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 09 Sierpień 2010 - 14:46:33 »

knowa1126, słuszna uwaga  tak

Teraz jest dobrze Kamilku, Tu wklejaj swoje prace i staraj się je opisać (tytuł i technikę malowania)
byśmy mogli ocenić Twoje prace, skomentować i ewentualnie służyć dobrą radą.
Pokazuj swoje prace, fotki z wernisaży i z wystaw. Nie linki a zdjęcia z opisami.
Prace, które przejrzałam świadczą o Twoim zaangażowaniu i aktywności w malarstwie.
Tak trzymaj  okok  powodzenia i rozwinięcie skrzydeł w malowaniu Ci życzę. usmiech

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 06 Wrzesień 2010 - 12:04:11 »

Najfajniejsza jak na razie praca z rybką na talerzu,czekamy na więcej twoich prac drogi picasso-bialogardzki.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 06 Wrzesień 2010 - 15:20:18 »

no kołuj,kołuj ten aparat, bo widzę, że im dłużej -tym każdy proporcjonalnie bardziej ciekaw Twoich zacnych dzieł tak

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 06 Wrzesień 2010 - 19:19:56 »

Ale one już są  sławne, zwłaszcza na tym forum, chyba najsławniejsze..inna bajka,że nikt ich nie widział jeszcze  mysl oczko

impresjonista
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 10 Kwiecień 2011 - 16:44:38 »

Kamilu nie przypominam sobie by Cię dosięgł mój cięty jęzor, więc trochę mnie dziwi Twoje pytanie. Być może jesteś grzecznym chłopcem i nie przeszkadzasz na lekcjach, taka postawa jest wzorem cnót szkolnych i nietylko. Byłem i ja taki, pewne doświadczenia życiowe sprawiły że przestałem taki być. Tylko w walce na śmierć i życie człowiek uruchamia ten drzemiący w nim potęcjał. Stąd wynika mój styl bycia, kiedy dwie osoby będą się we wszystkim zgadzać, to nic się niezmieni i oni się nie zmienią. Kiedy zjawi się trzecia która ma inne zdanie to zacznie się zabawa w kto ma rację. Ja jestem tym trzecim co ma swoje racje. Tylko w dyskusji z kimś co ma odmienne racje możemy się czogokolwiek nauczyć. Na początek uczymy się pewności co do racji, tak by obronić swoje racje, lub zmienić zdanie kiedy wyjdzie na jaw że nasze racje są niedokońca przemyślane. Mam nadzieję że spotkam tu ludzi który mają swoje racje i będę chciał je poznać by się zmierzyć w dyskusji. Moim celem w dyskusji nie jest kogoś pokonać, ale poznać, nie oceniam i nie obrażam. taka jest moja etykieta.

Nie ma doskonałości, jest tylko doskonalenie...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: