Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
23 Sierpień 2019 - 05:35:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nagrody  (Przeczytany 14232 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 16 Grudzień 2007 - 07:21:30 »

I miejsce

1. Praca zostaje umieszczona w dziale Hall of Fame
2. Użytkownik zdobywa 4 punkty - ranking konkursowy

II miejsce

1. Praca zostaje umieszczona w dziale Hall of Fame
2. Użytkownik zdobywa 2 punkty w rankingu konkursowym.

III miejsce

1. Wzmianka zostaje umieszczona w dziale Hall of Fame.
2. Użytkownik zdobywa 1 punkt w rankingu konkursowym.

Ostatnio zmieniony: 14.06.2009

GAdS

Linki sponsorowane:

nemo2000
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 16 Grudzień 2007 - 08:14:05 »

Mam propozycje, czy nie można choćby, dać 0,001 punkta za udzial, jakby promowac też zaangażowanie...  papa2

byś żył przez wszystkie dni swego życia..
J. Swift
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #2 : 16 Grudzień 2007 - 22:52:29 »

No właśnie
Nie wszyscy są tak cudowni i niewysocy są dostrzegani i akceptowani w swoim stylu malowania …
To mogło by zniechęci do udziału w konkursie a im więcej udziałowców tym wyższy poziom i lepsza zabawa …
Wiec może jakieś punkty za udział tez powinny być   mysl
kratke
Gość
« Odpowiedz #3 : 16 Grudzień 2007 - 23:00:11 »

Nie wszyscy są tak cudowni i niewysocy są dostrzegani i akceptowani w swoim stylu malowania …
no Sui Fong, chyba nie piszesz o sobie, ty już przecież jedną paletkę w kolekcji masz usmiech

A tak na serio, to może i racja, proponuję nie tyle zbieranie punktów, ile nagrodę za konsekwencję, np za udział w iluś tam konkursach pod rząd (ale tylko wtedy ta nagroda jeśli się nie zdobywa laurów  bezradny  haha)
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 17 Grudzień 2007 - 06:58:18 »

Punkty "ułamkowe" odpadają, choć szczerze powiedziawszy trochę się nad tym zastanawiałem, no ale w końcu doszedłem do wniosku że ich nie wprowadzę.
Za to propozycja kratke wydaje się interesująca. Można ustalić jakąś nagrodę typu "Unbreakable" lub "Wytrwały konkursowicz": - za udział w iluś tam konkursach bez lokaty punktowanej. Tylko ilu? ...i czy pod rząd?  mysl
5, 10, 15 (brown, silver, gold Unbreakable)?
nemo2000
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 17 Grudzień 2007 - 20:35:38 »

Witam!
Sznowny VanGob-ie punktacja i jej śmiesznośc była po to by zwrocić uwage...
Natomiast propozycje Twoje i Kratke bardzo logiczne...
Tylko np. to moja propozycja na 6 Konkursów udział w min. 5, na 12 w min. 10 itd.
ale TY masz głowę nie tylko do noszenia kapelusza, więc napewno coś logicznego wymyślisz okok
Pozdrawiam nemo2000

Ps. niezniszczalny może być...albo  enduring

byś żył przez wszystkie dni swego życia..
J. Swift
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #6 : 17 Grudzień 2007 - 21:16:30 »

no Sui Fong, chyba nie piszesz o sobie, ty już przecież jedną paletkę w kolekcji masz usmiech

Ta to się nazywa mieć fuksa co …  oklasky hura

Chciałbym tez podkreślić ze niebyło w tedy takich asów jak :
Szklanytygrys, nemo2000, Piotruś czy Van Gop Który nawiasem mówiąc nie wziął udziału bo chciał nam dać szanse zapewne . Pozdro dla niego …   oczko papa2
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #7 : 18 Grudzień 2007 - 13:10:54 »

Chciałbym tez podkreślić ze niebyło w tedy takich asów jak :
Szklanytygrys, nemo2000, Piotruś czy Van Gop :

Ze jak..?????
chwila to tylko sie czujesz dobry i liczysz szanse jak dookola brak "silnych" i "mocnych"...????   
to co z ciebie za zawodnik..? w szranki idzie zawsze z "najlepszymi.." wygrac z kiepszczakiem to zadne zwyciestwo..!!
kratke
Gość
« Odpowiedz #8 : 18 Grudzień 2007 - 13:48:06 »

Anegdota klasyczna do przemyślenia a propos konkursów i nagród, klasyk, ale może ktoś nie zna usmiech
Z pamięci, więc być może niedokładnie... ale sens pozostał... Z dedykacją dla Sui Fonga kwiat

Rozmowa filozofa (nie pamiętam którego zawstydzony, ale to któryś z tych takich klasycznych) z celebrującym mistrzostwo  zapaśnikiem...
- Wygrałeś zawody?
- Tak
- Był od ciebie gorszy?
- Oczywiście, że był gorszy, w końcu z nim wygrałem!
- To z czego się tak cieszysz? Żaden problem pokonać gorszego od siebie...
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #9 : 18 Grudzień 2007 - 15:38:25 »

Ze jak..?????
chwila to tylko sie czujesz dobry i liczysz szanse jak dookola brak "silnych" i "mocnych"...????   
to co z ciebie za zawodnik..? w szranki idzie zawsze z "najlepszymi.." wygrac z kiepszczakiem to zadne zwyciestwo..!!

Nie uważam ze ktoś tu jest slaby czy mocny uważam ze wszyscy są świetni naprawdę to są dla mnie wyższe sfery i ciesz się ze jestem w śród was … A tak a propos już nudziło mnie ciągle powtarzanie moich rówieśników ze co to nie ja… zawsze mi wmawiali ze jestem gościu i niema lepszych . tak
Ale ja wiedziałem ze tak nie jest i cieszę się ze mogę się otrzeć o ludzi którzy są lepsi ode mnie … „Kto z kim przystaje ten taki się staje”  zacieszacz

Ja się po prostu uczę …
A najlepiej jest uczyć się od najlepszych …  okok
A chce być lepszy, lepszy, lepszy … Chociaż tego nie widać …  nerwus
I wcale tez nie uważam ze jestem beznadziejny raczej skromny ,teraz to juz byłem skromny (i właśnie złamałem swoją zasadę ale wolałem nie pozostawiać tego bez wyjaśnienia …)  glupol
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: