Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 15:36:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rosa  (Przeczytany 10469 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 30 Sierpień 2010 - 19:08:49 »

Chętnie bym zobaczył taką matrycę i akwafortę, wiesz jestem bardzo przywiązany do grafiki warsztatowej ale dawno
już nic z żadnych technik nie robiłem i tęsknie  usmiech

Dziwnie że od razu na forte i tintę wskoczyliście pomijając te prostsze typu miedzioryt czy sucha.

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
GAdS

Linki sponsorowane:

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 30 Sierpień 2010 - 19:37:18 »

Śmiecisz w wątku młody !!!!

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 30 Sierpień 2010 - 19:49:12 »

Dziwnie że od razu na forte i tintę wskoczyliście pomijając te prostsze typu miedzioryt czy sucha.

Też się zdziwiłam, jednakże jakoś udało mi się, pobieżnie wprawdzie, ale zawsze zetknąć z tymi technikami - miedzioryt wykonywał we własnym zakresie kolega z roku i mogliśmy co nieco podglądnąć, a sucha igła wyszła mi przypadkowo miejscami na matrycy, bo trochę za mocno dociskałam igłę do blachy usmiech

Tutaj są pierwsza i piąta z kolei odbitka:

Którejś studentce z roku licencjackiego zostało trochę niebieskiej farby i profesor zdecydował się na mały eksperyment ;)
Dwie kolejne wyszły mi niestety dużo gorzej - powstał efekt tzw. 'posiania' odbitki (farba w liniach nie odbiła się i pozostały takie 'puste' kreski). Nawet profesor nie mógł jednoznacznie określić, co w tym wypadku było tego przyczyną, dlatego profilaktycznie polecił mi bardzo dokładnie oczyścić matrycę i wetrzeć farbę na zimno, bez podgrzewania płytki. Dzięki tym zabiegom kolejne odbitki wyszły dużo lepiej.

I matryca na blasze tytanowo-cynkowej:

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 30 Sierpień 2010 - 19:59:25 »

Miło oglądać usmiech

Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 30 Sierpień 2010 - 20:21:30 »

Dzięki, a największą frajdę miałam przy pierwszej odbitce - tętno aż mi skoczyło, gdy się uwijałam przy prasie. I później ta duma z pierwszego 'dziecka'  oczko
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 04 Wrzesień 2010 - 18:21:22 »

Kolejny obraz z tryptyku Circus:

przez administrację forum.

'Vaillance' - Akryl, podobrazie oklejone płótnem, Sierpień 2010

Trzecia praca, którą chcę zamknąć serię - póki co, jeszcze na sztalugach...
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 04 Wrzesień 2010 - 19:35:49 »

Picasso, musisz uważniej śledzić wątki, pierwsza cześć była wcześniej usmiech bardzo mi sie również podoba, ale szczerze spodziewałem sie podobnej kolorystyki (czerni,bieli i niebieskiego), sam nie wiem czemu mysl a tu czerwien... wiec trójka pewnie bedzie jeszcze pewnie w innym odcieniu ?;) podobrazie jest okrągłe czy kwadratowe?usmiech

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 04 Wrzesień 2010 - 19:39:12 »

Okrągłe, o promieniu 20 cm. W trójce planuję zrobić mały miks kolorystyczny - przeciwstawić sobie zimne i gorące barwy. Dzięki, jednak nie daje mi spokoju ta lewa noga - pomagałam sobie co prawda fotografią, ale zrobioną chyba trochę pod kątem, stąd te dziwne proporcje  bezradny
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #28 : 04 Wrzesień 2010 - 20:17:51 »

Mnie tam się podoba.
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #29 : 05 Wrzesień 2010 - 10:41:14 »

Bardzo fajna seria Circus, typ taki trochę graficzny. Drugiego tło przypomina mi dno butelki  oczko
Czekam na następny.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: