Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 11:46:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rosa  (Przeczytany 10472 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 28 Sierpień 2010 - 20:46:08 »

Nie ma o czym mówić, każdy przecież ma prawo do własnej opinii.
GAdS

Linki sponsorowane:

Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 29 Sierpień 2010 - 19:03:57 »

W Krakowie - teraz zacznę II rok grafiki na UP i I rok scenografii na ASP.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 29 Sierpień 2010 - 19:40:51 »

Ooo, gratuluję! okok A jaki kierunek?
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 30 Sierpień 2010 - 00:16:37 »

Ja tam wiem, że nic nie wiem, tj. może i coś tam wiem, ale zawsze można wiedzieć więcej. Nie obraź się, ale 13 lat to trochę za wcześnie na takie hasła:

Ja mam 13 lat !!! A wiem o malarstwie jak mało kto !!! Polecam się !!!! okok

Nie masz całkiem pewności co do zakresu twojej wiedzy, zawsze może znaleźć się ktoś bardziej doświadczony, kto sprowadzi cię na ziemię być może dość brutalnie (zresztą zauważyłam, że już się merytorycznie 'popisałeś' z owym frotażem w odniesieniu do farb olejnych milczek).
Co do twoich planów odnośnie studiów na ASP (Artysta Szuka Pracy ;-P) to nie powinieneś być taki pewny, nie wiadomo przecież, czy ci się nie zmienią po drodze plany (co przez 5 lat może się zdarzyć), albo czy po prostu DOSTANIESZ SIĘ. Sama na ASP dostałam się dopiero za drugim podejściem, a mój nauczyciel z liceum startował bodajże 10 razy - teraz jest na III roku zaocznych na ASP warszawskim.
Nie piszę tego, żeby podciąć ci skrzydła, ale żebyś nabrał odrobinę dystansu do samego siebie - zwykle jeśli ktoś sam
o sobie mówi, że dużo wie, to tak naprawdę guzik wie. Pewność siebie oczywiście pomaga, ale w granicach rozsądku...
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 30 Sierpień 2010 - 09:46:04 »

Rosa - potocznie mówiąc - nic dodać , nic ująć  tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 30 Sierpień 2010 - 17:24:12 »

Nie 'frootage', a 'frottage', jeśli już, monsieur. I jest to technika graficzna, nie malarska (historię odkrycia znajdziesz np. tutaj). A tak nawiasem mówiąc, nie zaperzaj się tak, nie musisz od razu 'krzyczeć', bo tak interpretuję owe zwielokrotnione silnie na końcu zdania.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #16 : 30 Sierpień 2010 - 17:42:58 »

Ja mam 13 lat !!! A wiem o malarstwie jak mało kto !!! Polecam się !!!! okok

Też taki hardy byłem w twoim wieku, jeszcze ze 4 lata i zrozumiesz że tak naprawdę prawie nic nie umiesz, chociaż wydawać by się mogło że jest inaczej  ^^

Podoba mi się
'Ciche życie - haut, bas' chyba najlepsza praca z tych tutaj widniejących, jeszcze rzeźba "przestrzeń tańca" także do mnie trafia.

Studiujesz warsztatówkę ?

Chodzi mi o taką ,,przecierkę'' pędzlem jak jest mało farby, albo jest sucho, a farba na podłożu jest sucha albo prawie sucha !!!

frotaż to odbijanie faktury przedmiotów budując tym samym obraz, nie myl pojęć młody.

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 30 Sierpień 2010 - 17:51:06 »

Chodzi mi o taką ,,przecierkę'' pędzlem jak jest mało farby, albo jest sucho, a farba na podłożu jest sucha albo prawie sucha !!!
To, o czym piszesz, ma inną nazwę, o ile się nie mylę drybrushing

Studiujesz warsztatówkę ?

Między innymi, ale grafikę komputerową też mamy w programie (w zeszłym półroczu miałam pracownię wklęsłodruku)
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #18 : 30 Sierpień 2010 - 18:07:54 »

Trochę słaby rysunek masz jak na warsztatowkę, jakie techniki obrobiliście ?
Pokażesz ?

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
Rosa
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #19 : 30 Sierpień 2010 - 18:41:21 »

Trochę słaby rysunek masz jak na warsztatowkę, jakie techniki obrobiliście ?
Pokażesz ?

Póki co, to z technik graficznych tylko akwafortę z akwatintą - mieliśmy zrobić matryce na podstawie przyniesionych i wybranych przez profesora naszych starych prac. Naklęłam się nad swoją jak nie wiem, bo to była akwarela z drugiej liceum i kompletnie mi się nie podobała dobani
Cóż, 'haut, bas' było jedną z moich pierwszych prac na uczelni, a autoportret robiłam tuż przed sesją na zadanie domowe ;-P. Pozostałe rysunki są z trzeciej i czwartej liceum. Grafiki oczywiście pokażę, ale na razie mogę tylko forty i ew. matrycę z dodaną tintą, gdyż odbitki tinty zostały na uczelni  oczko
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: