Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Czerwiec 2019 - 05:38:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Patriota  (Przeczytany 18021 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Patriota
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 01 Lipiec 2010 - 17:19:33 »

Wiec witam, na poczatek.   usmiech
Otoz jest to pierwszy moj obraz malowany w ogole. Nigdy tego nie lubilem, bo mi nie szlo (jak to dzieciak, brakowalo mi cierpliwosci) po latach sie odwazylem, kupilem farby za 16zl (astra plakaty)  oczko  i pedzle za 1.20 i namalowalem sobie morze, nasze... polskie usmiech. Malowane na a4 bloku do malowana. Jestem srednio zadowolony, wydaje mi sie ze przesadzilem z tym sloncem, malo realne jakies takie. Chyba to poprawie wkrotce. Za to podobaja mi sie chmury i krzaczki.

nr 1 ,,Zachodzący Bałtyk"

GAdS

Linki sponsorowane:

lukipela
Gość
« Odpowiedz #1 : 01 Lipiec 2010 - 18:11:39 »

Słońce rzeczywiście trochę nierealne,ale poza tym całkiem ok,zwłaszcza jak na pierwszy raz.Popraw słońce i będzie bardzo fajny obraz  okok
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 01 Lipiec 2010 - 18:39:08 »

Tak, troche płynniejszych przejść między kolorami nieba w okół słońca i bedzie całkiem ok. Maluj - dla przyjemności i już oczko może jakieś oleje potem i już można tworzyć fajne dzieła.

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Patriota
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 01 Lipiec 2010 - 19:17:42 »

Acha no ok, tak tez sadzilem ze cos nie teges z tym sloncem. A jakies pozytywne strony? I czy jest w ogole jakis przejaw tego czegos? ;)
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 01 Lipiec 2010 - 19:30:48 »

Pozytywne jest to,że jeśli sprawia Ci radość malowanie to maluj:) całkiem fajne jest to dzieło, znacznie lepiej by chyba jako akwarelka wyglądało. Płynniejsze... Perspektywa jest jak dla mnie ok, fajnie uchwycona, krzaczki dają sporo klimatu  okok

Patriota
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 02 Lipiec 2010 - 08:28:56 »

Sloneczko troche poprawione zostalo... usmiech Postaram sie rozbudowywać swoja galerie, ale nic na sile. ;) Ale do wrzesnia mozecie na pewno spodziewac sie czegos nowego, bo potem, okolo 31 sierpnia ma sie urodzic moj potomek, wiec nie bedzie za bardzo czasu na to hobby ... usmiech
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 02 Lipiec 2010 - 09:51:02 »

Kiedyś więc może namalujesz potomka usmiech albo będzie on natchnieniem  oczko  ...wiadomo - czas dziś to skarb, brak jego uniemożliwia rozwijanie hobby. Aczkolwiek wszystko to kwestia priorytetów. Taka dygresja.

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 02 Lipiec 2010 - 21:54:16 »

Patriota , po pierwsze Gratulacje dla szczęśliwych przyszłych rodziców !!!!!
Po drugie, chciałabym ,żeby mój pierwszy obraz tak wyglądał,
Jak już wspomniał k,now jest fajnie klimatycznie ,mnie tez podobnie jak Tobie najbardziej przypadły do gustu krzaczki i niebo. okok okok
Jeżeli miałabym powiedzieć szczerze - to słonce mi tak nie przeszkadza jak zarys fal ,to mnie razi i nad tym bym popracowała.
Jeszcze raz Gratulacje i trzymam kciuki ...

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Patriota
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 04 Lipiec 2010 - 21:43:32 »

Och dziekuje za gratki... ;)

Moje drugie dzielo... Nie podoba mi sie, ale sporo sie nauczylem przy nim, wiec warto bylo... Generalnie mysle, ze stac mnie na DUZO wiecej, jestem tego pewien nawet ;). Ale musze miec inne farby i lepsze pedzle niz te za 1.20zł i  przede wszystkim jakikolwiek do detalu, bo jego brak w moim zestawie, widac po trzcinach i drzewach.   Popelnilem mase bledow na tym obrazie, a podstawowym byl jego duzy format, dzieki czemu, mniej wiecej w polowie sie znudzilem nim i dokonczylem go na ,,odwal". Musze jeszcze pocwiczyc swoja cierpliwosc na mniejszych formatach... ;)  

2. ,,Krajobraz notecki..." Farby plakatowe, A3 format.

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 05 Lipiec 2010 - 09:23:38 »

hm... ciekawa jest perspektywa, taka z góry, jakby z balkonu, czy innego podnośnika, a nie jak na ogół sie robi z poziomu drogi. Tak-nad dużym formatem trzeba długo siedzieć i nie znudzić sie, bo potem może być tak jak mówisz usmiech  lepiej mały. Ja myśle, że nie jest tragicznie, nie ma co narzekać tylko dalej tworzyć. Co mnie jakoś razi szczególnie to np trzciny - tworzą chyba taki jakby płotek, w lini prostej aż za bardzo , płasko troche... i chyba te dwa najwyższe drzewa za mocno  zaznaczone, zbyt nasycone kolory jak na dalszy plan mają  mysl  i trawa między rzeczką a drogą- tu gdzie czerwone kwiaty są - troszkę zbyt płasko wyszła , można by jakieś chropowatości, nierówności, żeby nie było płąsko właśnie tak.. poza tym bardzo fajny obrazek  tak jeśli za bardzo się czepiałem to sorrki  oczko

Strony: [1] 2 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: