Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 04:16:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mariucha  (Przeczytany 75400 razy) Średnia ocena: 4
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #180 : 08 Wrzesień 2011 - 08:08:42 »

Co do tego drzewa to nie bardzo rozumiem co jest z tą kompozycją.Moim zdaniem jest spoko.Może tylko nie bardzo pasuję do tytułu.Odbicie chyba faktycznie nie teges.
Jak to nie pasuje do tytułu? usmiech przecież śmierć to spokój sam w sobie - pasuje idealnie. Bardzo udana praca, dwójka tez mnie olśniła.
Pierwszy obraz kojarzy mi się z czymś... jakąs starą pocztówką, czy jakimś folderem o wakacjach w Bułgarii z lat 70-tych oczko dlatego trochę mnie odstrasza, ale to tylko kwestai moich glupich skojarzeń usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #181 : 08 Wrzesień 2011 - 17:19:06 »

Co do tego drzewa to nie bardzo rozumiem co jest z tą kompozycją.Moim zdaniem jest spoko.Może tylko nie bardzo pasuję do tytułu.

do tytułu pasuje chyba tak jak mówi Gruszka ;) a co z tą kompozycją? hm, to chyba bardziej kwestia subiektywnego odczucia mojego: ot widzę ładny widoczek, ład i harmonia a tu mi nagle po lewej wyrasta martwe drzewo i straszy  oczko żart taki... jak mówie - to raczej indywidualne , no i w sumie z drugiej strony jak mówilem - ładnie ono Ci wyszło - to drzewo...

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #182 : 17 Wrzesień 2011 - 16:31:31 »

18."Nostalgicznie "-krótko powiem _piękna praca

natomiast "Spokój " tutaj autor chyba się troszkę droczy z widzem,to taki na pozór spokojny widoczek ,a wspomniane wcześniej drzewo wprawia w delikatny niepokój  okok
Troszkę bym tylko zwęziła to odbicie w wodzie badylka bo wydaje się być ciut za duży  milczek ale nic nie mogę więcej zarzucić ,obraz palce lizać okok

AAA dopiero doczytałam ze już doszliście do  tego badylka i jego odbicia ,to się przyłącze  tylko tak

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #183 : 17 Wrzesień 2011 - 21:30:19 »

Jak dla mnie suche drzewo jest jak najbardziej OK, ale jego odbicie już nie. Brakuje mu chyba tego wygięcia, które posiada drzewko. Osobiście przygasiłbym nieco tę żółć, a drzewa na drugim brzegu i góry przykryłbym warstwą mgły (obrazek dostałby więcej powietrza). Fiolet góry nie gra mi tu zupełnie. No i wreszcie: jeśli to bezwietrzny poranek, to tafla jeziora powinna odbijać ostro, jak lustro, a jeśli troszkę wieje, na wodzie powinno być to widoczne.

Świetna strona 17 Twojej galerii. Że fajne akwarele, to u Ciebie norma, ale oleje są tu bardzo dobre.
'Polna droga' rozczarowuje mnie natomiast. Drzewo, droga(!) i  roślinność po prawej i lewej na pierwszym planie do poprawki.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #184 : 30 Wrzesień 2011 - 06:54:07 »

II miejsce w Konkursie malarskim " Woda"
"Wspomnienie z wakacji" - praca konkursowa.

OGNISTY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #185 : 15 Styczeń 2012 - 18:00:02 »

Witam. Świetne prace i bogata kolorystyka.
 Pejzaże rewelacyjne.
Pozdrawiam.
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: