Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:08:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Azawakh  (Przeczytany 18021 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 21 Wrzesień 2007 - 10:03:29 »

marioskate, Miło mi, że podobają Ci się moje prace. To bardzo sympatyczne. Niedługo będą 2 kolejne.

ocham psy i samoloty i kocham je malować...
www.wojciechowski-artist.eu
GAdS

Linki sponsorowane:

kratke
Gość
« Odpowiedz #21 : 24 Wrzesień 2007 - 10:00:39 »

Ja znam Twoje prace już od dłuższego czasu, przede wszystkim z doopa, ale nie omieszkam i tutaj napisać, że w mojej opinii są świetne:) Odnalazłeś się w tematyce i trzymasz się jej, a jednocześnie nie spoczywasz na laurach, bo obserwując Twoje prace chronologicznie widziałem "szukanie"... I tak trzymać:)
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 24 Wrzesień 2007 - 11:50:23 »

kratke, Dzięki, ze tak miło się wypowiadasz na temat moich prac i mojego dorobku artystycznego. Chciałbym jednak powiedzieć, że niestety nie każdy tak rozumuje jak Ty i nie każdy docenia to, że można malować coś innego niż typowo akademickie tematy takie jak martwa natura czy akt albo pejzaż. Ja malując psy czy koty chciałbym zająć niszę czyli tematy, które w Polsce nie często są poruszane przez artystów a wielka szkoda. Szkoda również, że artyście rzadko doceniają temat zwierząt domowych tak bliskich człowiekowi jakby ich nie było czy było zupełnie niepotrzebne. Piszę o tym, ponieważ na innych portalach (jak np nieistniejący myart ) nie było to rozumiane i często spotykałem się z komentarzami w stylu: "O kolejny śliniący się pies" czy "Oj jak ja nie lubię dobermanów" i bardzo niskimi ocenami tylko dlatego, że praca przedstawiała coś innego niż wspomniany landszafcik albo portrecik. To smutne, że ludzie nie doceniają innych tematów niż ogólnie im znane... Ale z racji tego, ze uwielbiam psy ja się nie mam zamiaru poddawać tego typu bzdurnej krytyce (to nawet jest krytykanctwo a nie krytyka) i dalej robię to co robię czyli maluję swoje ukochane czworonogi co nie znaczy w żaden sposób, że nie potrafię namalować pejzażu czy aktu.

kratke
Gość
« Odpowiedz #23 : 24 Wrzesień 2007 - 18:09:14 »

rozumiem Cię doskonale, ja może nie maluję niszowych tematów, ale sposoby szukania sposobów dopieczenia są mi doskonale znane, swego czasu miałem mocna fazę na kwiaty (do dzisiaj zresztą lubię je malować, poza tym całkiem dobrze się sprzedawały...), wtedy to się nasłuchałem od "życzliwych", że to jest takie "niedzielne malarstwo", że portretu czy martwej to na pewno bym nie umiał... co ja poradzę, że wolę naturę, która nie mówi, ani nie jest martwa i  ustawiona:)? zresztą przez te parę lat od wtedy gdzieś tam się dorobiłem i portretów i martwych więc już nikt się nie doczepi:) pozdrawiam i trzymaj się swoich psów, kotów i samolotów, bo myślę, że nie tylko ja patrzę na nie z wielka przyjemnością... no i nauczyć/podpatrzeć coś można:)
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 24 Wrzesień 2007 - 18:47:08 »

No to podpatrujcie mój warsztat. Będzie mi miło jeśli coś dobrego i wartościowego dla siebie wyniesiecie z tego co tu piszę. A póki co zaprezentuję Wam moja najnowszą pracę przedstawiająca skaczącego beaucerona. Namalowałem ją pastelami suchymi na papierze Fabriano Tiziano o wymiarach 100 na 70 cm. Stanowi ona część cyklu przeznaczonego dla mojej znajomej właścicielki tego pięknego psa  z Warszawy.

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 26 Wrzesień 2007 - 21:48:50 »

Galeria służy do prezentowania swoich prac, oceniania ich itp. Jako że wywiązała się w tym miejscu dyskusja zbaczająca z tematu - przeniosłem ją do Cafe >>  Na każdy temat >> Profesjonalizm - definicja
Oczywiście tam ją możecie kontynuować ;)
W galerii skupcie się na ocenie, pytaniach odnośnie prac.
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #26 : 29 Wrzesień 2007 - 15:29:11 »

Dziś zaprezentuję Wam moi drodzy Przyjaciele kolejna pracę wykonaną pastelami ale tym razem olejnymi. Ta praca przestawia tego samego psa co już widzieliście czyli beaucerona VIATOR Optima Fide ale w wersji portretowej. Jest ona pomyślana jako naturalne uzupełnienie poprzedniej przedstawiającej tego psa w skoku. Mam nadzieję, żę Wam się i ta praca spodoba.

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #27 : 29 Wrzesień 2007 - 23:06:52 »

fakt ,bardzo dobra robota..w/g mnie pastel olejny to twoja "najlepsza broń"
poza tym jesli stosujesz dynamike formy(nie tematu). a kreska jest energiczna i agresywana to twoje prace sa bardzo bardzo dobre..i co najwazniejsze  tutaj uzyłes malo czerni i ja "poprzeamales"..przez co obraz nabral plastcznosci..a jak wiemy czern ja "odbiera"
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 30 Wrzesień 2007 - 14:55:08 »

Oldmalarz, Oj tak, pastele olejne mają spore możliwości. W tej chwili dalej je poznaje i staram się wprowadzać w życie. Dobrze, że zauważyłeś, iż pastele olejne dają również inne możliwości i niejako "oddźwięk" od pasteli suchych. Prace nimi idealnie nadają się do impresjonistycznych prac o wymownym charakterze. Te kolory wesołe i jaskrawe można wspaniale wykorzystać jako wstęp do impresjonizmu. Dla mnie to ciekawa odskocznia od pasteli suchych, które są matowe i jakby to ująć "ciężkie", "masywne". Niedługo zaprezentuję kolejną pracę pastelami olejnymi. Tym razem będzie to border collie. Będzie tez i kot a dokładniej kotka norweska leśna Ofka Makaranta uchodząca dla mnie za najpiękniejszego kota jakiego w życiu widziałem.

Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #29 : 27 Październik 2007 - 17:49:56 »

Wszystkie prace są świetne, jednak moim faworytem jest nr25 usmiech
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: