Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 15:47:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Viernek  (Przeczytany 3327 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
viernek
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 11 Kwiecień 2009 - 20:06:46 »

Jak było na początku, tak i mam nadzieje że nie będzie na końcu. A więc tak wygląda moja próba sił w rysunku:

"Moja różowa koszulka"
GAdS

Linki sponsorowane:

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 11 Kwiecień 2009 - 20:16:44 »

Podoba mi się twoje cieniowanie, takie kratkowane. Bardzo ciekawe, niby nic bo taka koszulka tylko a jednak ma coś w sobie, strasznie ciężki obrys którego nie powinno tam być mnie trochę drażni ale nie jest źle,  biorąc pod uwagę to że jesteś początkujący. Działaj dalej a ja będę obserwował   cwaniak

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
nickt
Gość
« Odpowiedz #2 : 11 Kwiecień 2009 - 21:26:55 »

kołnierzyk z prawej strony za bardzo wykrochmalony, za sztywny i szerokości lewej i prawej strony powinny być te same, no chyba że to awangardowa koszula hehe rotfl
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 11 Kwiecień 2009 - 21:46:12 »

Wyrobi się chłopak. Weź pod uwagę że po prawej stronie kołnierzyk jest "miękko" zagięty a po prawej nie

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
bartek17
Użytkownik zbanowany
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 11 Kwiecień 2009 - 22:39:12 »

Fajnie szczególnie kolor mi sie podoba  rotfl heeh a tak w nawiasie Witam nowego kolege mam andzieje ze zagoscisz u nas  tak pozdrawiam cie i zycze wielu wielkich sukcesów,choc najwazniejsze jest to by sie dobrze bawić  usmiech

Powiedzieć,że jest się sobą to sztuka.Być sobą-bezcenne:)
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #5 : 12 Kwiecień 2009 - 09:42:20 »

wymiękam ....  beczy haha beczy haha

viernek  co tu gadać , od czegoś trzeba zacząć, narysowanie koszulki jak każdego innego przedmiotu jest tylko z pozoru proste , pracuj nad kompozycją nad światłocieniem , nie widzę innych prac, więc nie umie nic powiedzieć na temat twojej wrażliwości ,gestu , czy ewentualnie kierunku w jakim idziesz , pokaz coś więcej i ćwicz dużo .
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 12 Kwiecień 2009 - 16:41:11 »

hmmm... bardzo subtelna ciekawa praca,pecnij jeszcze raziste kolorki POParcik jak ulał ;)
xD

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: