Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 22:51:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mojrzesz  (Przeczytany 13977 razy) Średnia ocena: 3
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 30 Maj 2011 - 15:33:13 »

No w tym drugim to z perspektywą poleciałeś!Oj poleciałeś.Tak jak to jest namalowane to każdy pociąg leży na drugiej stronie ziemi.
Pierwszy lepszy .Taki tajemniczy.Coś mało mieszasz kolory.
GAdS

Linki sponsorowane:

Mojrzesz
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 31 Maj 2011 - 09:32:29 »

U mnie każdy obraz malowany z fotki, nigdy sie nie zgadza z rzeczywistością albo leci perspektywa albo proporcje, plus niedobór szczegółów. Mnie się zawsze w trakcie malowania wydaje że jest dobrze dopiero na końcu jak patrze i porównuje to wiem że spaprane. Na tych pracach (robionych na podstawie zdjęć) sie zawsze ujawnia moja życiowa towarzyszka "dysleksja".
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 31 Maj 2011 - 10:12:39 »

To wszystko można naprawić.
Spójrz na ten obraz.Stacja czy rozrządnia/nastawnia namalowana jest jakbyś patrzył na nią wprost.Tory kolejowe z kolei jakbyś patrzał z góry.Tak więc chyba łatwiej będzie poprawić tory.Nie zapomnij też pomieszac kolory na nasypie.
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 31 Maj 2011 - 12:08:14 »

Wiatrak "Holender" z Brus (w oprawie graficznej)

Wyróżniona praca z galerii użytkownika przez administrację Forum.
http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=2478.msg26791#msg26791
Mojrzesz
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 17 Wrzesień 2011 - 15:45:37 »

21. Twór dzisiejszego poranka usmiech

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 17 Wrzesień 2011 - 16:08:09 »

A, można prosić o mała podpowiedz np .tytuł usmiech
i co oznaczają symbole na brzegach pracy????
Pozdrawiam

P.S Czy prace 4,5 i 9 maja coś wspólnego z ta praca czy to jakaś kontynuacja?

I jeżeli dobrze liczę praca nr 19 - interesująca

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Mojrzesz
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 17 Wrzesień 2011 - 17:08:52 »

Niestety u mnie z tytułami kiepsko jak zresztą widać i dla tej pracy też jeszcze nic nie wymyśliłem.
Symbole na brzegach to symbolika pogańska.

Kontynuacja to troche za duże słowo, ale prace 4,5 i 9 to też klimaty pogańskie.

Pozdrawiam usmiech
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 18 Wrzesień 2011 - 16:51:19 »

na mnie największe wrażenie zrobił obrazek z ikonki logowania mojrzesza - czy to autoportret?
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #28 : 19 Wrzesień 2011 - 10:29:34 »

Mojrzeszu, niektóre Twoje prace są ciekawe, ale za 7,8,9 no i 30, to Ci się należy hiszpański kołnierzyk oczko Nie zasłaniaj się tu jakąś dysleksją, bo widać, że jak chcesz, to potrafisz - niebieski dziad, wiatrak. Malarstwo to również rzemiosło i wymaga takiego... majsterskiego podejścia, choć odrobinę.  Zobacz, jak maluje SOHY. Jakieś szaleństwa to głowy mu wpadają, ale on nadaje im pożądany kształt. Usiądź i podłub trochę w swoich projektach, a potem pokaż, co Ci wyszło. Mam nadzieję, że nie byłem za ostry oczko Chciałem Cię jedynie zmotywować. Co byś zrobił, gdyby przyszedł do Ciebie stolarz, pierdyknął parę surowych gałęzi na podłogę i zapytał, jak Ci się podoba ten stół? Wykończ ten kolejowy obrazek i pokaż jak najprędzej  okok
Mojrzesz
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #29 : 11 Luty 2012 - 18:35:49 »

22. Eilean Donan Castle - akryle na płótnie

na mnie największe wrażenie zrobił obrazek z ikonki logowania mojrzesza - czy to autoportret?

zgadza sie, gdzieś był wątek z autoportretami i tam go wrzuciłem.

Mojrzeszu, niektóre Twoje prace są ciekawe, ale za 7,8,9 no i 30, to Ci się należy hiszpański kołnierzyk oczko Nie zasłaniaj się tu jakąś dysleksją, bo widać, że jak chcesz, to potrafisz - niebieski dziad, wiatrak. Malarstwo to również rzemiosło i wymaga takiego... majsterskiego podejścia, choć odrobinę.  Zobacz, jak maluje SOHY. Jakieś szaleństwa to głowy mu wpadają, ale on nadaje im pożądany kształt. Usiądź i podłub trochę w swoich projektach, a potem pokaż, co Ci wyszło. Mam nadzieję, że nie byłem za ostry oczko Chciałem Cię jedynie zmotywować. Co byś zrobił, gdyby przyszedł do Ciebie stolarz, pierdyknął parę surowych gałęzi na podłogę i zapytał, jak Ci się podoba ten stół? Wykończ ten kolejowy obrazek i pokaż jak najprędzej  okok

Problem w tym że ja te obrazy uważam za skończone, one mi sie podobają takie jakie są i napewno nie będe ich poprawiał   bezradny
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: