Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 13:38:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mall  (Przeczytany 13876 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 30 Kwiecień 2010 - 14:24:16 »

Jak dla mnie -najlepsza praca z tych które juz widziałam w twojej galerii,tak dalej okok okok

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

apostate
Gość
« Odpowiedz #11 : 30 Kwiecień 2010 - 14:31:52 »

Borsuk wyszedł świetnie, technicznie nic nie mogę mu zarzucić.
myszor
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 04 Maj 2010 - 22:24:37 »

Widzę , że interesują Cię zwierzęta i natura - świetnie to równiez mój ulubiony temat. Jak na 13 lat - naprawdę nieźle zaczynasz, podzielam opinie przedmówców: maluj, maluj, maluj i trzymaj sie tego tematu jest bardzo wdzięczny ale zarazem bardzo trudny. Szukaj dobrych referencji do obrazów - jesteś detalistą, lubisz szczegóły, a to bardzo ważne w malarstwie realistycznym. To co mogę doradzić, zainteresyj się "anatomią zwierząt" i odwiedzaj ogrody zoologiczne, parki, etc. najlepiej z aparatem fotograficznym. Spróbuj umieszczać malowane zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Ćwicz krajobraz, detale przyrody - trawy, drzewa, gałęzie etc. Co do Twoich prac to borsuk jest "the best" troche żle wykadrowany ( maluj na większym formacie i póżniej ustalaj kadr ) owca jest ok. podoba mi sie pozycja kozicy - bardzo charakterystyczna, wapiti - dobrze ujołeś poroże, charakterystyczne co różni go od jelenia europejskiego to kończąca wieniec widlica - brak korony, trochę za grube badyle w pęcinach. Wszystko co dotyczy malarstwa - techniki , kompozycji, barwy to - moja rada - czytaj i analizuj uważnie co ludzie piszą na tym forum, sam dużo w ten sposób skorzystałem. Z wielkim zainteresowaniem będę oczekiwał Twoich następnych prac. Pozdrawiam   
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 27 Maj 2010 - 21:00:37 »

okok bardzo dobrze sierć ci wychodzi
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 26 Czerwiec 2010 - 13:48:08 »

Tak głupio znów Cię chwalić ,ale cóż pozostaje . okok Gratuluje  talentu .Czekam na następne prace może coś w innej tematyce?

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 29 Listopad 2010 - 18:44:06 »

Gacek wspaniały.Te drzewka jednak trochę takie zaniedbane .
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 03 Grudzień 2010 - 13:19:08 »

Wrócił nasz kolega od dzikiej zwierzyny  okok fajne Twoje prace są , z tą nie jest inaczej  tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 05 Grudzień 2010 - 23:09:07 »

Jestem pod wielkim wrazeniem!
W Twojej galerii czuje sie jak w specjalnej edycji ksiazki zoologicznej usmiech
Rzeczywiscie - piekne namalowane futro.
Masz talent i mieszkasz w miejscu, ktore sprzyja Twojemu malarstwu - SUPER
i z podwojna pasja - do zwierzat i do malowania usmiech
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 08 Grudzień 2010 - 12:25:22 »

Mieszkam na wsi, daleko od ogrodów zoologicznych, parków. Jednak 20 metrów za domem rozciąga się Puszcza Niepołomicka. Duży kompleks leśny będący pozostałością wielkiej Puszczy Sandomierskiej, która rozciągała się od  Wawelu do Sandomierza. Każdą wolną chwilę spędzam w najbardziej dzikich rejonach tego terenu. Zawsze udaje mi się podpatrzeć dziki, jelenie, sarny, lisy a nawet bobry usmiech

Już Ci zazdroszczę  oczko Ja chcąc po obcować z taką zwierzyną w miarę naturalnych warunkach jeżdżę na Fermę Jeleniowatych w Kosewie i do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie a Ty masz to wszystko w zasięgu ręki. Cudownie! Bez wątpienia Twoje obserwacje natury sprawiają, że prace są takie naturalne i prawdziwe. Super okok
Szczekan
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #19 : 27 Grudzień 2010 - 21:30:17 »

Zainteresowały mnie twoje prace kredkami akwarelowymi jak nimi rysujesz/malujesz? A co do sierści jak ją wykonujesz?
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: