Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 23:01:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: know1126  (Przeczytany 80329 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #160 : 29 Styczeń 2012 - 05:31:02 »

Hej:) chyba nie odniosłam sie do Twojej twórczości, a kilka prac naprawdę mi się podoba. Na pierwszym miejscu jest obraz "mroczni" za naprawdę dobry klimat i wykonanie. Podoba mi się też akwarelka z facetem na ławce- naprawdę bardzo fajna. Nawiasem mówiąc zastanawiam się jak udało Ci się zrobić tą ławkę, że trzyma się kupy- ja parę razy próbowałam malować sceny parkowe i poległam na tym elemencie- a tu nic się nie rozlatuje i nie chwieje. usmiech Ta druga akwarela która jest po tej z ławką- też bardzo fajna. Myślę że jakbyś więcej malował akwarelą to by było coraz lepiej, to jest tak mniej więcej  jak z  grą na pianinie. okok
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #161 : 29 Styczeń 2012 - 11:44:54 »

Miło Olgo gościć Cię u mnie ;) ale powtórze się : nie, ja nie umiem akwarelą w zasadzie nic jeszcze - to są takie tylko próby, i zgodze sie  trzeba praktykowac , praktykowac i jeszcze raz praktykować  tak a ławka- ławka Olgo też sie chwieje mi torche , nogi nie są w równych niniach, powininem chyba był wykorzystać wtedy linijke i ekierkę do tego... z grubrza jest ok, ale bardziej sie przyjrzec to to widać ;)
 teraz cos tam robie akwarelą, ale ide bardziej ku prostym pracom , bardziej mono niz wielo-kolorowym.

Emilka - tak, jest cos takiego, że nieby nie podobają mi sie niektóe prace, do każdej mam jakieś "ale", zastrzeżenia, ale dać, a naweet sprzedać to szkoda. Do niedawna dawałem czasem cos komus, ale w jakims filmie , chyba dok.,ktos powiedzial: chcesz by Cie szanowano, to nie daj za darmo tylko sprzedawaj... a tu nawet sprzedać troche szkoda, póki na chleb jest, to te 100zl za olej to juz dla mnie nie duzo, i jak mówie- szkoda.
pozdrówka Wam  3m_sie_

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
kuleczka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #162 : 29 Styczeń 2012 - 11:53:17 »

witaj Know, masz racje. Ktos kiedys mi powiedzial.... "szanuj siebie, a beda cie szanowali inni".

pozdrowienia sle mrozne i biale  tak
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #163 : 29 Styczeń 2012 - 12:21:53 »

Racja trzeba siebie szanować i nie dawać a sprzedawać . Też kiedyś rozdawałam obrazy zamiast chociaż za symboliczną sumę sprzedać , teraz już nie rozdaję ale i też nie sprzedaje drogo , małymi kroczkami ( $ ) do większych kroków i większych $, nie od razu Rzym zbudowano. A jak człowiek się uczy to lepiej sprzedać za mniej by się materiały zwróciły i coś się jeszcze zarobiło niż się w kącie kurzyło ....  Pozdrawiam  usmiech

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #164 : 03 Luty 2012 - 18:41:00 »

"Wąwóz w Sandomierzu" jest GENIALNY! Piękne światła, jak zdjęcie. Bardzo mi się podoba.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #165 : 05 Luty 2012 - 16:33:14 »

Ostatnie obrazki z listopada, a reszta to gadanina. Może by tak skończyć z lenistwem i nasmarować cosik?  oczko
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #166 : 05 Luty 2012 - 19:02:33 »

Masz racje Towicz, cośik sie tam skrobie , coś się wrzuci niebawem...
Gadanina gadanina- ale jaka - na poziomie  rotfl

dzięki Espero ;)

teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #167 : 09 Marzec 2012 - 15:47:24 »

No tak, dokładnie ostatnia praca z 28 Listopad 2011.
Krzysztofie czy Ty malujesz?
czy może jakaś przymusowa przerwa, lub brak weny. mysl
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #168 : 10 Marzec 2012 - 12:47:02 »

No niestety mało maluje ostatnio, leży pare rzeczy nieskonczonych, w głowie setki pomysłów ale cieżko sie zabrac - na tłok rzeczy w ciągu dnia, a i wieczorem cieżko znaleźć godzine czy dwie by malować... cześciej bywam na forum na pare minut w ciągu dnia, to fakt, ale by dłuzej posiedziec to ostatnio klapa przy czym kolwiek... zmiany zyciowe jak to sie mowi dają sie we znaki... Dobrze ze jest konkurs ktory mobilizuje by cos robic  ;) ale na pewno w koncu znajde czas by malować tyle ile bym chcial.
Jednoczesnie nie miejscie za złe ze pisze cos u kogoś w galerii a sam nic nie robie ;) tak po prostu czasem jest niestety ;( a pisze zawsze z dobrych chęci ;)

teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #169 : 10 Marzec 2012 - 13:57:53 »

know1126:
( a pisze zawsze z dobrych chęci ;)
To się wie heheh. usmiech Ważne że z nami jesteś.
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: