Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 10:02:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: know1126  (Przeczytany 79551 razy) Średnia ocena: 5
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #150 : 30 Listopad 2011 - 15:05:00 »

Podoba mi się statek, choć wydaje mi się, taki był pierwszy  odbiór, jakby nie był na morzu tylko na jakiejś płyciźnie osiadł, ale całość bardzo dobra. Strażnicy nieba bardziej mi się podobają, choć też do końca nie wiem o co chodzi? Są uzbrojeni, bo to strażnicy, nie każdy zasługuje na wejście do nieba, hihi,  i jakbyś namalował "piersiastą archaniołkę" to by już był całkiem inny obraz, co jeszcze oczywiście też możesz zrobić, hihi. Przeszłam sobie po Twojej galerii i muszę Ci powiedzieć, że robisz wielkie postępy.........może będą niedługo te $$ i wypad na Ibizę, np. rotfl

usmiech
GAdS

Linki sponsorowane:

Luna
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #151 : 12 Grudzień 2011 - 22:52:41 »

Podobają mi się ci strażnicy nieba, właśnie tacy z żelastwem. Konkretne anioły - z ogniem i mieczem usmiech
Zastanawiam się czy jeden nie jest upadłym aniołem - wszystkie mają jasne twarze, a on ciemną, w kapturze, jest odwrócony do nich tyłem. Hmmm... może tam przebiega granica między niebem a piekłem usmiech
Co do anielicy biuściastej to zdecydowanie nie pasuje mi na strażniczkę nieba, księżniczka Xena to inna bajka usmiech
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #152 : 10 Styczeń 2012 - 13:54:42 »

Hej, witam Cię serdecznie, bardzo podoba mi się "Stawiać żagiel" przede wszystkim właśnie za to za co został wyróżniony - za barwy. Osobiście lubię takie pejzaże. Nie podobają mi się tylko te chmury, bardziej przypominają góry we mgle, są -moim zdaniem- zbyt jednolite.
Takie to moje spostrzeżonko. Chciałam Ci również podziękować za dość częste odwiedzanie mojej galerii i -jak ty to nazywasz- marudzenie. Bardzo je szczerze powiedziawszy lubię. Ciepło Cię pozdrawiam i do następnego "marudzenia".
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #153 : 11 Styczeń 2012 - 21:38:26 »

drogi know1126, mam nadzieję, ze się nie obrazisz, ale dobiero teraz zapoznałem się z twoją galeria od poczatku do konca. Zabierałem się ilkakrotnie, ale gdzieś, przy takiej róznorodności technik, stylu i przekazu gubiłem trop. jak by ktoś pokazał mi te wszystkie prace w realu, powiedziałbym, ze mają one co najmniej kilku, jak nie kilkunastu ojców. To tak, jak by forum twórców było w jednej galerii. Który to jesteś ty, naprawde? Chciało by się zapytać (Poza oczywistym pytaniem o numer dealera osiołka ;)). Czy to prawda, ze ten smutny gość na krzesełku ma w sobie tyle osobowiści? Plus jest taki, że chyba każdy odnajdzie tu fragment siebie. Dla mnie "żagle 30x30 na płótnie z odzysku" - perła i mistrzostwo świata, wystaw to na aukcję to kupuję od razu! W akwarelach jesteś super gość - swietne wyczucie, teraz rozumiem twoje rady na mojej galerii, niesteety w moim wydaniu najlepsza akwarela to rozlana kawa usmiech pozdrawiam i dzięki za wszystkie koment. j.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #154 : 12 Styczeń 2012 - 20:44:55 »

Witajcie u mnie, dzięki za dobre słowo  oczko

Marleno ten obraz Stawiać żagiel to też jak widzę - kto co woli, to sie mu bardziej podoba - fajnie że w ogóle Ci sie podoba  oczko chmury...hm, sam nie wiem, musze obczaić na żywo, tylko że akurat nie mam go u siebie, gdzieś tam sie wala, tylko gdzie...  mysl

J_dyga - tak, to foto to moje.. czy smutny..hm, zamyślony, choć niektórzy mnie o to nie posądzają (o myślenie znaczy sie;) chyba tak jest, chyba mam w sobie pare osobowości, ale kto ich nie ma...weźmy np takiego znanego akwareliste - Adolfa H... ale to może nie za bardzo dobry przykład,ale jednak...
Miło, że Ci sie te kolorowe żagle podobają, szczerze to mi też ;) i troche szkoda by sie ich było mi pozbywać... Właśnie mam tak że choć niektóre obrazy mi sie walają gdzieś po dziurach, po piwnicach, tylko niektóre są "pod ręką" , to jednak troche szkoda mi je komuś dawać, a nawet sprzedawać... czasem jestem bardziej sentymentalny , niż sam bym sie o to posądzał.
Z akwarelami to jednak troche przesadzasz, nawet bardzo, jest tu wielu mistrzzów tej techniki, ale nie ja ;) ja po prostu pod ich i innych akwarelistów na necie - chciałem popróbować coś sam w tym...

Sorry, że tak mało i rzadko wrzucam ale cieżko dzielić wolny czas mi ostatnio tak by miec go i na malowanie, i na forum/siedzenie przed kompem wieczor i na inne rzeczy, niemniej coś tam sie tworzy, nie wiele ale pędzla nie odkładam  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
luczija82
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #155 : 13 Styczeń 2012 - 10:26:04 »

Masz tak dużą i zróżnicowaną galerie, ze ciezko wszystko ogarnąc. Sa prace, które mnie zachwycaja ( niektóre akwarele, olejne impresjonistyczne) i takie, które nie podobaja mi się w ogóle (np. wyróżnione przez forum akty). Jak widać gusta sa różne. Nie wiem czemu uważasz , ze piramidogłowy jest komercyjny. Taki obraz chętnie bym powiesiła u siebie na scianie (jak równiez "pożycz mi płuca") , nie rozumiem natomiast zachwytu nad olejnym (kopia nieznanego autora) , rozumiem , ze technicznie jest dobry i daleko mi do ciebie na pewno w sprawach technicznych, ale to pewnie kwestia wrazliwości i odbioru (ale jesli chodzi o komercję, to ten jest dla mnie duzo bardziej komercyjny).
Odniosę sie jeszcze od obrazu nr 3 z pierwszej strony, bo jakos tak zostal zignorowany. Mi sie podoba jego komiksowosc i ze wlasnie z ta perspektywa , jak piszesz, jest cos nie tak. Nie wiem, czy moge tu tak polecic, ale przypomina mi to troche prace pana z deviantartu o nicku glenox66.

Nie chce cie bynajmniej urazic moją wypowiedzią , bo podziwiam twój kunszt i talent. Po prostu twoje prace wywołują u mnie zupelnie skrajne emocje , no ale to chyba dobrze , ze tak roznie oddziałowujesz na widza.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #156 : 13 Styczeń 2012 - 19:35:57 »

No ba, pewnie że dobrze, że różne emocje wywołują moje prace ! usmiech Dziękuję, Twoje słowa skłoniły mnie samego do refleksji nad tym wszystkim i szybkim przeglądem myślowym mojej twórczości..

Zresztą, ja sie ciesze, że ktoś zajrzy, a jak jeszcze się coś choć troche komuś spodoba,no to... łał........  rotfl

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #157 : 15 Styczeń 2012 - 16:45:52 »

No to poległam Know, umiesz "czytać" prace..............tak się uśmiałam, że klawiaturę oplułam, hehehe.............. w ogóle lubię czytać Twoje komentarze, masz duże poczucie humoru i tak trzymaj tak

usmiech
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #158 : 23 Styczeń 2012 - 22:57:19 »

AJ! Nie wybacze sobie! Zaniedbalam odwiedzanie Twojej galerii, a tu takie DZIELA!
Jak w poprzednim poscie napisalam, Zagle po prostu uwielbiam i nie dziwie sie, ze chcesz je zatrzymac dla siebie, tez bym je zostawila usmiech.
Bardzo ladnie poslugujesz sie akwarelami. Magnolie, Brzask II, Stodola - fantastico :D Kiedys moze tez sprobuje. Ulubiony to Brzask II - zamek/katedra otoczona mgla, troche mrocznie, ale tak jak mi sie to kojarzy-gotyk.
Jesienne wzgorze ma swietne barwy, niby jest realistyczny, ale nie do konca, bardzo fajny efekt uzyskany koronami drzew.
Latarnia! Az sie chce siedziec w zaglowce w tej zatoce, wspanialy widok. Czuje ze to powazny konkurent moich ulubionych Zagli-to teraz bede miala wiecej ulubionych  bezradny
Mroczni tez super. W ogole widze, ze lubisz bawic sie mgla, przeswitami swiatla i bardzo fajnie Ci to wychodzi. 
NO i przechodzimy do malunkow sciennych! Ale SUPER! No mam nadzieje, ze tez kiedys sie dorobie tylu prac na duzym formacie usmiech. Moim zdaniem najlepiej na scianach wychodza proste formy -te ala nalepki (zawsze mona dodac do nich jakiegos blysku oczko) i obrazki dzieciece :D. Malowidla takie jak Wodospady, czy Zachod Slonca moim zdaniem fajnie byloby zrobic na wielkim plotnie-zawsze mozna go pozniej gdzies przeniesc, no ale klient nasz Pan (choc nie zasze :P)
No to naslodzilam tu ile moglam, to teraz za czym nie przepadam-hehe  pocieszacz Akt 1 ok. Ale na 2 i 3 = boje sie tej Pani. No ale wiadomo, ze ludzie nie od razu zrozumieli Picassa :D.
 okok
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #159 : 27 Styczeń 2012 - 16:19:20 »

Właściwie to nigdy się nie zastanawiałam nad tym, jakie mam podejście do życia, ale należę do tych, dla których "szklanka do połowy pełna"...........Dzięki usmiech

usmiech
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: