Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 13:22:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: know1126  (Przeczytany 80232 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #130 : 12 Październik 2011 - 10:47:45 »

skomentuję te dzieła ścienne, które widzę na fotce razem ze ścianą.
"Storczyk" pięknie wygląda w tych barwach, "Wodospady." no cóż też wyglądają imponująco,
ja myślę, odwrotnie niż Ty poradziłeś sobie z tym tematem. Super wyglądają "Wodospady" z tym podświetleniem.
"Drzewo" piękne kompozycja, "Dmuchawce" ładnie się prezentują w tym kolorze ściany (tła),
"Ekipa II " też ciekawie wyszła nawet z zachowanie planów malowidła.
Podoba mi się bardzo "Palma" zwłaszcza liście, połyskujące w soczystej zieleni, pięknie oddane  okok

GAdS

Linki sponsorowane:

Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #131 : 13 Październik 2011 - 21:52:11 »

O, co za wszechstronność. Naprawdę, jesteś osobą która mnie zaskakuje. Nie jestem fanem prostych form, takich jak te drzewa i kwiaty - takie można kupić w formie naklejek. Natomiast cała reszta to po prostu wspaniałe pejzaże, cudna istotnie palma. Warto było by zamówić u Ciebie coś na sufit. Podziwiam walor, wykonanie, i umiejętność odnalezienia się na tak dużej powierzchni.
amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #132 : 15 Październik 2011 - 16:40:33 »

Hej Know :-) Zazdroszczę ci tego malowania na takich powierzchniach... a "Wodospady" są naprawdę super! Wygląda to świetnie! okok
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #133 : 15 Październik 2011 - 17:14:23 »

Mi również się podoba , wodospady super.. wygladają jak fototapeta no i bardzo podoba mi sie storczyk   usmiech

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #134 : 16 Październik 2011 - 11:44:10 »

Bardzo Wam dzięki wielkie  oczko
Mr.R. - to prawda, te prosty formy są ostatnio popularne ,zreszta pisalem o tym - szablony naklejki  - do kupienia w marketach C@^^^rama , Le^oy Me^^n, Ik^a , itp, ale może i dlatego ktoś chciał mieć takie namalowane farbami ;) Na pewno maluje sie troche inaczej na takich większych wymiarach, no i jak sie człowiek omacha pędzlami po ścianach, to potem już w domu nie ma sił przy płótnie... ale i coś normalnego wrzucim za troche.

W sumie zapomniałem podać, że te prace są do odnalezinia w necie na stronie firmy, w której to malowałem. Niemniej są wyłącznie mojego autorstwa, więc gdyby ktoś je gdzieś znalazl kiedyś to prosze nie posądzać mnie o podszywanie sie pod kogoś czy jakąś kradzież  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #135 : 16 Październik 2011 - 13:05:33 »

Przegląd prac (wideo) z Twojej galerii.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #136 : 26 Październik 2011 - 19:14:25 »

Powitać...
Coś z innej beczki... odważyłem się  i - że tak powiem-  postanowiłem stworzyć dzieła
 na miarę tych sprzedawanych na aukcjach za miliony dolców, w których notabene nie wiadomo "o co chodzi jakby"...

Ptaszek w klatce, 45x38, olej na płycie; chyba trzeci obraz na tej płycie bo dwa wcześniejsze nie nadawały sie do publikacji ;)

Miasto, 70x50, olej na płótnie;  w sumie nie wiem czy coś tu jeszcze nie zmienie
mimo iż podpisane już i uznane za zakończone.

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #137 : 28 Październik 2011 - 22:33:32 »

'miasto' ma coś w sobie, chociaż takie rzeczy kompletnie do mnie nie przemawiają i wiesz- nie sądzę, żeby to był najbardziej dochodowy nurt w sztuce współczesnej (szkoda, przydałby się milion zielonych, albo dwa usmiech) Chyba w ogóle nieważne, co się maluje, ważne kto- i kto promuje. Wiesz, że za obrazy Stallone płacą po kilkadziesiąt tysięcy baksów? Oczywiście abstrakcje. Geniusz normalnie...Ja do abstrakcji podchodzę z nieufnością, zawsze jakiś fałsz w tym wietrzę, za głupi może na to jestem oczko
p.s. nie rozumiem ludzi, którzy chcą mieć na ścianie takie CZERWONE zachody słońca, albo słitaśne kubusie puchatki- ZGROZA... Dmuchawiec jest ok..
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #138 : 28 Październik 2011 - 22:50:40 »

Kurcze, czyli mówisz, że raczej nie zarobię na tym fortuny  smutny 
ehehehe... ;)

mimo wszystko poczekam, aż umrę (jak większość mistrzów za życia niedocenionych) , wtedy mnie docenicie, ha !  oczko

Ps. zachody słońca- to też nie rozumiem takich ludzi, a te kubusie i inne takie - to dla dzieci, do pokoików dziecka, uniwersalny bohater dzieciństwa dla chłopca, dziewczynki do lat 6  oczko

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #139 : 28 Październik 2011 - 22:56:39 »

rotfl NIE, nie czekaj aż umrzesz rotfl maluj co lubisz i sr..j na koniunktury rotfl
Ja rozumiem, że to dla dzieci, ale gdybym się w nocy obudził i zobaczył takiego Kłapouchego na ścienie, to normalnie do kibla bałbym się pójść rotfl
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 21   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: