Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Październik 2017 - 01:17:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Jerzus - Plakat  (Przeczytany 8090 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #20 : 28 Luty 2010 - 11:30:47 »

a mnie zelżono kiedy chcialem pomóc usmiech
Bo widzisz Gali, kraina powszechnej szczęśliwości to bajka. Większość dużych chłopców już w nią dawno nie wierzy.  milczek

Jerzusowi „dostało” się słusznie, bo kiepski plakat pozostanie kiepskim plakatem – niezależnie od ilości „lukrowanych” opinii które zbierze od tych, dla których dobre relacje towarzyskie są ponad obiektywnym podejściem. Ponieważ chyba wszystko zostało już omówione, dodam tylko, że  wszystkie wady reklamy, w tym ewentualna nieudolność przekazu lub formy graficznej, wpadki słowne, literówki, niezamierzone skojarzenia – wszystko to niejako „przykleja się” do reklamodawcy i źle wpływa na jego wizerunek. Nie do końca też tak jest, że „nieważne co o mnie mówią, ale niech mówią” - a już z pewnością nie jest tak w przypadku młodego artysty o nieugruntowanej pozycji i renomie. Reklama to poważna sprawa i nie ma w niej w dzisiejszych czasach wiele miejsca dla amatorów.
bezradny
GAdS

Linki sponsorowane:

Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 01 Marzec 2010 - 08:20:24 »

Plakat jest jaki jest, a właściwie był usmiech, ale na miłość boską...... Galandir nie rób z siebie ofiary, i nie pisz takich bredni, bo sam dokładnie wiesz za co Ci się dostało na "innym forum", bo na pewno nie za chęć pomocy.  Oj nie ładnie, nie ładnie. To, się poskarżyłeś.....

Co do pracy.
Cóż. Kolejna porażka, ale kolejne wnioski. Trzeba próbować dalej, jednak staje się to już uciążliwe bo coraz mniej mi ostatnio wychodzi :/
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #22 : 01 Marzec 2010 - 11:18:00 »

nie doluj się tylko do pracy następny będzie lepszy , zastanów się przed pracą, co ma być po co , i pamiętnej im mniej tym więcej .pozdr
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 02 Marzec 2010 - 02:25:23 »

Plakat jest jaki jest, a właściwie był usmiech, ale na miłość boską...... Galandir nie rób z siebie ofiary, i nie pisz takich bredni, bo sam dokładnie wiesz za co Ci się dostało na "innym forum", bo na pewno nie za chęć pomocy.  Oj nie ładnie, nie ładnie. To, się poskarżyłeś.....
 ???? takich bredni bez urazy od ciebie jeszcze nigdy nie slyszalem. moze moja wrazliwosc nie godzi sie z twoja no ale juz od dawna wiesz ze ja postrzegam zycie całkiem inaczej jak ty. 
pozdrawiam
Jerzus a co do koła gospodyń wiejskich to wyobraz sobie ze wole obcować z gospodynią wiejską aniżeli z osobami pełnymi jadu

" podobno OFIARA!!!!"

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #24 : 02 Marzec 2010 - 09:03:09 »

haha wkurzył się galandirek wreszcie , no choć maleństwo przytulę -mam skórę w gwoździe i ćwieki usmiech . Jerzus wal następy plakat i pokazuj zobaczymy co wyszło .
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: