Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 02:04:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: demek33  (Przeczytany 58440 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #130 : 16 Luty 2013 - 17:58:02 »

Starość może nie jest zbyt "ładna" ale..........ciekawa tak Podziwiam za precyzję w oddaniu wszystkich zmarszczek. Bardzo mi się podoba ta praca okok
Wendipo - starość jest piękna, piękna i wzruszająca. I taka ciekawa! ile takie twarze wyrażają!

PS. Oczwiście tak życiowo to wcale nie jest tak różowo i zapewne niewiele w niej romantycznych wzruszeń i przygód - no ale jednak jest to bardzo wdzięczny temat moim zdaniem.

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #131 : 16 Luty 2013 - 19:19:53 »

Może źle się wyraziłam, ale chodziło mi o porównanie np. do twarzy młodej osoby, o niecukierkowej urodzie. Może lepiej jak powiem, że nie zawsze twarze starszych ludzi są ładne. Są pogodni, radośni staruszkowie, o pięknych rysach twarzy, o pięknie "wychodzącym" niejako od ich wnętrz. Jednak nie zawsze się widzi takich pogodnych, często są to zgorzkniali, schorowani ludzie, ale twarze tak jak pisałam, na pewno ciekawsze, może przez ten "bagaż doświadczeń"?Ale wiesz, Gruszeczko, jak w lustrze oglądam kolejne zmarszczki, które się pojawiają, nie wiedzieć czemu???.......to stwierdzam, że starość nie jest ładna, hihihihi, choć na pewno wyraża więcej tak

usmiech
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #132 : 17 Luty 2013 - 16:24:17 »

Tak w grafikach jak i w malarstwie czy rysunku prezentowanym przez Ciebie cały czas urzeka mnie sposób w jaki wydobywasz światło. We wszystkich pracach widać to indywidualne spostrzeganie i przekazywanie świata. Jestem pod wrażeniem okok
demek33
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #133 : 21 Luty 2013 - 13:18:55 »

41. Starzec - rysunek ołówkiem na papierze gruboziarnistym.

Bardzo ludzie rysować starszych ludzi. tyle szczegółów maja na swoich twarzach. Zamierzam zrobić taki cykl rysunków poświęcony starości.
Pod względem artystycznym starość jest piękna. okok

Uploaded with ImageShack.us
demek33
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #134 : 21 Luty 2013 - 13:23:50 »

Dziękuje Beadom. Bardzo dużą uwagę przykładam do światła.
Nie wiem czemu ale chyba to jakieś aspekty psychologiczne czy wręcz można by rzecz melancholijne.
W liceum malowałam kolorowe parki, ale przyznam, że coraz częściej myślę o tym, żeby wyjść z tych czerni i znowu malować w pełnej gamie kolorystycznej.
Pozdrawiam
Kropka
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #135 : 21 Luty 2013 - 18:31:04 »

Witam!

Piękne prace - szczególnie podobają mi się dwie ostatnie - super dopracowane i jak dla mnie mają  swój specyficzny klimat.

Czekam na kolejne z cyklu starości!
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #136 : 21 Luty 2013 - 20:31:12 »

"Pod względem artystycznym starość jest piękna"........o tak, pod względem artystycznym, tak, widzę to szczególnie wtedy kiedy patrzę na Twoje prace, kapitalne zresztą..............Jest coś pięknego w starości, dostojność, mądrość, spokój.........ale naprawdę jak patrzę w lustro, to nadal upieram się przy stwierdzeniu, że starość nie jest ładna rotfl rotfl

usmiech
demek33
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #137 : 21 Luty 2013 - 20:40:47 »

Wendipo kiedyś ktoś mnie powiedział że teraz jestem młody i piękny a kiedy się zestarzeje to będę tylko piękny.
Pamiętam to do dzisiaj.Wiem ,że z biegiem lat zmarszczek przybywa i człowiek staje się niedołężny, ale kiedy patrze na moja babcie, która ma 87 lat to myślę sobie m,ze ona tak naprawdę jest ładna. Jest mądra a co lepsze ma więcej energii nią ja.

Na ile się człowiek czuje tyle ma lat.
No niestety z czasem ciało się starzeje, ale to co w sercu Wendipo to zostaje i to chyba jest najcenniejsze tak naprawdę.
Nie ta powierzchowność- cielesność.

Wendipo podziwiałam Twoje pracę na stronię. bardzo mnie się podobały. Chciałabym wrócić do takich tonacji. tak dla mnie optymistycznych.
Gratulacje tak
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #138 : 22 Luty 2013 - 18:47:13 »

Bardzo dobrze oddana starość ,warsztatowo super , ołówek trudna sztuka okok oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #139 : 22 Luty 2013 - 20:42:01 »

Demek, dziękuję za odwiedzenie mojej strony i te ciepłe słowa.
Co do starości, to wiesz, tak prawdę mówiąc to "środku" jeszcze jestem młoda, w duszy gra, głupoty w głowie, tonacje na obrazach raczej pogodne i taka też staram się być, taka trochę niepoprawna optymistka..........ale zmarszczki "bolą", hihihi.........no cóż zaczynam być TYLKO piękna rotfl

usmiech
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 23   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: