Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Wrzesień 2019 - 00:37:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wernisaż galandira  (Przeczytany 6070 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 14 Luty 2010 - 21:50:43 »

według obietnicy wrzucam małą fotorelacje z wernisażu który odbył się 5 lutego 2010 roku.

otwarcie:

starosta Włodawy z prawej jak zawsze ma sporo do powiedzenia:)

znajomi z Dubiecka pod Przemyślem, czyli Danuta Armata,  wicewójt Dubiecka Adam Sura oraz Tadeusz Kmiotek z KOnina (ten z prawej)

pan Jasio robi zdjęcia...

a tu bez autoryzacji nasz JAcenty rzeźbiarz oraz Rani z forum ;)

włodawski malarz Kazimierz Czelej w trakcie przemowy oraz na dole Władzia Wójcik - kobieta pionier w dziedzinie włodawskiej rzeźby oraz Rani z lewej malarka  a także tam daleko tam sylwetka Andrzeja rzeźbiarza ;)

ten obraz troche obrobiłem na ACDSEE.  niestety blade zdjęcia wyszły wiec be z korekcji sie nie obyło . w sumie wyglada to tak  prawie tak samo.

no i na podstawie Stanisławskiego

inne obrazy w miare mozliwosci dozuce.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
GAdS

Linki sponsorowane:

sert
Gość
« Odpowiedz #1 : 15 Luty 2010 - 10:39:13 »

No piękna sprawa. Widzę, że zainteresowanie ogromne a to naprawdę wiele znaczy. Szczerze Ci gratuluję pięknej wystawy i niewątpliwego sukcesu. okok
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 15 Luty 2010 - 11:49:08 »

Gratuluje wystawy , okok :okok:pejzaże pierwsza klasa ,ale to było wiadome zanim odwiedziłam ta galerie, natomiast 10 od góry nie mogę w żaden sposób dojrzeć  tytułu pracy, chodzi  o obraz przedstawiający dwie osoby  ,postać dorosła przypuszczam z dzieckiem idące drużka w wielka niewiadomą , barrrrrrrrdzo na tak!!!!!

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 15 Luty 2010 - 11:55:25 »

O tak, potwierdzam swego przedmówcę. Widać wyraźnie efekty Twojej pracy.
Wystawy, wernisaże, plenery, w których bierzesz czynny udział,
(jak przeczytałam) niewątpliwie rozwinęły Twoje skrzydła ku sukcesowi.
Te osiągnięcia, to Twój talent i Twoja praca. Gratuluję Ci Mariuszu.
Zapewne piękny wernisaż, co na pewno pozostanie Ci w pamięci.
Życzę Ci oby przyjaciółka malarzy, wena nigdy Cię nie opuszczała. okok kwiat

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 15 Luty 2010 - 12:10:53 »

dziękuje. hmm.. wlasnie dzsiaj podjałem akt desperacki, chcę w ciągu 2 miesięcy załozyć firme traktująca o tym co robię plus strony www itp. czy ktoś mi coś poradzi?? desperacki bo nikt o zdrowych zmysłach chyba tego nie robi ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 15 Luty 2010 - 15:03:43 »

No brawo Gal oklasky gratuluje wystawy usmiech

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
sert
Gość
« Odpowiedz #6 : 15 Luty 2010 - 20:52:31 »

dziękuje. hmm.. wlasnie dzsiaj podjałem akt desperacki, chcę w ciągu 2 miesięcy załozyć firme traktująca o tym co robię plus strony www itp. czy ktoś mi coś poradzi??

Ale na czym te nasze rady miałyby polegać? Przecież już się zdecydowałeś. A jak to zrobić to zajrzyj może na podany niżej link
http://www.twojafirma.info/
vicera
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 16 Luty 2010 - 10:56:06 »

Galandir, idziesz jak burza do przodu usmiech Szkoda, że w naszej małej miejscowości nie ma jakiejkolwiek galerii, nic do oglądania. Wystawa przednia, kurcze, tyle obrazów...
I jaki akt desperacki?, nowe wyzwanie po prostu, i dobrze. Chcieć to móc okok
krakowianka
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 16 Luty 2010 - 21:48:20 »

CZAD!

faktycznie to 10 zdjecie !! nie tylko ten duzy ale ten mniejszy obraz tez fajowski taki prawdziwy ze swiata Glandira! ;) 

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 16 Luty 2010 - 22:49:12 »

powiem wam szczerze ze wspominam teraz słowa Oldka (byl kiedys tu na forum dla tych co nie pamiętają)  ktory powiedzial że malowanie dla pasji bez innych środków do życia potrafi zabić. i tak czasem czuje sie zabity, no ale takie zabijanie samego siebie sprawia przyjemność kiedy widać tego efekty.  to co żem zabity skoro wam sie podoba ;)

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: