Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Maj 2019 - 17:54:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: krakowianka  (Przeczytany 16953 razy) Średnia ocena: 4
krakowianka
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 14 Luty 2010 - 01:43:29 »

hej! witam wszystkich i zapraszam do wystawiania komentarzy i oceniania, mam nadzieje ze wiele sie dzieki wam naucze usmiech

numer 1 :

olej na płótnie

przez administrację forum.
numer 2 :
olej na płótnie

GAdS

Linki sponsorowane:

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 14 Luty 2010 - 10:38:11 »

Wiesz  ode mnie:respekt ,prace fajniusie . : kwiat kwiat
 nr 2   okok okok świetna kolorystyka ,taka prawdziwa dzieucha nasza !!!!(a jak się fajnie wstydzi)usmiech

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
sert
Gość
« Odpowiedz #2 : 14 Luty 2010 - 10:50:54 »

Żadna z tych prac do mnie nie trafia. W jedynce przydał by się jakiś tytuł, krótki opis, no i to fatalne kadrowanie. Ptak nie leci lecz sprawia wrażenie przypiętego. Choć być może to nie błąd lecz Twój zamysł, trudno powiedzieć. Natomiast dwójka to bardziej ilustracja. Kolory czyste, bez najmniejszej próby ich złamania, istnieją niezależnie nie oddziałując na siebie. Pokaż jeszcze kolejne prace, na podstawie dwóch trudno cokolwiek więcej powiedzieć, tym bardziej, że są tak różne.
vicera
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 14 Luty 2010 - 20:22:54 »

Dziewuszka ma fajną szparę w zębach usmiech
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 15 Luty 2010 - 11:34:01 »

szpara w zębach jest pierwsza klasa ,poprosimy o wiecej !!!!!

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
krakowianka
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 15 Luty 2010 - 16:16:06 »

szparka po cioci...  rotfl

SERT z tym kadrowaniem to faktycznie cos KIEPSKAWO mi wyszlo i sama tego nie zauwazylam wczesniej,
a krakowianka jakos tak nie chciala mi sie zalamywac kolorystycznie niewiem jakos tak 'grzecznie' chcialam ja zrobic,
mam chyba problemy z kontrastem kolorystycznym masz jakas porade na to?
wiecej bedzie !! obiecuje ale jak bede miec wiecej czasu, zapracowana M. bardzo. Pozdrawiam!

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 15 Luty 2010 - 21:55:36 »

ta dziewczynka w stroju ludowym to bliske mi tematy , obracal sie w towarzystwie spiewaczek kresowych iludowych ;) fajna sprawa

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
krakowianka
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 15 Luty 2010 - 23:39:08 »

faktycznie fajna sprawa, podobaja mi sie swojskie klimaty. folk, ale ta krakowianka to tylko kwiatki chciala sypac... ;)
a cos na temat poprawnosci lub nie tego obrazu? :D czy tak samo jak sert uwazasz ze jest to zupelnie niepoprawne ze
niezalalmalam ani jednego koloru? czy nie ma to zadnego uroku?

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 15 Luty 2010 - 23:48:50 »

czepił bym sie tylko dwóch spraw.  pierwsza to usmiech a wlasciwie ząbki usmiech  za bardzo sygestywne az prawie że chomicze te zabki sa. usmiech tez trzeba byo by jakoś złagodzić  , chodzi mi tu o kolor.
na koniec trzeci plan. punkt gdzie konczy sie roślinnosc a zaczyna niebo jest dziwny. wygląda to tak że ktoś wkleił  roslinki na fragment nieba usmiech złagodź troszke te różnice , daj leciutkie sfumato może ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #9 : 16 Luty 2010 - 00:41:40 »

ja sądzę że ma to swój urok, użycie prostych barw  można traktować jako odwołanie do prostoty kultury ludowej , istnieją w tym obrazie też barwy łamane co świadczy o umiejętności ich uzyskiwania . Poza tym jak dla mnie popisowa operacja plamą szczególnie w roślinności , masz wyczucie .To jeden z obrazów na który im dużej patrze tym bardziej mi sie podoba .Nie czepiłbym się niczego . natomiast co do pierwszego zgadzam się z sertem
Strony: [1] 2 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: