Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 15:36:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: katincia  (Przeczytany 13631 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
elkurczako
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #30 : 17 Marzec 2010 - 21:25:00 »

Fajnie, dużo i na temat  oczko. Twoje prace są co prawda według mnie  "skażone"  architektoniczną manierą, ale to tylko kwestia gustu. Mi przypadły do gustu 20 i 22 jako najbardziej "malarskie".

Ten napis zmienia się w mądre łacińskie motto kiedy nie patrzysz...
GAdS

Linki sponsorowane:

michala
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #31 : 17 Marzec 2010 - 22:13:30 »

Numerek 23- pełen uroku starej architektury. i nastrój . Fajne. Ja lubie architekture i miejskie pejzaże.

Nawet takie industrialne obiekty maja swój klimat . Też bym mogła malowac takie obrazki -bo lubię . Ale na takie właśnie nie mam czasu.
No i fajne kadrowanie. Zbliżenia okien.
Miałam kiedyś pomysł aby sfotografowac ginące drewniane okna / zastępowane plastikowymi/ . i przenieśc je na płótno.
katincia
Gość
« Odpowiedz #32 : 17 Marzec 2010 - 22:37:26 »

Vicera, miło że się podoba, sama jakoś nigdy się nad nim nie zastanawiałam. Ale skoro tak,
to może gdzieś powieszę w korytarzu nieopodal wejścia do domu cwaniak

Elkurczako, marne są szanse abym się owej maniery pozbyła, a i tak u mnie jej w sumie nie widać,
bo nie umiem tego dobrze zrobić. Tak to moze bym was raczyła prawdziwymi szkicami i rysunkami
architekta cwaniak Ale jeszcze trochę czasu na studiach mam to może się nauczę, a maniera
zostanie, bo chcę pracować w zawodzie  haha
20 i 22 też lubię, myślę, że wyszły jako tako, bo to akurat był plener i malowaliśmy codziennie coś.
I dziękować za pochlebną opinię rotfl

Michala bardzo ci dziękuję, cenię sobie twoje zdanie. Może wrócę jeszcze do miejskich plenerów
w te wakacje np. W zeszłym dotaliśmy zamówienie, żeby malować pofabryczne budynki, bo miała
być wystawa na uczelni, ale oczywiście nic z tego nie wyszło.
michala
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #33 : 17 Marzec 2010 - 22:52:16 »

Katincia - ty studiujesz architekturę? . architekci maluja specyficznie . duzo jest w ich akwarelach rysunku, mnie sie akurat to podoba. Taki styl .
ale czy znasz obrazy Krzysztofa Ludwina? . to tez architekt i wspaniały akwarelista. Ma swoja strone , wystarczy wpisac imie i nazwisko. warto od niego podpatrywac .
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: