Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 13:28:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kudłaty88  (Przeczytany 4462 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
katincia
Gość
« Odpowiedz #10 : 30 Styczeń 2010 - 10:42:38 »

Muszę przyznać, że mnie również bardziej podoba się ta praca;p Szczególnie przypadło mi do gustu zróżnicowanie w sposobie malowania - modelka jest "gładka" i jak pisałeś namalowana progowo, co moim zdaniem wygląda całkiem fajnie w zestawieniu z taką jakby lekko poszarpaną resztą;] Podoba mi się też kadr, interesujące ujecie wybrałeś;] Za to co do negatywów, to mam wrażenie że tło jakoś tak płasko wyszło (to co jest za modelką wszystko)... Ale może to tylko moje wrażenie bo nie umiem powiedzieć z czego to wynika;p
GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #11 : 30 Styczeń 2010 - 11:12:35 »

Ogólnie tak mi miło i patryjotycznie na sercu się robi gy ten obraz oglądam mysl
Najlepsze w malowaniu tego obrazu było to, że modelka spała, ewentualnie grała sobie na komórce,
a nie gadała bez przerwy milczek mega głupot jak to ona ma w zwyczaju  oczko
najgorzej jak modelka sili się na korektę  rotfl rotfl rotfl

co do obrazu realizacja ciała ok , kompozycja spoko , tylko właśnie nie jest to obraz który sie broni , anotomi 0 , zbyt umowne traktowanie nie jest to ani ekspresyjne ani syntetyczne ani dekoracyjne , możesz powiedzieć że jest to Twoje, ok , jednak warto poruszać się w pewnych normach i regułach , no chyba że jest się dadaistą .Jeśli gdzieś tworzysz światłocień to gdzieś tam nie można go nagle pominąć , chyba że ma to sens symboliczny , tu go nie widzę . no nic zobaczymy co będzie dalej .pozdr

le może to tylko moje wrażenie bo nie umiem powiedzieć z czego to wynika;p
barku dobrze określonego światłocienia , złe rozumienie wartości walor-owych , nie zastosowanie się do perspektywy powietrznej , odwrócona gra temperatur .
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: