Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Marzec 2019 - 12:12:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: adriannaa  (Przeczytany 85555 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 30 Grudzień 2009 - 14:32:09 »

Witam ,zapraszam do oglądania i oczywiście komentowania .
Rozmiar tych trzech rysunków - 70 /100,czarny karton

1.pastel olejna ,"Tygrys" (zdjęcie robione przez antyramę)

zbliżenie:

2.pastel olejna, "Pantera "(zdjęcie robione przez antyramę)

3.pastel sucha ,"Hades"

z góry przepraszam za ewentualne pomyłki w wklejaniu zdjęć.pozdrawiam

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

Paveletz
Gość
« Odpowiedz #1 : 30 Grudzień 2009 - 15:12:22 »

"Tygrysek" jest całkiem fajny, ale "panterka" - jak dla mnie, ma jakiś taki trochę dziwny wyraz paszczy.... rotfl
W "psiaku" popełnionym suchymi chyba troszkę za bardzo odpuściłaś sobie "futrzastość" - a szkoda, bo wypadł przez to dość skromnie. Generalnie - uważam, że  całkiem nieźle Ci idzie z tymi pastelowymi  zwierzakami. Czekam na następne Twoje  prace.

PS:
Rozumiem, że opis "pastel olej" oznacza wykonanie pracy pastelami olejnymi?   mysl

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 30 Grudzień 2009 - 15:48:00 »

oczko oczko:tak zgadza sie, pastel olej to pastele olejne(po mojemu)-przepraszam

samouk ze mnie ,wiec pewnie duuuuzo błędów jeszcze przede mną ,ale lubię  sobie troszkę nabazgrać.
A co do panterki to na tym zdjęciu przez szybę to jakoś ten pysk dziwnie wyszedł . na żywo jest lepiej ,postaram się zrobić kiedyś bez szybki i podeśle.

Dzieki za pierwszy komentarz,pozdrawiam ,na pewno coś jeszcze pokaże.

Zdjęcie mojego psa było bardzo duza podstawa do rysunku z psiakiem,poniżej fotografia psa:)

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
knykle
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 31 Grudzień 2009 - 15:40:41 »

no pięknie  okok
świetne prace, a najlepszy ten tygrys.
i znam ten ból robienia fotek pracom w antyramach, porażka, nie do zrobienia dobre zdjęcie. Trzeba robić pod pewnym kątem, co z kolei psuje efekt bo zmiania się perspektywa, tak jak w twojej "panterze".

dawaj następne  usmiech
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 01 Styczeń 2010 - 12:50:55 »

Dziękuje ślicznie.

Ps.widziałam Twoją galerie świetne prace i już wiem kto mi coś podpowie na temat koni,próbuje i próbuje i coś mi nie idzie,podeśle niebawem .
Przez swoją prace nie mam za dużo czasu na rysowanie ,wiec przy sztaludze zasiadam rzadko,ale wyszukałam kilka starszych prac jeszcze ze szkolnych lat przepraszam za jakośc są to tez stare zdjęcia ,a zatem początki mojej przygody z pastelami

Trzy prace : pastele olejne  rozmiar 70/100 karton, niestety również przez szybkę co poniektóre bezradny bezradny :

nr 4

Lepsze zdjęcie usmiech:

nr 5  ( i duuuuuuuzo brokatu)

nr 6

Aleksiej Antonow
muszka111
Gość
« Odpowiedz #5 : 01 Styczeń 2010 - 17:57:12 »

Podoba mi się psiak, rzeczywiście futerko mogłoby być trochę futrzaste ale nie musi. Życzę CZASU na malowanie bo warto, żebyś rozwijała swoją pasję. okok
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 02 Styczeń 2010 - 20:49:43 »

Dziękuje, również Życzę owocnej pracy!!!!!!Chętnie coś jeszcze twojego pooglądam.

Aleksiej Antonow
muszka111
Gość
« Odpowiedz #7 : 02 Styczeń 2010 - 20:55:31 »

Dobrze, wstawię jeszcze coś do mojej galerii
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 03 Styczeń 2010 - 12:08:16 »

trochę wspomnień :

nr 7. ołówek i zwykły blok techniczny rok 1996. "Ikar"

nr 8. pastele olejne ,grzęzawisko rok 1998. karton 70x100

Aleksiej Antonow
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 13 Styczeń 2010 - 20:49:52 »

mój mały amorek..... pastel sucha,karton (pierwsza próba pastelami suchymi -twarz dziecka).odwzorowane

nr 9 Amorek,21x30

Aleksiej Antonow
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: