Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 11:55:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: knykle  (Przeczytany 77123 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #60 : 09 Luty 2010 - 21:30:18 »

kurcze jesteś ciekawą(obiecującą) osobą tutaj więc sie odniosę

zachód słońca to nie tylko czerwone niebo nad horyzontem, czasem ciekawsze widoki są gdy odwrócimy się do słońca plecami lub bokiem, tam to dopiero kolory się mienią, śnieg ma kolor zachodzącego słońca a niebo ... czerwone nie jest na pewno. Dlatego nr 3 tak się prezentuje.
masz racje niestety tylko 3 jest tu dobrze zauważana ,4. brakuje karminu  2. żółcieni i sien ,
1 jest ogólnie pokichana , ale dobrze kombinujesz , słowo na niedziele ode mnie to kolory przez nas widziane są zawsze wynikiem różnicy(moze trafniej sumy)  temperatur . Jak zrozumiesz to na zdrowie

wezmy pod lupe papieży

1. ok widać ze masz skłonności ilustracyjne , nie jest to złe, kiedyś pewnie jednak ci się znudzi (pytanie zasadnicze mam poboczne ile masz lat i od ilu się bawisz w rysunek i od ilu w malarstwo ?)
2.dobrze operujesz szarością , nie boisz się mocnego cienia , co dla niektórych bywa problemem ,natomiast papież ma żółwią szyje i to razi
3fajna czujesz kolor
4.przesłodzone , i nie rób wszystkiego jednym pędzlem to manieryczne okrutnie ,sztuka tkwi w trafionym uderzeniu nie nadziubdzianiu

tematyk jak dla mnie średnia no ale może kiedyś sie zmieni

GAdS

Linki sponsorowane:

knykle
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #61 : 11 Luty 2010 - 15:39:18 »

Drogi infrawizjerze, przede wszystkim dziękuję za świetny komentarz, podobają mi się Twoje uwagi.

(pytanie zasadnicze mam poboczne ile masz lat i od ilu się bawisz w rysunek i od ilu w malarstwo ?)
tematyka jak dla mnie średnia no ale może kiedyś sie zmieni

Lat mam 28, już od dziecka coś rysowałem, w wieku kilkunastu lat coś tam zacząłem malować, a tak konkretniej wziąłem się za to 6 lat temu. I co z tego?
A co do tematyki, nie wiem czy chodzi ogólnie o moją galerię czy o same portrety, ale co w tym złego, maluję co lubię, co mi się podoba i jak mi się podoba (przynajmniej się staram i może w końcu się uda)  usmiech
Nie kręcą mnie dziwne wygibasy, kwadraty, i inne nie wiadomo co ... bezradny chociaż, czasem coś takiego wpadnie w oko, może nie tyle z formy co z koloru. Ale malować czegoś takiego nie mam zamiaru.
Więc póki co zostanę przy swoim  tak

no i kolejna dawka usmiech

5. pastele suche - 50x35

6. pastele suche - 50x35

Ella
Gość
« Odpowiedz #62 : 11 Luty 2010 - 17:05:13 »

Piękne, w świetnie dobranej tonacji i dają wrażenie trójwymiarowości. Podobają mi bardzo. : oklasky
sert
Gość
« Odpowiedz #63 : 11 Luty 2010 - 17:40:26 »

Knykle, no tośmy chyba z jednej gliny. usmiech
Portrety bardzo na tak, szczególnie portret dziewusi ze względu na fajne światło, a i chłopca mimo "czołowego" oświetlenia również udany. Gratuluję okok
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #64 : 11 Luty 2010 - 20:11:58 »

oklasky :oklasky:bravissimo!!!!!!! poziom prac zachwycający ,wiesz,ze  jestem twoja fanką?!
Twoje prace maja to coś ,gdy się spojrzy nie chce się odwracać wzroku i wręcz przeciwnie chce się więcej i więcej, poprosimy o wiecej

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
joan
Gość
« Odpowiedz #65 : 12 Luty 2010 - 15:11:46 »

Lat mam 28, już od dziecka coś rysowałem, w wieku kilkunastu lat coś tam zacząłem malować, a tak konkretniej wziąłem się za to 6 lat temu. I co z tego?

To z tego,że często sposób postrzegania świata, technika i kunszt warsztatowy odzwierciedlany w pracach jest  adekwatnie do wieku- nastolatek co innego maluje aniżeli człowiek w wieku średnim. Inaczej też używa narzędzi. Ja też ciekawa byłam, przyznam, bo technicznie działasz już bez zarzutu, widać,że poza treningiem masz duży talent, wprawne oko- portrety jak zdjęcia wręcz, niczego nie można się czepić. Dlatego nasuwa się pytanie co będzie dalej, co jeszcze pokażesz, jak nas zaskoczysz. Czy zrobisz kolejny krok czy pozostaniesz w doskonałym kopiowaniu, czy wykorzystasz to co umiesz na innych płaszczyznach, wcale nie w obrębie kwadratów. Czekam na to.
Tymczasem trenuję pilnie wpatrując się w Twoje pastele, może kiedyś dogonię  rotfl
knykle
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #66 : 13 Luty 2010 - 22:27:08 »

dziękuję za miłe słowa  zawstydzony
joan, masz rację, jest jednak opcja, że skoro lubię malować takie a nie inne tematy i w taki właśnie sposób, że tak pozostanie.
elkurczako
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #67 : 14 Luty 2010 - 11:41:34 »

5 i 6 - takie portrety do mnie trafiają. Szczególnie 6 udany. W piątce jest takie drażniące niedopracowanie dołu i prawej strony, jakby z tego rękawka powinno coś wystawać a on się tak ostro kończy. Mimo fajnego światłocienia oświetlona część buźki jakoś wyłazi do przodu. Szóstka fajna, żywa.  okok

Ten napis zmienia się w mądre łacińskie motto kiedy nie patrzysz...
knykle
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #68 : 14 Luty 2010 - 17:58:37 »

ogólnie robienie portretów jakoś mnie męczy...
a teraz, jak to się mówi, każdy pies z innej budy

partyzanci - olej - 45x65

polna grusza wiosną - olej - 40x50

żubr - olej - 40x50

muszka111
Gość
« Odpowiedz #69 : 16 Luty 2010 - 17:32:17 »

ta polna grusza przypomniała mi smak ulęgałek,takich cierpkich, niedojrzałych,taki smak dzieciństwa,
portrety są bardzo ciekawe i partyzanci mają taką specyficzną dla nich atmosferę.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 17   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: