Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 15:59:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: knykle  (Przeczytany 76546 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #130 : 23 Kwiecień 2011 - 19:51:34 »

W jakim celu chcesz się dowiedzieć czy knykle czuje się genialnym?
Dla mnie ,dla widza genialne są jego obrazy ,mnie to wystarcza do szczęścia ,są  jasne ,czytelne dla odbioru nie skomplikowane.Właśnie dla tego mi się tak podobają,ze nie muszę drążyć tematu  , co akurat miał na myśli tworząc,co nim kierowało,Upajam się oglądając je w ciszy .

Impresjonisto ,gdy tworzysz w programie swoje mandale ,gwiazdozbiory ,ciągle tłuczesz sobie do głowy nieustanne pytania :
-po co ja to robię ,co mną kieruje ,jakim człowiekiem jestem/ czy jestem profesjonalista ,amatorem ?

impresjonista:
Mnie interesuje sedno sprawy, czyli człowiek a nie jakiś tam kawałek płótna popaćkany farbą

Tym bardziej utwierdzasz mnie w mym przekonaniu ,ze nie doznałeś jeszcze wspomnianej wcześniej już przyjemności z samego tworzenia.

Dzięki Zdecydowanie nie skorzystam z twojej propozycji ,wole działać ,a nie gadać .

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

impresjonista
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #131 : 23 Kwiecień 2011 - 19:56:26 »

Dzięki Zdecydowanie nie skorzystam z twojej propozycji ,wole działać ,a nie gadać .

Szoda, bo tam jest odpowiedź.

http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=2422.msg26320#msg26320

Impresjonisto ,gdy tworzysz w programie swoje mandale ,gwiazdozbiory ,ciągle tłuczesz sobie do głowy nieustanne pytania :
-po co ja to robię ,co mną kieruje ,jakim człowiekiem jestem/ czy jestem profesjonalista ,amatorem ?

[Tym bardziej utwierdzasz mnie w mym przekonaniu ,ze nie doznałeś jeszcze wspomnianej wcześniej już przyjemności z samego tworzenia.

Do czasu kiedy nie znalazłem odpowiedzi to byłem "artystą na drżących łapach", kiedy znalazłem odpowiedź mam pewność co tego co robię i odpowiedni stosunek do uwag ze strony tzw "znawców sztuki". To stwarza wspaniałą atmosferę do tworzenia, już trochę tego doświadczyłem usmiech

Nie ma doskonałości, jest tylko doskonalenie...
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #132 : 23 Kwiecień 2011 - 20:22:08 »

Zdecydowanie pierwsza wersja na tak ,druga przedstawiona przez impresjoniste przypomina mi Św obrazek ,który pozostawia ksiądz po kolędzie.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
impresjonista
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #133 : 23 Kwiecień 2011 - 20:24:46 »

Zdecydowanie pierwsza wersja na tak ,druga przedstawiona przez impresjoniste przypomina mi Św obrazek ,który pozostawia ksiądz po kolędzie.

Bo to jest naprawdę dobra kopia takiego obrazka. usmiech

Nie ma doskonałości, jest tylko doskonalenie...
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #134 : 23 Kwiecień 2011 - 21:54:07 »

cieszy mnie to ,ze Impresjiniscie się również podoba . rotfl

Knykle ,b. dobra praca  okok
zastanawia mnie uchwycenie prawego nadgarstka i dłoni ,czy aby tam nie jest przekombinowane z kanciastością tej reki. mysl
A światło ,nastrój spokoju , tkaniny- mistrzostwo.

Aleksiej Antonow
jarygon
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #135 : 23 Kwiecień 2011 - 22:50:52 »

Jestem pod wrażeniem Twoich prac . Świetna fotorelacja z powstawania obrazu JP2 i perfekcyjne wykonanie ,, Marii z dzieciątkiem " .Gratuluję !
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #136 : 24 Kwiecień 2011 - 05:56:18 »

Świetne!Może ta ręka na dole nie bardzo anatomiczna,ale i tak cudo.
Podziwiam i pozdrawiam
knykle
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #137 : 25 Kwiecień 2011 - 19:30:50 »

to prawda prawy nadgarstek jest do poprawki, ale zostawiłem obraz na razie w spokoju, gdybym stwierdził że coś jeszcze trzeba poprawić to zrobię od razu kilka poprawek, a jak nie to tylko ten nadgarstek (obecnie nie przypomina on ręki). usmiech

przez administracje forum,

i kolejny portret JP2
JP2 - olej - 40x30
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #138 : 25 Kwiecień 2011 - 20:38:04 »

Podoba mi sie bardzo ten Jan Paweł II, chyba najbardziej ze wszystkich. Dwa poprzednie są też piękne, jedynie przeszkadza mi bardzo ciemny kolor przy zamkniętych oczach... tzn zmróżone, bo nie były oczy JPII zamknięte tylko powieki były opadnięte na obu tych obrazach - dlatego rozumiem że żadna biel by tam nie mogła być- ale może troche jaśniejszy kolor tam mógł być?  mysl
Mimo to obrazy super  tak  Również Maryja z Dzieciątkiem.. no a ten nadgarstek - może gdyby chciuk był lekko w góre tzn pod kątem prawie prostym do ręki to by lepiej wyszło.. no ale mówisz że to kopia. Więc jak kopia to kopia, tak było w org rozumiem.. więc to  tylko taki detal, przyjmijmy - na Twoim wspaniałym dziele.  oklasky

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #139 : 26 Kwiecień 2011 - 10:39:52 »

Ostatnia praca "Jan Paweł II",   okok
Stuła?_może jakieś jeszcze lekkie zagniecenia ,zagięcia ,cienie - tego mi brakuje do pełni szczęścia usmiech .
Chociaż może to taki akurat będzie sztywny  materiał ???

Aleksiej Antonow
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: