Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 09:05:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: szklanytygrys  (Przeczytany 55341 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #90 : 30 Styczeń 2009 - 00:56:25 »

to najdłużej malowany obrazek jaki mi sie zdarzyło malować - jakies niemal połtorej roku usmiech
Absolutnie nie nalezy tego odczytywac  "taki dopieszczony" a raczej "taki wymeczony"
juz nawet nie jestem w stanie powiedzieć ile tam jest warstw i czego ;)

dzis w końcu po raz którys tam wyjałem go spod sterty innych, odkurzyłem i skończyłem
a przynajmniej za skończony postanowiłem go uznac

25.

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
GAdS

Linki sponsorowane:

Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #91 : 30 Styczeń 2009 - 08:09:47 »

Obraz byłby świetny bez tego drugiego gołębia przy słupku.Ten z uniesioną główka tworzy swietne napięcie które zaraz osłabia powtórzenie "pierwszego w szeregu" Tak stworzyłaby się cenna pauza obraz zyskałby większą lekkość.Ale to tylko moje skromne zdanie ogólnie jak zawsze dobrze.

Nawet jak zasłaniam tego pierwszego to też nie jest żle usmiech
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #92 : 08 Luty 2009 - 21:11:28 »

Londyńskie scenerie w Twoim wydaniu są niesamowite. Sposób w jaki nakładasz farbę ( malujesz) nadaje obrazom niezwykłego charakteru. Super  tak
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #93 : 08 Luty 2009 - 21:39:56 »

dziękuje  usmiech

sert
Gość
« Odpowiedz #94 : 09 Luty 2009 - 09:47:04 »

Szklanytygrysie, właśnie zakończyłem spacer po Twojej galerii - bardzo powolny spacer z wieloma powrotami i muszę Ci powiedzieć, że jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem tego, co prezentujesz. Świetny styl, okrzepły, jednoznaczy i z pewnością już rozpoznawalny.  Gratuluję. Świetne londyńskie pejzaże. Ale największe wrażenie zrobiła na mnie dziewczynka w ogrodzie. Wielokrotnie wracam do tego obrazu i zawsze z jednakową przyjemnością go oglądam usmiech Szkoda, że nie numerujesz prac. Wówczas napisał bym Ci o nich więcej a tak.... Jakoś tak trudno opisywać obrazek o którym chce się coś powiedzieć. Z niecierpliwością czekam na kolejne prace usmiech
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #95 : 09 Luty 2009 - 11:50:55 »

no fakt "tygrys" jest "The best"...."robótka" plastyczna jak cholera ..zazdroszce ci ..ja tak nie potrafie .. tak
nie jestem zwolennikiem kadzenia czy krytyki ..bo nigdy nie jest to obiektywne ..ale trzeba ci oddac honor..te  dekle fantastyczne..
teraz tylko zyczyc ci stałych kontaktów handlowych, swojego marszanda i zaprzyjaznionej galeri.. tak
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #96 : 09 Luty 2009 - 11:58:48 »

Oldmalarzu i Sercie

nawet nie wiecie jak mi przyjemnie
Serta znam tu krótko i raczej mogę go oceniac tylko poprzez perfekcyjnie wykonane prace
Oldmalarza dłużej i wiem że nie łatwo usłyszeć coś takigo od niego - jeszcze raz dziękuję i za te życzenia zaprzyjaźnionej galerii również, bo na razie nie mam nawet żadnej niezaprzyjaźnionej usmiech

Feen
Gość
« Odpowiedz #97 : 09 Luty 2009 - 12:42:22 »

Ja też się podpisuję pod wianuszkiem gorących wielbicieli niezaprzeczalnego talentu Tygrysa usmiech Instynktownie wyczuwam ogromny potencjał -zupełnie naturalny.A wprost mówiac -Tygrys to na pewno artycha pełna gębą  usmiech
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #98 : 09 Luty 2009 - 12:54:45 »

może i nie powinienem tego mówic ale.. mysl

czy nikt ci "tygrysie' nie powiedziął ze "dar" malowania plamą ...ta plastycznosc jaka wystepuje w twoich obrazach jest bardzo poszukiwana i rzadka ..dla ludzi malujacych akwarelą..?..
tu aż sie prosi aby skorzytac równiez i z tej techniki.. tak
Heqqe
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #99 : 09 Luty 2009 - 19:25:25 »

Twoje obrazy są po prostu zachwycające!
Tryptyk "Adieu polano snów...." jest niesamowity, wszystkie Twoje prace mają w sobie niepowtarzalny charakter.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się malować choć w połowie tak rewelacyjnie jak Ty  rotfl

I am a Blue Girl
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: