Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 06:53:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: vicera  (Przeczytany 12510 razy) Średnia ocena: 3
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 09 Marzec 2010 - 18:15:34 »

Ja jeszcze nie umiem tak fachowo patrzeć na obrazy jak Teresa (zresztą ja nie fachowiec i fachowcem nigdy nie będę),
jednak uważam, że na tak krótkie doświadczenie z malowaniem jak Twoje, to prace są bardzo dobre!
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 09 Marzec 2010 - 18:26:59 »

amaretta31
(zresztą ja nie fachowiec i fachowcem nigdy nie będę)

amaretta31, będziesz, będziesz, wszystko przyjdzie z czasem, z doświadczeniem, oby tylko malować i malować.
Jesteście panie  na dobrej drodze, tak samo i vicera usmiech

vicera
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 09 Marzec 2010 - 19:29:42 »

Dzięki  za podpowiedzi Tereso. Jak troszkę wyschnie to pokombinuje usmiech To znaczy ciemniejszy dach ze strony cienia i trochę błękitu na niebo, albo fioletu?Siwego?
Może pomieszam. Drzewka też poprawię, na razie niech sobie schnie. Z płotkami zawsze mam problem ale postaram się rozjaśnić i zaokrąglić te sztachetki, jak się uda. Musi się udać.
Tak faktycznie deczko kojarzy się z pocztówkami ten obrazek, coś z tym zrobie, niech no tylko dystansu nabiorę. I miło słyszeć, że jest dla nas nadzieja, aż sie chce pracować usmiech

Amaretto, ja też nie bardzo potrafię patrzeć fachowo, to idzie tak, że albo sie podoba albo nie usmiech

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #23 : 14 Październik 2010 - 10:28:46 »

vicero ,podoba mi się twoja praca nr 5 szczególnie twarz anioła ,popracowała bym faktycznie nad ciałem  , dokładnie -szyja i ramiona ,ale twarz  dla mnie jest ujmująca .

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
vicera
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 24 Październik 2010 - 06:26:30 »

Dziękuję dziękuję usmiech
W ramach cwiczeń maluję sobie Matkę Boska. Potrzebna mi koniecznie do pokoju. A jak wyjdzie to się zobaczy. Mam też zaczęte 2 inne obrazy. Jako, że podsychaja to w międzyczasie maluję następny.
Dorwałam się do komputera męża i wreszcie mogę coś napisac. Jak pstryknę fotkę to wkleję, kto wie czy nie trzeba tam czegoś zmienic. Podejrzewam, że przyda się jakaś podpowiedź, ciężko mi idzie.
I chociaż nie bardzo umiem malowac  to przyznam, ze jest to strasznie wciągające, to znaczy chęc uzyskania odpowiedniego wyrazu twarzy. Normalnie zapominam o jedzeniu usmiech
Poza tym, obojętnie jak wyjdzie, zawiśnie w sypialni.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 19 Grudzień 2010 - 09:19:05 »

vicera;
W ramach cwiczeń maluję sobie Matkę Boska.

Tez muszę namalować Matkę Boska, ale karmiąca ,padło życzenie jest zamówienie ,ale nie leży mi ten temat ,coś nie mogę się zebrać może jak się tak napatrzę już na twoja to jakoś natchnienie wróci :oczko:Czekam już z niecierpliwością.

vicera;
Normalnie zapominam o jedzeniu

A to jest najlepsze !!!!!! Również mnie to cieszy usmiech

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #26 : 19 Grudzień 2010 - 19:46:01 »

Obrazy olejne całkiem nieźle jak na początek, może kolory zbyt jaskrawe, ale to rzecz gustu, a rysunki podobają mi się ... tak
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 24 Marzec 2011 - 22:03:40 »

Hej vicera,
gdzie się podziałaś? oczko :
Chyba się nie poddałaś?
Pokaż nam coś nowego-please,please,please usmiech
Strony: 1 2 [3]   Do góry