Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 16:24:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Galeria Salvadora Dali (ja nie maluję niestety)  (Przeczytany 7758 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 04 Wrzesień 2009 - 20:54:40 »

Leno  nie w tym rzecz, co by było fajnie a co by się przydało. Jerzy ma wolną rękę do zrobienia Galerii Wielkich Malarzy na naszym Forum. To wszystko. Na żadne reklamowanie z myślą propagowania, pozycjonowania w internecie swoich stron (zwłaszcza tym, którzy tylko się po to zarejestrowali jako użytkownicy, a w gruncie rzeczy chodzi im o swoje interesy)  nie pozwolę, po za tym co wcześniej pisałam. Inna sprawa,  Nikt nie będzie cokolwiek moderował. VanGob nie ma czasu na takie pierdoły. Każdy by tak chciał za friko promować swoje strony.
Jeśli się Leno nie znasz na pozycjonowaniu i reklamowaniu to nie zabieraj głosu. Każdy by coś chciał, ale nie wszystko jest do wzięcia, Myślę, że Jerzy poradzi sobie sam, jak widać zna się na rzeczy, i nie potrzebuje adwokatów, ja też doradców, co ma być na forum a co nie.
Przykro mi, że tak ostro odpowiedziałam na ten Leno Twój post, ale pozwól, że ja będę decydowała co jest najlepsze dla funkcjonowania forum. Dodam iż forum nie jest przeglądarką stron internetowych.

Koniec tematu ! milczek
GAdS

Linki sponsorowane:

Lena
Gość
« Odpowiedz #21 : 04 Wrzesień 2009 - 22:22:57 »

Ależ Droga Tereso- Prosiłam żeby nie krzyczeć. Ja przecież grzeczne.
Nie znam się dlatego polegalam na słowach VanGoba ktory się zna, wyjaśniał wszystko wcześniej a na pytanie Kratke odpowiedział:

GDYBY Jerzy założył JEDEN wątek, BEZ linkowania, w którym by podawał adresy tak by nie było pozycjonowania. I chciałby w tym wątku słuchać naszych uwag na temat swoich stron o malarzach, to byłoby ok?

TAK - byłoby w porządku  usmiech

Dla mnie to było jasne, więc wyraziłam swoj pogląd na ten temat.
Ale oczywiście ze zrobisz jak zechcesz , bo Ty decydujesz

Jeśli jednak wolno - to jakoś nie wyobrażam sobie przeklejania tych reproduckji do jednej galerii- zwyczajnie w tamtej stronie łatwiej ļedzie się poruszac- bo jak swobodnie oglądać w jednym ciągu 50 -100, czy 700 obrazów.
Więc, chyba zrezygnowalabym w ogole.
Zaznaczam ze nie mam zamiaru się mądrzyc.
No i nic już chyba więcej nie powiem usmiech
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: