Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 09:39:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Galeria Salvadora Dali (ja nie maluję niestety)  (Przeczytany 7757 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jerzy
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 03 Wrzesień 2009 - 19:02:02 »

Witam, bardzo lubię malarstwo Salvadora Dali, dlatego też postanowiłem stworzyć jego polskojęzyczną galerię - salvador-dali.com.pl
Zapraszam - nie zawsze wiedziałem, jak przetłumaczyć właściwie tytuł, w innych przypadkach mogłem przetłumaczyć bez wyczucia - w razie krytyki proszę o info: admin@salvador-dali.com.pl
GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #1 : 03 Wrzesień 2009 - 19:37:22 »

ładna stronka przyjemnie się zwiedza ,daliego raczej nie kocham.ale miło patrzeć że ktoś poświęca swój czas dla jakiegoś kawałka sztuki
alpunia
Gość
« Odpowiedz #2 : 03 Wrzesień 2009 - 19:42:53 »

Kawał roboty. Gratuluję. Przejrzałam na szybko i nie mam uwag.
Dawno temu kopiowałam jego pracę: "Geopolityczne dziecko obserwujące narodziny nowego człowieka" i miało być cudownie a wyszło jak zwykle.
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 03 Wrzesień 2009 - 20:48:54 »

Witaj Jerzy. W sumie dobre miejsce wybrałeś na pozycjonowanie swoich stron. Forum Teresy ma dużą moc (wiesz o czym piszę)  oczko
Niestety nie lubię, gdy ktoś się rejestruje tylko po to, żeby się pozycjonować w wyszukiwarce wiadomo jakiej. Dlatego pozwoliłem sobie modyfikować Twoje posty (2).
Chcesz reklamę? Wykup box, w sumie za śmieszne pieniądze.

Pozdrawiam.
Jerzy
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 04 Wrzesień 2009 - 09:05:59 »

Usunięcie linków - nie ma sprawy - bardziej mi zależy, by dotrzeć z moimi stronami do ludzi, którzy są zainteresowani malarstwem (a to rzeczywiście chyba dobry adres), niż by się pozycjonować w Google; dzięki więc, że pozostawiono adres w formie nieaktywnej. Pozdrawiam
kratke
Gość
« Odpowiedz #5 : 04 Wrzesień 2009 - 09:14:50 »

Usunięcie linków - nie ma sprawy - bardziej mi zależy, by dotrzeć z moimi stronami do ludzi, którzy są zainteresowani malarstwem (a to rzeczywiście chyba dobry adres), niż by się pozycjonować w Google; dzięki więc, że pozostawiono adres w formie nieaktywnej. Pozdrawiam

No tak, to... dobry adres tak
Przyznaję się do tego, że obie strony mam w zakładkach już, proszę o niski wymiar kary oczko

I tak sobie myślę, czas jakiś temu dodałeś galerię Bacona, teraz Dali... Kontynuujesz to, planujesz strony następnych?
Jerzy
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 04 Wrzesień 2009 - 11:41:09 »

Tak, mam jeszcze strony z obrazami Vincenta van Gogha (ponad 700 obrazów olejnych i akwarel), Edwarda Muncha i Leonarda da Vinci - ale teraz to się boję podać adresy (nawet bez linku :-)
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #7 : 04 Wrzesień 2009 - 12:47:54 »

Jerzy, napisałeś że zależy Ci na dotarciu ludzi którzy interesują się malarstwem – i w związku z tym, mam jedną uwagę: znaczna część grupy do której adresujesz swoje strony poszukuje w internecie fotografii obrazów o możliwie jak najlepszej jakości. Tak więc, na twoim miejscu postawiłbym właśnie na rozdzielczość i dokładność odwzorowania kolorów w prezentowanych plikach graficznych, a nie na ich ilość.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 04 Wrzesień 2009 - 14:46:01 »

Jerzy, najwyraźniej zarejestrowałeś się tutaj na naszym Forum, by niestety pozycjonować, reklamować strony, które jak twierdzisz

Jerzy;
by dotrzeć z moimi stronami do ludzi, którzy są zainteresowani malarstwem
mnie się też nie podoba, by na tym forum rejestrowali się ludzie,  KTÓRYM TYLKO ZALEŻY NA POZYCJONOWANIU I REKLAMOWANIU SWOICH STRON.
Są odpowiednie wyszukiwarki, strony, na których możesz pozycjonować strony.
I tu powinieneś zrozumieć, że na tym forum użytkownicy są malarzami jak są tacy, którzy są tylko  miłośnikami malarstwa, jak w przypadku Twoim, bo sam jak twierdzisz nie malujesz, dlatego tak to rozumiem. I nie miałabym nic przeciwko, gdybyś nie miał w tym swojego tylko interesu. (swoje strony) oczko

VanGob;
Chcesz reklamę? Wykup box, w sumie za śmieszne pieniądze.
Podtrzymuję.
noone13
Gość
« Odpowiedz #9 : 04 Wrzesień 2009 - 14:56:21 »

VanGob, przecież  stronka Jerzego jest niekomercyjna, co przeszkadza nam malarzom, że ktoś szukający reprodukcji Dalego w sieci trafi, m.in. dzięki temu Forum na w/w stronę? Na prawdę przesadzacie... beczy
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: