Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 01:40:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: portret na zamówienie :)  (Przeczytany 3315 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« : 03 Wrzesień 2009 - 12:30:55 »

100x70 olej

zrobię w przyszłości lepsza fotkę ,na razie nie mam aparatu ...
GAdS

Linki sponsorowane:

sert
Gość
« Odpowiedz #1 : 03 Wrzesień 2009 - 13:01:48 »

No i co? Znowu mam pisać, że mi się podoba? No dobra, podoba mi się i to bardzo usmiech Fajnie ten obraz "brzmi" i naprawdę z dużą  przyjemnością go oglądam.
Dużo w nim pogody i ciepła a to, w tego typu portretach, bardzo lubię.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #2 : 03 Wrzesień 2009 - 13:17:20 »

dzięki usmiech
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 03 Wrzesień 2009 - 18:38:13 »

no nareszcie pokazujesz to co mi  sie podoba. masz bracie talent ale wykorzystaj gojak trzeb bez zbędnych experymentów :P infra usmiechne sie do ciebie , udzielisz mi pewnej lekcji ale to nocą ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #4 : 03 Wrzesień 2009 - 19:32:39 »

widzisz bracie ja mam inne zdanie to ładny obraz ale męczył mnie trochę... wole inne malarstwo...
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 03 Wrzesień 2009 - 19:46:07 »

infrawizjer, mnie też przypadł do gustu ten portret namalowany na zamówienie.
W kolorach spokojnych, (co do Ciebie nie podobne). Ale jesteś dobry w doborze barw w technice olejnej.
Do jednego bym się szczegółu przyczepiła, gdyby był namalowany bardziej centralnie tz  (postacie ), ale to jak rozumiem jest przez Ciebie zamierzone, lub na życzenie klienta.
poprzez to, że osoby są umieszczone w tylko po jednej stronie, obraz wydaje się jak by tracił równowagę.
Ale zapewne znajdziesz wytłumaczenia tej kompozycji portretu, a może namalujesz jakąś przeciw wagę po lewej stronie portretu. No nie wiem, już nic nie mówię.
Ogólnie  super  okok Jesteś dobry w te "klocki"  malowania portretów, takie inne od innych, bardzo mi się podoba. Chociaż nie każde Twoje prace podobały mi się, ale te ostatnie Twoje oleje no super. usmiech
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 03 Wrzesień 2009 - 19:46:12 »

ktos kiedys powiedzial: sztuka ma nie być ładna , ma być dobra.  ale  jest tu wiele nie jasnosci. xD  
to jest dobre i ładne.  ale ... widac szybkosciówka xD

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
alpunia
Gość
« Odpowiedz #7 : 03 Wrzesień 2009 - 19:51:06 »

Ja nie rozumiem tej białej kreski na rękawie żakietu kobiety. Czy to światło czy lampas?
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #8 : 03 Wrzesień 2009 - 19:56:16 »

Czy to światło czy lampas?
światło i trafione zmaż je na ps i sobie zobacz

ale ... widac szybkosciówka xD
czy ja wiem sądzę że poświeciłem temu tyle czasu ile musiał, może jak zrobię jutro dobre zdjęcie to inaczej to odbierzesz .

co do kompozycji tereso takie było zamierzenie i wola zleceniodawcy z którą sie zgadzam , dwie japy na śrdku płótna brzmi co najmniej nudnie ,,nie trzeba przeciwwagi muszę zrobić tylko nieprześwietlona fotkę:)

Posty połączone: 03 Wrzesień 2009 - 20:54:16 pm
choc chyba mi tereso podsunęłaś jednak pewien pomysł :0 , dlatego czasem warto pogadać jutro cos dodam:)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: