Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 08:25:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Piotruś  (Przeczytany 7467 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Piotruś
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 28 Październik 2007 - 07:35:44 »

Witam. Nadrabiam straty na tym forum tak więc postanowiłem wystawić swoją galerię. Zapraszam:

1. Farby akrylowe na desce poprawione suchymi pastelami. Obraz naprawdę duży:

2. Szkic wypalony lutownicą, reszta namalowana farbami akrylowymi bez podkładu. Z bliska widać fakturę stodoły itp. :

3. Suche pastele na podobraziu 24x30
GAdS

Linki sponsorowane:

Joka
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 28 Październik 2007 - 08:31:54 »

Masz interesujące prace.

Ta pierwsza wygląda jak fragment ogromnego obrazu przedstawiającego mrocznego rycerza utkanego z cienia (ciemności?). Kapitalne fałdy na płaszczu, odblask na hełmie.

Druga praca ciekawa, zwłaszcza poprzez technikę którą zastosowałeś.

A ostatni obraz gdybyś dał do konkursu "ekspresja i ruch, czyli dynamizm", stanowiłby bardzo dużą konkurencję dla pozostałych prac. Świetnie oddałeś dynamikę fal, sztormu. :oki:

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 28 Październik 2007 - 09:40:13 »

Piotrusiu i ja się dopisuję do Twoich prac.
Rzeczywiście gdybyś  tę pracę, czyli ( nr. 3) wrzucił na konkurs to podzielam słowa Joki,
byłaby na pewno konkurencją dla pozostałych prac.
....................................... ....................................... ....................................... ............
Obraz nr.2  Jak Ty to nazwałeś stodoły podoba mi się bardzo. Oczywiście i na pewno wiele znaczy i obraz nr. 1, chociaż ja nie gustuję w tego typu pracach urywanych.
Ta niewątpliwie, o dużych rozmiarach, jak twierdzisz praca jest dobra ale więcej sugerująca niż pokazowa. Można się tylko domyślać, co dalej ten obraz przedstawia. No i to Ci się udało. (chwila zastanowienia wzbudzona).
....................................... ....................................... ....................................... ..............
Szkoda jednak, że prace Twoje nie mają tytułów.
Są  jakby  anonimowe.
Poza tym styl malowania, tematy prac, kolorystyka jaką  stosujesz na swych obrazach,
podoba mi się.

ghiii no i fajnie , że wreszcie jesteś ....

A tak na marginesie co do moich uwag względem (tytułów, podpisów prac )
to może coś Ci powie temat na forum,
"   Ku woli przypomnienia dla początkujących artystów - malarzy."
Piotruś
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 28 Październik 2007 - 10:30:35 »

dziekuje. tytulow jak zwykle zapomnialem dodac bo jest to dla mnie mniej wazne. ten stateczek na morzu wpisalem do prac konkursowych w  tym temacie ale nie wiem czy dobrze to zrobilem. pozdrawiam
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 28 Październik 2007 - 11:23:10 »

1. Faktycznie wygląda jak wycinek większej całości. Może Twoim zamiarem było pozostawienie troszkę miejsca na wyobraźnię odbiorcy.  :roll: Wygląda jak rycerz "powstający" z morza. Dlaczego z morza? Tak mi się kojarzy dolna część obrazu - ten wir fali w poświacie zachodzącego (wschodzącego słońca).

2. Stodoła świetna. Bardzo podoba mi się dobór barw, pomysł i wykonanie.  :oki:

3. Stateczek super. Bardzo dynamiczny. Szkoda, że nie zgłosiłeś go w terminie do konkursu. Niestety musiałem go usunąć (regulamin).

Ogólnie bardzo mi się podobają Twoje prace (szczególnie 2 i 3). Fajnie dobierasz i łączysz kolory, no i technicznie jesteś dobry.

Pozdro.
Piotruś
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
...
« Odpowiedz #5 : 28 Październik 2007 - 18:23:56 »

Dzieki dzieki. Aktualnie pracuję nad dużym obrazem około 35x35 na kartonie długopisem. Walka Wikingów z celtami, ale niestety dzisiaj tego nei skończę bo długopis mi się wypisał (a to główne narzędzie). W tym temacie będę na bierząco dodawał nowe prace. mam dużo długopisowych związanych z tematyką Transformers. Pozdrawiam wszystkich
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 29 Październik 2007 - 09:39:38 »

Gratuluję pomysłowości. Ciekawe łączenie różnych technik, ładnie operujesz światłem i kolorem. Hmmm...Młody, utalentowany, kreatywny...Nic dodać nic ująć ;) Przykuły moją uwagę drzewa z obrazu nr.2. Piękne.
Piotruś
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 11 Listopad 2007 - 16:00:48 »

Witam. Dawno nie pisałem i nic nie wystawiałem. Chciałbym zaprezentować wam mój pokój po kolejnym remoncie. Prosiłbym was o ewentualnie rady co więcej mógłbym namalować. A oto i mój pokój:
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #8 : 11 Listopad 2007 - 18:02:10 »

ja kto co...  o to co uwazasz ze nie umiesz nie wyjdzie ci lu nie potrafisz ..
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: