Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 13:11:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: suriw - rysunek ekspresja  (Przeczytany 5584 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« : 14 Kwiecień 2009 - 06:06:23 »

1. "frustracja " ołówek , tusz i gesso na papie ociepleni-owej  rotfl

2. "kamień" ołówek, gesso na bristolu
GAdS

Linki sponsorowane:

sert
Gość
« Odpowiedz #1 : 14 Kwiecień 2009 - 20:54:11 »

Kompletnie nie potrafię odnieść się do tego typu twórczości. Jestem jak przysłowiowe dziecko we mgle. Albo za malo wiem albo mój rodzaj wrażliwości jest diametralnie różny od Twojego. Niczego nie odczuwam, nie działają na mnie tego typu prace, odbieram je jako zbiór plam lub form - bez żadnej emocji. Chyba jednak pewien rodzaj ułomności we mnie siedzi.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #2 : 23 Kwiecień 2009 - 16:53:40 »

3. akt
keramon
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 23 Kwiecień 2009 - 19:58:00 »

Podoba mi się krzywizna i szorstkość ściany, kompozycja całości i faktura na plecach. Razi czarna plama na prawej łydce, brak światła na włosach i zbyt jasna lewa stopa.
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 24 Kwiecień 2009 - 08:26:48 »

To tego uczą cię na ASP ?? Znaczy się eksperymentów gesso na kartonie ? Mi się to podobało nawet wcześniej a jak na takim czyś się rysuje ?
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #5 : 24 Kwiecień 2009 - 10:01:26 »

rysuje sie w sumie spoko , musisz gładko rozkładać , wtedy uzyskuje dodatkowe odcienie szarości , co do eksperymentów sisi , niestety tego nie uczą , jestem jednym z laureatów konkursu ogólnopolskiego rysunek bez granic , robiąc prace na ten konkurs musiałem popłynąć dalej , te dwie pierwsze na górze właśnie zostały wyróżnione ,trzecia jest efektem fascynacji tym patentem . 6 maja wystawa konkursowa zrobię fotorelacje usmiech . niektórzy na prawde porobili kosmiczne prace .

Razi czarna plama na prawej łydce, brak światła na włosach i zbyt jasna lewa stopa.
zgadzam się ze zbyt jasną lewą stopą
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 24 Kwiecień 2009 - 20:24:36 »

rysuje sie w sumie spoko , musisz gładko rozkładać , wtedy uzyskuje dodatkowe odcienie szarości , co do eksperymentów sisi , niestety tego nie uczą , jestem jednym z laureatów konkursu ogólnopolskiego rysunek bez granic , robiąc prace na ten konkurs musiałem popłynąć dalej , te dwie pierwsze na górze właśnie zostały wyróżnione ,trzecia jest efektem fascynacji tym patentem . 6 maja wystawa konkursowa zrobię fotorelacje usmiech . niektórzy na prawde porobili kosmiczne prace .

A nie był wymagany format znaczy się podłożę płaskie, zastanawiam się czy jest to zaliczane jako płaskie czy juz nie ?

A i gratulacje :D
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #7 : 25 Kwiecień 2009 - 08:21:19 »

temat był "rysunek bez granic " wiec trzeba było je przekraczać usmiech
michal270797
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 30 Grudzień 2009 - 19:59:34 »

Odmiennie do innych opinii mi się podoba...bardzo ...Najlepsza z tych prac to nr.1
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: