Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 08:28:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zibi  (Przeczytany 10243 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 03 Lipiec 2009 - 21:38:32 »

Popróbuję..dzięki..
GAdS

Linki sponsorowane:

sert
Gość
« Odpowiedz #21 : 03 Lipiec 2009 - 21:40:23 »

Chyba wiem o co Ci chodzi..O bardziej osobisty stosunek do malowania. O ukazanie własnych wizji na płótnie..

Jeśli wizje Cię interesują. Mogą to być również interpretacje obrazów innych twórców, kopie, własne prace, cokolwiek. Ale, jak wcześniej pisałem, niech będzie ich więcej, niech one mówią i pozwolą nam na odniesienie się do Twojej twórczości. Cóż mogę więcej napisać. Chyba tylko tyle, że życzę Ci powodzenia okok
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 08 Lipiec 2009 - 11:34:11 »

A mi się podoba ta bajkowa praca z miasteczkiem w śniegu bardzo sprawnie namalowana.Tak pozatym to więcej pewnosci siebie by się przydało bo zdolny to napewno jesteś tak
Zibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #23 : 09 Lipiec 2009 - 14:27:12 »

A mi się podoba ta bajkowa praca z miasteczkiem w śniegu bardzo sprawnie namalowana.Tak pozatym to więcej pewnosci siebie by się przydało bo zdolny to napewno jesteś tak

Dzięki..
Zibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 12 Lipiec 2009 - 21:57:53 »

Nower różyczki..wizualizacja w ramce.Niestety mam problemy z fotkami. Wychodzą z odblaskiem, albo bardzo niewyraźnie.Olej 50 X 60, na płótnie.

I morze..Olej na płótnie 50 X 40

maga164
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 15 Lipiec 2009 - 09:52:31 »

Podoba mi się twoje morze, obraz jest miły dla oka i uspokajający. Trochę bajkowy, ale przez to ma sporo uroku. Na pewno znajdziesz nabywcę jeśli zechcesz go sprzedać. Intarsje też są fajne, miałam kiedyś obrazek wykonany tą techniką (ale nie swój tylko kupiony). I ja wiem czy to nie na to forum... Skoro poruszane są różne drzeworyty, akwaforty i inne... Intarsja to też technika graficzna.
Zibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 15 Lipiec 2009 - 20:08:45 »

Intarsję dałem tak przy okazji. Być może nie powinienem..Dzięki za opinię..
Lena
Gość
« Odpowiedz #27 : 15 Lipiec 2009 - 20:31:48 »

Co prawda , intarsja to chyba nie jest technika graficzna, ale to nie ma znaczenia- moim zdaniem, bo i grafika i witraż i pastele nawet w opinii wielu są na pograniczu malarstwa, a dopóki operują kolorem powinniśmy się na nim skupić i na wartości, która dana praca prezentuje, więc co do techniki, to "się mieści". Tym bardziej, że i rysunek jest na forum ma swoje miejsce.

Mnie niepokoi coś innego- rozumiem powód "zawiesznia" kwiatów- wyjaśniłeś to Zibi, to pewna koncepcja- że kwiaty nie w wazonie tylko żywe, ale.. ja (to tylko moje widzi misię ) bym coś z tym tłem zrobiła. Ono (tło) jest  w Twoich kwiatach jakby trochę za "ważne" , może go za dużo , może za "agresywny" kolor, może za mało urozmaicone, w każdym razie kwiaty (te malowane) są dla mnie zawieszone pomiędzy dekoracyjną kompozycją, podobną do Twoich intarsji, a dążeniem, do powiedzmy bardziej realistycznych prac, takich jak "Morze" czy kopia Szyszkina.

A morski temat mi się podoba  okok Powiem nawet że, męczę się z pewną kompozycją o temacie "morskim" i utkwiłam w martwym punkcie. Patrząc na Twój obraz to widzę, że szkopuł ukryty w falach jest, więc dzięki Twojej pracy mnie "oświeciło" usmiech

a i jeszcze ...
To przecież układanka z forniru naklejona na płytę..
Twoje intarsje są takimi typowymi? tzn wstawkami czy naklejonymi elementami?- bo tak wynika z Twojej wypowiedzi- pytam , tak z ciekawości usmiech
Zibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #28 : 16 Lipiec 2009 - 17:02:36 »

Co prawda , intarsja to chyba nie jest technika graficzna, ale to nie ma znaczenia- moim zdaniem, bo i grafika i witraż i pastele nawet w opinii wielu są na pograniczu malarstwa, a dopóki operują kolorem powinniśmy się na nim skupić i na wartości, która dana praca prezentuje, więc co do techniki, to "się mieści". Tym bardziej, że i rysunek jest na forum ma swoje miejsce.

Mnie niepokoi coś innego- rozumiem powód "zawiesznia" kwiatów- wyjaśniłeś to Zibi, to pewna koncepcja- że kwiaty nie w wazonie tylko żywe, ale.. ja (to tylko moje widzi misię ) bym coś z tym tłem zrobiła. Ono (tło) jest  w Twoich kwiatach jakby trochę za "ważne" , może go za dużo , może za "agresywny" kolor, może za mało urozmaicone, w każdym razie kwiaty (te malowane) są dla mnie zawieszone pomiędzy dekoracyjną kompozycją, podobną do Twoich intarsji, a dążeniem, do powiedzmy bardziej realistycznych prac, takich jak "Morze" czy kopia Szyszkina.

A morski temat mi się podoba  okok Powiem nawet że, męczę się z pewną kompozycją o temacie "morskim" i utkwiłam w martwym punkcie. Patrząc na Twój obraz to widzę, że szkopuł ukryty w falach jest, więc dzięki Twojej pracy mnie "oświeciło" usmiech

a i jeszcze ...
To przecież układanka z forniru naklejona na płytę..
Twoje intarsje są takimi typowymi? tzn wstawkami czy naklejonymi elementami?- bo tak wynika z Twojej wypowiedzi- pytam , tak z ciekawości usmiech

Też widzę u siebie analogie między kwiatami z intarsji a malowanymi..Jakoś to tak trochę we mnie siedzi..Pejzaże zawsze są u mnie realistyczne..

Te ostatnie kwiaty to miało być coś radosnego, stąd takie a nie inne tło...
Dzięki za cenne uwagi.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: