Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 03:11:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dalbert  (Przeczytany 50933 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sert
Gość
« Odpowiedz #40 : 25 Czerwiec 2009 - 18:39:52 »

Dzięki, Dalbert. A mnie się wydawało, że jestem cierpliwy rotfl
A'propos palenia, ze mną było podobnie z tym, że ja wytrzymałem 5 lat i również podczas malowania wiecznie czegoś mi  brakowało. Jednak nasze "troskliwe państwo" chyba nas pozbawi i tej przyjemności....i człek umrze zdrowszy. rotfl
GAdS

Linki sponsorowane:

Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 25 Czerwiec 2009 - 20:48:13 »

"staroć" którego nie numerowałeś podoba mi się najbardziej - ten natłok i kolory wspaniale komponują się przed moimi oczyma, najbardziej podoba mi się właśnie on  najmniej no cóż na pewno w brew innym nie podoba mi się obraz 78 autoportret ( może i to zdziwić ) ale przypomina mi właśnie taki obraz zrobiony z bibułowych niteczek - rozumiem że to taka technika lecz inne obraz z tą techniką mi się na prawde podobają (np. obraz z kostką do gry , o właśnie ten to ma kolorystykę cudowną !) aczkolwiek nie ten
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #42 : 26 Czerwiec 2009 - 03:37:54 »

Ktoś mi kiedyś powiedział, że nr 78 "nie zyskuje" przy pierwszym spojrzeniu,  ale dopiero po pewnej chwili.
Naturalnie zgadzam się z Tobą,  jak sądzę,  że gdzie jak gdzie ale w malarstwie obraz powinien oddziaływać natychmiast.

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #43 : 29 Czerwiec 2009 - 20:07:03 »

olej, 100/130 cm. Nr. 89 (postaram się — to może potrwać — o lepszą fotografię)

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
Feen
Gość
« Odpowiedz #44 : 29 Czerwiec 2009 - 20:14:17 »

Mistyk ,magik i hochsztapler-Jesteś bardzo interesujący,aż dziwne ,że się nie pokazujesz gdzieś publicznie ,co jest niezwykle egoistyczne z Twojej strony.Jestem oczarowana.

Bardzo zmysłowy obraz,szamański.Właściwie trudno mi oczy oderwać.
alpunia
Gość
« Odpowiedz #45 : 29 Czerwiec 2009 - 20:26:40 »

Chyba mi oczy wysiadły bo kiepsko widzę. Na co oni patrzą? to jest para? Nie masz lepszego foto?
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #46 : 29 Czerwiec 2009 - 20:31:09 »

Nie mam lepszej fotografii.

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #47 : 30 Czerwiec 2009 - 06:07:48 »

Chyba mi oczy wysiadły bo kiepsko widzę. Na co oni patrzą? to jest para?

bezradny
Może gdyby był jakiś lekki opis tej pracy, takiej co to zamyka ukończoną pracę to by alpunia dostrzegła wszystko i dobrze widziała.
PIWONIA
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #48 : 03 Lipiec 2009 - 16:34:52 »

Dalbert, malujesz zjawiskowo, niesamowite prace. Zestawienie kolorów, kolorystyka piękna okok
obraz "Nigdy mi nie uciekniesz, prędzej w mych ramionach zdechniesz", robi niesamowite wrażenie, trochę jak Witkacy, no ale takiego mistrza jak on, nie można skopiować usmiech

PIWONIO nie potrzeba pisać postów samym dużym drukiem, o ile nie ma takiej potrzeby. W przypadku zaznaczenia jakieś ważnej myśli w poście, to wówczas jest to zrozumiałe.

dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #49 : 05 Lipiec 2009 - 11:52:02 »

Niczego nie kopiuję. Obraz "Nigdy mi już..." powstał na kanwie rysunku mojego przyjaciela

Posty połączone: 05 Lipiec 2009 - 13:03:19 pm
Coś zeszłorocznego:

olej, 50/ 50 cm.
nr 102.
tytuł: "Rachmaninov po dłuższej pauzie"

http://img48.imageshack.us/img48/7227/rpodp.jpg

olej, 45/ 43 cm.
nr 103
tytuł: "Ontek pod czarnym parasolem"

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: