Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 12:03:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dalbert  (Przeczytany 50936 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #60 : 07 Lipiec 2009 - 15:07:05 »

to widać, że nikogo nie kopiujesz. :tak:chciałam tylko zaznaczyć, że Twoje prace są wyjątkowe okok pozdrawiam  kwiat

Dziękuję. Nie będę ukrywał, że Twój ogólno-wartościujący sąd nad moimi pracami, zawierający się w wyrażeniu wyjątkowe , sprawił mi sporo frajdy.  Co do Witkacego, to rzeczywiście był (jest?) moją achillesową piętą. Swoją drogą, to jest bardzo pociągająca idea: do nikogo, do niczego być niepodobnym... być osobnym... Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za Twoje krzepiące słowa

Raczej - bywając na forum malarskim krytyki się oczekuje, a ja nie widzę nic, być może dlatego iż zbyt mało jeszcze wiem o malarstwie.

Może jednak uda mi się sprowokować, gdy wkleję tutaj  mój eksperyment... hm, formalny: lustrzany autoportret ze sztalugą

olej, 76/ 57 cm., nr 104 (wiosna ubiegłego roku)

i już tradycyjnie link do czegoś "wagowo" mniej uboższego:

http://img4.imageshack.us/img4/1586/obraz104s.jpg

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
GAdS

Linki sponsorowane:

mgru
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #61 : 07 Lipiec 2009 - 15:36:49 »

Dalbert - uwielbiam twoje prace! Są bardzo oryginalne, świetnie namalowane i po prostu Twoje, w Twoim stylu:) Autoportret świetny!

Photoshop jest jak cebula. Ma warstwy.
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #62 : 11 Sierpień 2009 - 19:50:15 »

Prawie cały... bo nie zmieścił się do skanera  rotfl rotfl rotfl bodajże 25 na 30 cm, płótno, olej.

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #63 : 25 Październik 2009 - 14:49:59 »

Tradycyjnie już, olej: 50/ 70 cm.
nr 108: V wejście (zmierzchnica)

http://img202.imageshack.us/img202/9786/009hj.jpg

Posty połączone: 25 Października 2009 - 19:01:15 pm
olej: 135/ 135 cm.
nr 79: na poczekaniu i we śnie

sert
Gość
« Odpowiedz #64 : 25 Październik 2009 - 20:43:29 »

Niesamowite są Twoje prace i bardzo jestem ciekaw (pewnie nie tylko ja) jak powstają. Nie skusił byś się na małą fotorelację?
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #65 : 25 Październik 2009 - 21:48:01 »

Niesamowite są Twoje prace i bardzo jestem ciekaw (pewnie nie tylko ja) jak powstają. Nie skusił byś się na małą fotorelację?

Hmm... Dobra, naturalnie, co mi tam...  Akurat tak się składa, że malując V wejście fotografowałem etapy jego powstawania. Niestety nie są to najlepsze zdjęcia, fotografowałem wyłącznie dla siebie, nie myśląc o ich publikacji. Zatem słowo się rzekło, napisałem dobra, więc cóż, umieszczę je w stosownym miejscu, czyli w wątku Fotorelacje - narodziny dzieła... Może mnie nie ubędzie ;) Dzięki Sert za dobre słowo.

Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #66 : 25 Październik 2009 - 21:56:51 »

Dokładam się do opinii Serta. Obrazy namalowane przez Ciebie są bardzo oryginalne i jest w nich coś takiego co przyciąga uwagę. Najbardziej chyba właśnie technika, aczkolwiek efekt też jest wspaniały.
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #67 : 26 Październik 2009 - 07:33:33 »

Dzięki Ci Jerzus usmiech

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #68 : 26 Październik 2009 - 18:30:26 »

bardzo dobre ... potrafisz swoja maniera opisywać różne obiekty za to duży plus
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #69 : 28 Październik 2009 - 22:12:26 »

bardzo dobre ... potrafisz swoja maniera opisywać różne obiekty za to duży plus

Że notę tak wysoką stawiasz, to cieszące.  Twój głos nie tak mało dla mnie waży i nie pomyśl infrawizjerze, że jest to kwestią tylko tego żeś taki wygadany;)   

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: