Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
09 Czerwca 2023 - 01:37:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin Konkursowy  (Przeczytany 8456 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%
Wiadomości: 844


Nagrody
« : 06 Października 2007 - 01:05:25 »

1. Konkurs zaczyna się po wyłonieniu tematu konkursowego. Wtedy to administrator forum tworzy nowy temat w dziale "Konkursy", którego tytuł jest jednocześnie tematem prac konkursowych.
Użytkownik którego propozycja tematu wygrała, także ma prawo do udziału w konkursie. Ba, nawet powinien czuć się do tego zobligowany :-D

2. Od tego momentu zaczyna się konkurs. Każdy z użytkowników forum, który ma chęć wzięcia w nim udziału - tworzy dowolną techniką (z wyłączeniem fotografii ) pracę o dowolnych wymiarach, której temat wiąże się ściśle z tematem konkursu.
a.  poprawka jak również z wyłączeniem prac w technice grafiki komputerowej, (dostępna wówczas technika grafiki komputerowej, gdy zostanie ogłoszony konkurs w połączeniu w temacie wyżej wymienionej technice twórczej.)
3. Prace można zgłaszać w ciągu 21 - 27 dni od momentu rozpoczęcia się konkursu. w zależności od dnia tygodnia inaugurującego konkurs. Konkurs trwa minimum 3 tygodnie i kończy się zawsze o północy z niedzieli na poniedziałek. Termin zakończenia konkursu podany jest w pierwszym poście inauguracyjnym.

4. Prace prezentowane są w formie posta. 1 użytkownik - 1 post - 1 praca. Posty wstawiane są pod inaugurującym postem administratora forum.

5. Wygląd posta:
Zdjęcie (skan) pracy konkursowej - zabrania się wstawiania miniaturek. Zdjęcie powinno mieć co najmniej 420 pikseli szerokości, maksymalnie 800. Jeżeli nie wiesz jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia - przeczytaj temat: Jak zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia.
Pod (nad) zdjęciem należy umieścić:
  • Tytuł pracy
  • Technika wykonania
  • Wymiary
Dodatkowo można też dodać:
  • link do pracy w większej rozdzielczości, w celu pokazania szczegółów (nieobowiązkowy).
  • kilka zdań komentarza.

6. W trakcie trwania zgłoszeń możesz edytować swój post (zmienić pracę, opis itp.).

7. Po upłynięciu terminu zgłaszania prac - administrator forum tworzy ankietę z nick'ami użytkowników biorących udział w konkursie i zaczyna się głosowanie. Zgłoszenia nie są już przyjmowane, a dodane w tym czasie nowe usuwane bez ostrzeżenia.

8. Głosowanie na najlepszą pracę trwa 7 dni. Można oddać dwa głosy, chyba że administrator forum postanowi inaczej (np. ze względu na niewielką liczbę zgłoszeń lub prace nie w temacie)

9. Kategorycznie zabronione jest oddawanie głosu na własną pracę. W przypadku takiego postępowania użytkownik który sie tego dopuścił - zostanie ukarany. Od sumy głosów jaką uzyska odjęte zostaną 3 punkty, a informacja o tym fakcie będzie opublikowana w poście na samym dole tematu po zakończeniu głosowania.
W przypadku jeżeli sytuacja powtórzy się w którymś z następnych konkursów - praca zostanie zdyskwalifikowana, a użytkownik otrzyma zakaz brania udziału w konkursach na 6 miesięcy.
Tłumaczenia typu "Pomyliłem(am) się" nie będą przyjmowane.

10. Po 7 dniach głosowania - wyniki ankiety będą już widoczne. Użytkownik który zgromadzi największą liczbę głosów - zostaje zwycięzcą konkursu. Ten który zajmie II miejsce otrzyma wyróżnienie.
Jeżeli więcej niż jedna praca otrzyma taką samą (największą) liczbę punktów, czyli będzie remis na pierwszym miejscu - mamy kilku zwycięzców (ex aequo).

11. W temacie konkursowym obowiązuje zakaz komentowania prac. Wszelkiego rodzaju dyskusje odnośnie danego konkursu - w specjalnie do tego celu stworzonym temacie w "Kąciku Dyskusyjnym". Każdy użytkownik może stworzyć ten temat, wg. schematu - K(numer konkursu) - Tytuł konkursu - Komentarze. Np: K1 - Ekspresja i ruch czyli dynamizm - Komentarze. Jeżeli ktoś stworzy ten temat, reszta użytkowników pisze posty w tym temacie.

-----------------------
Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
Niniejszy regulamin obowiązuje od 06 października 2007 roku.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines
Google - ostatnia wizyta 29 Kwietnia 2023 - 07:06:51