Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Marzec 2019 - 08:31:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wendipo  (Przeczytany 179669 razy) Średnia ocena: 4
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #540 : 26 Wrzesień 2015 - 10:43:06 »

Wendi, że uwielbiam Twoje pejzaże, to wiesz. Każdy mnie zachwyca. Ale różami mnie powaliłaś. Bardzo dziękuję, że skorzystałaś z moich filmików i szczerze mówiąc (a już wiele osób wysyłało mi zdjęcia swoich wersji tych róż), te dwie wersje biją wszystkie inne na głowę. Serio. Pięknie je wykonałaś, naprawdę, o wiele delikatniej niż ja. Brawo. Pozdrawiam! okok oklasky kwiat
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #541 : 28 Wrzesień 2015 - 09:19:23 »

Vagabond, Kumak, Espero, dziękuję bardzo:). Pozdrawiam usmiech

usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #542 : 24 Październik 2015 - 17:39:57 »

Gondole. Akwarela A4, papier Arches, farby Białe noce

Samotna łódka. Olejny, 40/50

Świece. Olejny, 70/90
Mąż zachwycił się obrazem Gerharda Richtera i poprosił o obraz o tym temacie........
Kolory w rzeczywistości odrobinę ciemniejsze. Kusi mnie, żeby jeszcze co nieco poprawić.......na razie schnie.

usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
37%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #543 : 25 Październik 2015 - 14:39:47 »

Wandziu "Gondole" są bardzo piękne. Praca super. okok
"Samotna łódka"  trochę brak kontrastu w całym tym obrazie.
 Morze nie przypomina mi w odbiorze realnego morza. Łódka wygląda jakby stała na lodzie.
Natomiast sam horyzont wyszedł Ci bardzo dobrze.
W "Świecach" też mi czegoś brak. tz. wiem brak światła które pojawia się przy zapaleniu świec.
Sam płomień piękny. okok
 usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #544 : 26 Październik 2015 - 10:58:21 »

Dziękuję Teresko za analizę moich prac. Morze to nie morze, raczej jezioro, a łódka  a raczej jej odbicie,  rzeczywiście troszkę do poprawy, i chyba jeszcze coś w oddali domaluję. Co do świec, to trochę inaczej to widzę. Rzadko urabiam jakąś ideologię do swoich prac. W tym wypadku skupiłam się raczej na cieple niż blasku. Tak jak z ludźmi, nie zawsze towarzyszy im blask, a często właśnie ciepło jakie mają w sobie. Poza tym, światło zapalonych świec widać lepiej w ciemności, w dzień widzimy a właściwie  czujemy tylko ciepło właśnie.  Nie wiem czy dobrze to tłumaczę, ale chodziło mi właśnie o oddanie ciepła, w kolorystyce przede wszystkim i w samym temacie świec tak

usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #545 : 27 Październik 2015 - 17:55:40 »

Mnie się podobają wszystkie, i akwarelka i łódka gdzie widać spokojne morze , ja bym nic nie zmieniała usmiech a w świecach udało się Tobie oddać ich ciepło , płomienie wyszły pięknie jak żywe , obraz ma klimat  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
teresa
Admin
*

Aktywność:
37%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #546 : 28 Październik 2015 - 07:43:03 »

Wandeczko mi też się podobają jak Nokii te prace ale to, że je skomentowałam z uwagami to nie znaczy, że
prace winne tak wyglądać jak ja je widzę. Ty jesteś jak to się mówi "dyrektorem" swoich dzieł i Ty tworzysz jak czujesz.
Jak sama zapewne wiesz podziwiam Twoje malarstwo a  mysl uwagi to tylko są znakiem, że prace są godne zainteresowania.

3m_sie_
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #547 : 29 Październik 2015 - 18:58:42 »

Gondole, cudne! Super! W Samotnej łodzi zachwyciłaś mnie klimatem pracy okok Natomiast w świecach urzeka ciepło, no i te płomyki...Rewelacja! Tereska napisała :" W "Świecach" też mi czegoś brak. tz. wiem brak światła które pojawia się przy zapaleniu świec." Zapalonym świecom towarzyszy poświata ale jest ona widoczna tylko w ciemnych pomieszczeniach. Tu są one doświetlone dodatkowym światłem padającym od lewej strony, więc chyba jest oki oczko
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #548 : 30 Październik 2015 - 10:52:11 »

Dziękuję Nokiu, Teresko, Beadom. Teresko, dla mnie każda uwaga cenna. Sama nie zawsze dostrzegę uchybienia. Nie znaczy to oczywiście, że przemaluję całą pracę, bo tak jak piszesz , to ja jestem "dyrektorem", ale drobne poprawki czasem potrzebne. Pozdrawiam:)

usmiech
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #549 : 11 Listopad 2015 - 16:12:26 »

Moje oczy mówią tak. Akwarelowe łódki ok, chociaż po lewej stronie chyba trochę za dużo tych białych kropek. Samotna łódka, hmmm, obraz ciekawy, ale woda taka "ulizana", nie wiem, taka płaska, jak nie Wendi. Za to świece mnie rozbroiły. Dla mnie rewelacja. Ogień wygląda jak żywy  oczko
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: