Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Października 2022 - 10:02:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 55   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wendipo  (Przeczytany 262332 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tofik
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #50 : 14 Lutego 2011 - 20:12:53 »

''damą być'' i ''maki'' są moim zdaniem najładniejsze okok
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #51 : 15 Lutego 2011 - 21:59:20 »

Pieknie ,wspaniała galeria ,obszerna,zarówno ilościowo oraz tematycznie , kwiaty widoczki -boskie ,a latarnie lubię latarenki .Zakasam rękawy i biorę się za obglad twoich prac w podanym przez ciebie linku . okok

Które prace zapadły mi w pamięci szczególnie:
Maki na tle wody, Lilia wodna , Dmuchawce , białe irysy i widoczne  na nich pociągnięcia pędzla oraz Latarnie w deszczu. oklasky
Bardzo dziękuję Adrianno, taki komplement z ust tak zdolnej osoby, to dla mnie nie lada uznanie ( nie słodzę, prawdę piszę,hihi) Te latarnie w deszczu, to miał być zamglony taki obrazek, ale ciągle coś mi się w nim nie podobało, ciskałam gromy........no i spadł deszcz, hihi.

usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #52 : 19 Lutego 2011 - 16:41:33 »

Kilka moich szkiców, takie wprawki.

11.  Młoda dziewczyna, szkic w ołówku.

12. Starsza pani, szkic w ołówku.

13. Młoda dziewczyna, szkic ołówkiem, wstążka suchą pastelą.

14. Młoda dama, szkic  ołówkami pastelowymi i suchą pastelą.

usmiech
amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #53 : 19 Lutego 2011 - 17:09:05 »

Starsza Pani przepiękna!  okok
Nr 11 ma coś nie tak ze stopą.. ręka jest większa od stopy, a podwinięta noga jakoś tak nienaturalnie wygląda... nr 13 i 14 bardzo ładne. Widzę, że lubisz rysować ludzi... fajnie, że robisz takie "wprawki" :-)
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #54 : 19 Lutego 2011 - 22:08:56 »

Kazdy portret mi się bardzo podoba,wspaniała lekkość.To już dobra technika  okok Gratuluje.

Dubito Ergo Cogito....
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #55 : 19 Lutego 2011 - 23:59:39 »

Starsza Pani przepiękna!  okok
Nr 11 ma coś nie tak ze stopą.. ręka jest większa od stopy, a podwinięta noga jakoś tak nienaturalnie wygląda... nr 13 i 14 bardzo ładne. Widzę, że lubisz rysować ludzi... fajnie, że robisz takie "wprawki" :-)

Dziękuję Amaretto. Wprawki robię, jak nic nie robię, hihi, to znaczy oglądam np. film i wtedy coś tam sobie rysuję........Bardzo chciałabym umieć rysować ludzi, ale jeszcze bardzo niewiele umiem, bez fałszywej skromności. Twarz jako tako, ale jak mam całą postać narysować, to już nie jest tak łatwo. Jeszcze nie umiem proporcji zastosować, choć wiem jakie są zasady, ale w praktyce to nie bardzo wychodzi. Jednak uparta bestia jestem,  i może w końcu będzie całkiem ok.Pozdrawiam:)

Kazdy portret mi się bardzo podoba,wspaniała lekkość.To już dobra technika  okok Gratuluje.

Zachary, bardzo dziękuję i pozdrawiam:)

usmiech
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #56 : 24 Lutego 2011 - 15:14:16 »

wendipo ;
Te latarnie w deszczu, to miał być zamglony taki obrazek, ale ciągle coś mi się w nim nie podobało, ciskałam gromy........no i spadł deszcz, hihi.

I bardzo dobrze się stało . okok

Starsza Pani pięknie- bez dwóch zdań  musisz oprawić tak tak

wendipo ;

Bardzo dziękuję Adrianno, taki komplement z ust tak zdolnej osoby

Dziękuje za twoje słowa , nasze forum tworzą same zdolniachy usmiech

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #57 : 24 Lutego 2011 - 16:22:20 »

Podobają sie mi wszystkie.Nóżka faktycznie troszkę malutka.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #58 : 19 Czerwca 2011 - 13:03:02 »

Witam. Dawno mnie tu nie było. Mam pytanie do malujących i sprzedających swoje dzieła, a prawdę powiedziawszy nie wiem gdzie najlepiej ten wątek wpisać? Chodzi mi mianowicie o certyfikat na swoją pracę. Czy ktoś już może coś takiego wystawiał? jeśli tak, bardzo proszę o uświadomienie mnie jak to się robi, będę wdzięczna. Pozdrawiam Forumowiczów:)

usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #59 : 19 Czerwca 2011 - 16:24:27 »

Jeśli ukończyłaś szkołę  w kierunku plastycznym, malarskim, akademię,  to o taki certyfikat możesz się starać. Jest to nic innego jak dokument, zaświadczenie potwierdzające prawo do wykonywania określonych w nim czynności, czyli potwierdzenie posiadania kompetencji w zakresie określonym w certyfikacie.
Jeśli takowego dokumentu nie posiadasz, to nie możesz wystawić "Certyfikatu" na swoją pracę.

Certyfikat taki zawiera - dowód zapewniający, że wyrób, proces lub usługa są zgodne z określoną normą i  przepisem prawnym,
stwierdzający zgodność wyrobu deklarowaną przez twórcę.
Certyfikat jest dowodem na autentyczność pracy i autora, będący urzędowym świadectwem stwierdzającym jaki jest stan faktyczny pracy i wiarygodności autorskiej.

Jeśli jednak nie możesz takiego dokumentu wystawić, to najlepiej zadowolić się metryką powstania dzieła,
jest ona wiarygodnym dokumentem potwierdzającym autentyczność dzieła i sygnatury, czyli podpisu autora.
Metryczka taka zawiera;
* Tytuł dzieła.
* Rok powstania dzieła.
* Technikę wykonania dzieła.
* Wymiary dzieła.
* Podpis autora.
* Miejsce dzieła.
Taki dokument możesz umieścić bezpośrednio na odwrocie malowidła.

Na podstawie takich metryczek Galerie artystyczne, Domy dzieł sztuki, Instytucje i inne osoby upoważnione,
wystawiają (po dokonaniu badań autentyczność) CERTYFIKATY DZIEŁ .
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 55   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: