Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Października 2022 - 11:12:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 55   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wendipo  (Przeczytany 262335 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #30 : 06 Lutego 2011 - 13:06:06 »

Witaj Gruszka. Dziękuję za miły komentarz. Wydaje mi się, że na mojej stronie też można dodawać komentarze, ale jeszcze się upewnię u kogoś kto się lepiej na tym zna. Pytasz, skąd czerpię pomysły?, no cóż, jestem amatorką, totalną amatorką, zaczęłam malować to co gdzieś mi się spodobało, plakat, zdjęcie, itp. chciałam mieć coś takiego na ścianie.......... przerabiałam to po swojemu i wieszałam........w końcu już nie było miejsca na ścianie, więc zaczęłam rozdawać, no a potem to już jakoś tak szybko się wszystko potoczyło, więc na dzień dzisiejszy maluję nadal, i na tym zarabiam. Nie byłam nigdy na żadnym plenerze, czasem żałuję, ale wolę malować w zaciszu swojego M. Latarenki już dawno mi się podobały, wzorów wszędzie pełno, sama będąc w jakimś mieście robiłam zdjęcia, potem coś tam dodawałam.......no i tak jakoś wychodziło. Niektóre prace są malowane na zamówienie (jeszcze muszę te informacje umieścić na stronie), nie zawsze to "mój temat", ale lubię wyzwania. Ciągle się uczę, ciągle próbuję czegoś nowego, i przy tym widzę jakie mam jeszcze braki ( a jest ich sporo)Strasznie się rozpisałam. Pozdrawiam:)

usmiech
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #31 : 06 Lutego 2011 - 13:39:56 »

Nie mówię, że nie mozna komentować na Twojej stronie ;) jest tam miejsce, ale nie zmusisz całego forum, żeby przeniosło się tam ;) usmiech jesli chcesz wskazówek i uwag to musisz podzielić się pracami tutaj usmiech

jeszcze parę pozycji zostało mi do oglądnięcia usmiech więc ide usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #32 : 06 Lutego 2011 - 14:38:56 »

Hihihi, Gruszka, oczywiście że nie zmuszę, nikogo nie zmuszę, po prostu wrzuciłam link dla zainteresowanych. Bardzo się starałam dorzucić tutaj jakiś nowy obraz, ale nic z tego, i nie chodzi tu o pojemność, bo zdjęcia mam zmniejszone, ale o co chodzi to też nie wiem, nie dodają się i już, taki ze mnie komputerowiec od siedmiu boleści, hihi.

usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #33 : 09 Lutego 2011 - 13:51:04 »

wendipo, nic trudnego by wrzucić fotkę swoich prac.
Wystarczy na klik - "przeglądaj", wcisnąć (na dole) "host it" -  skopiować kod - "Forum Code"
i wkleić w poście na forum.
Miło by było podyskutować o Twoich pracach,
może Ty lub inni jakiś wiadomości, rady wniosą do Twojego malarstwa lub też do swoich prac.
Wiec czekamy na Twoje prace. Adres swojej strony powinnaś podać w swoim profilu.
Jest tam taka opcja.

Pozdrawiam. usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #34 : 09 Lutego 2011 - 16:13:28 »

Dziękuję Tereso. Tyle razy próbowałam i nie wychodziło, może teraz się uda, jak nie to już dam sobie definitywnie spokój.  
Coś mi się widzi, że tym razem zrobię to dobrze, i obrazy "wejdą".
Jestem amatorką, ciągle szukam , dlatego taka różnorodność tematów. Wcześniej pokazałam kilka prac, teraz dorzucam kolejne. Mam tego dużo, ale na razie poddaję pod ostrą krytykę te  kilka.

przez administrację forum.
1. Białe tulipany. Obraz olejny. 60/80

2. Maki. Olej, 60/80

3.Maczki. Akwarelka, 40/50

4. Polne trawki. Akwarelka,40/50

5. Z serii: Latarnie. Akwarelka, 40/50

6. Latarnia, olej, 30/30

7. Przed burzą. Olej, 60/75. Na podstawie zdjęcia, niestety nie znam autora.

8. Latawiec. Olejny, 50/65

9. Parasol na niepogodę. Olejny, 40/50

10. Damą być. Olejny, 40/50

usmiech
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #35 : 09 Lutego 2011 - 16:34:33 »

ojej piękne ! jak żywe,gratuluje  tak

Dubito Ergo Cogito....
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #36 : 09 Lutego 2011 - 16:44:20 »

Hurra!!!!!! Nareszcie się udało, jejku, że też wcześniej nie mogłam sobie z tym poradzić, ale kumata jestem:(
Dziękuję Tereso za instrukcje:)

usmiech
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #37 : 09 Lutego 2011 - 17:29:53 »

Bardzo przyjemne w odbiorze Twoje prace są. Na forum ogląda sie je o wiele wygodniej wszystkim na pewno  okok
Nie lubie kwiatów, ale Twoje są bardzo fajne, zarówno olejne jak i akwarelowe;
podobnie latarenki...  "Przed burzą" najbardziej mi sie podoba , choć szczerze to tytuł troche mi nie pasuje, bardziej widze tam jakiś pochmurny  poranek czy cos takiego ale  milczek bardzo klimatyczna praca   tak
Podonie Latawiec - fajna scenka rodzajowa, czuć ruch chłopca, bieg z tymże latawcem i wręcz lekkość daje sie zauważyć również...
W Parasolu.. nie podobają mi sie spodnie postaci ;) reszta jest spoko, obraz podobny tematycznie do jednej z prac Amaretty...
Damą być - ależ ta pani jest piękna  oklasky co prawda ja bym znów widział ją inaczej - z pięknie rozpuszczonymi włosami ale skoro to dama to kapelusz w sumie jest na miejscu... Cudowne oczy, usta, naszyjnik czy jaki to sie zwie...kolia(?), ramiona... bardzo zmysłowa praca  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
kuleczka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #38 : 09 Lutego 2011 - 18:30:52 »

witaj, i ja swoje 3grosze  oczko dodam

podobaja mi baaaardzo latarnie sa super i pani z czerwona parasolka jest boska.

choc jestes amatorka  jak sama piszesz, to Twoje prace sa PROFI, profesjonalnie wykonane
 hura oklasky oklasky
czekam na nastepne rarytasy.

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #39 : 10 Lutego 2011 - 01:28:05 »

Bardzo dziękuję Know i Kuleczko za komentarz. Know, jak maluję to raczej nie nadaję tytułów, i raczej mam z tym problem, choć może powinno być od razu powiedziane- to jest burza i ma wyglądać na burzę, to jest mglisty poranek i ma tak wyglądać..........nie wiem, ja po prostu jakoś tak po swojemu wymyślam. Jeśli chodzi o obraz - parasol na niepogodę, to mnie też się te spodnie nie podobają, ale jakoś tak wyszło, i teraz już nie zmieniam.No i na koniec dama, rozpuszczone włosy też pięknie wyglądają, ale ten kapelusz był zamierzony, z dedykacją dla takiej pani która bardzo lubi kapelusze.
Kuleczko, nie maluję zbyt długo, ale ostatnio bardzo się do tego przyłożyłam, ale do profesjonalizmu to mi jeszcze dużo brakuje, ale dziękuję. Pozdrawiam:)

usmiech
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 55   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: