Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Grudnia 2022 - 16:43:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TR2  (Przeczytany 16079 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 20 Kwietnia 2009 - 20:07:37 »

rotfl rotfl rotfl oj Feen Feen... co za dużo to niezdrowo tak

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
sert
Gość
« Odpowiedz #11 : 20 Kwietnia 2009 - 20:11:55 »

No, no, zapowiada się ciekawie, Kate rotfl
Chyba zgaduję zamiary bo wstawilem do propozycji dziewczynę. Wprawdzie z innej materii ale zawsze....dziewczynę.
Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 25 Kwietnia 2009 - 13:16:51 »

ale mi się konkurencja zrobiła....  bałwanów się boję najbardziej  rotfl

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
tejot
Gość
« Odpowiedz #13 : 01 Maja 2009 - 10:33:18 »

przespałam głosowanie  bezradny
szkoda, "chodziła" po mnie fotografia zaproponowana przez Paveletz'a. Może i dobrze bo temat ciekawy ale chyba zbyt trudny (dla mnie).
Z wyników wynika, że wygrał temat Dorki - już jestem ciekawa jak będzie wyglądało porównanie wykonania go w różnych technikach. Ludzie weźcie się do roboty! (albo zabawy).
Piotrek
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 13 Maja 2009 - 13:56:57 »

A ja się zabrałem do operacji "Zurbaran", choć to nie moja piaskownica, bo barokowe zabawki trochę przyciężkie. Poblem polega na tym, że nie mogę znaleźć dobrej reprodukcji tego mało rozpowszechnionego dzieła (poza internetem), więc maluję w ciemno (chyba nie jest to znaczące dzieło Hiszpana).  Nawet w albumach sprawdzałem i nie ma tych pomarańczy z jabłkami...
Jestem w połowie malowania obrazu, a już mój osobisty krytyk sztuki czyli kolega Piec zwany paleniskiem jest nim poważnie zainteresowany 
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 13 Maja 2009 - 20:15:55 »

cóż ...   szczerze mówiąc to wyjatkowo nijaka i nieciekawa martwa natura, wybrana przez większosc chyba dlatego ze wydawała im się nie za trudna , ale to juz nieistotne (może nawet kiedyś jej spróbuję, choć pewnie szkoda mi będzie czasu) - ja szczerze mówiac tez przespałem głosowanie, szkoda , bo gdybym głosował , to oczywiście na swoją propozycje (Danae -Klimta) której brakowało jednego głosu do pierwszego "egzekwo" więc moze by była jakas dogrywka usmiech
Ale może innym razem, albo sprubuję sie z tym zmierzyć bez głosowania.
Bardzo podobało mi sie równiez zdjecie "Narew" - Czy autorka nie bedzie miał nic przeciwko jeżeli kiedys spróbuje je namalować  również nie czekajac na wybranie jej do TR  ??    usmiech

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
sert
Gość
« Odpowiedz #16 : 15 Maja 2009 - 19:09:04 »

cóż ...   szczerze mówiąc to wyjatkowo nijaka i nieciekawa martwa natura, wybrana przez większosc chyba dlatego ze wydawała im się nie za trudna ...
Trafne spostrzeżenie "...wydawała im się nie za trudna...", bo w rzeczywistości to trudna praca do skopiowania. No chyba, że ktoś zechce "interpretować"... Wówczas wolna wola.
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #17 : 28 Maja 2009 - 14:24:16 »

To jest ciężkie nawet do interpretacji.wspanialsze są np. Jabłka Courbeta tam jest co kopiować.
doerig
Gość
« Odpowiedz #18 : 18 Czerwca 2009 - 22:34:42 »

Kratke, jestem pod wrażeniem, interpretacja bardzo Twoja :D. A ta lewa ręka to na tę okazję czy tak zawsze?
nickt
Gość
« Odpowiedz #19 : 18 Czerwca 2009 - 22:39:04 »

heh to kokieteria , a nie choroba prawej reki  heheheh
a ja mysle , że kratke robi na zapas .....
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: