Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 02:34:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: echium  (Przeczytany 40649 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
apostate
Gość
« Odpowiedz #80 : 30 Kwiecień 2010 - 15:22:23 »

Kolory dane od siebie, takie które nadadzą indywidualność obrazowi, o szczegóły techniczne musiałabyś zapytać jakiegoś znawce tematu, gdyż mi brak wykształcenia w tym temacie. Patrząc na krajobraz od razu nasuwa się widok pocztówkowy. Ostatnio zaciekawił mnie Albert Bierstadt, klimatyczne użycie kolorów.
Pozdrawiam oczko
GAdS

Linki sponsorowane:

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #81 : 02 Maj 2010 - 14:10:48 »

Apostate no to trafił swój na swojego ,bo ja także jeżeli chodzi o wykształcenie plastyczne to  pustka zupełna ,dlatego podpytuje ,wiec nie pozostaje nic innego jak poczekać może ktoś wyjaśni  tak na chłopski rozum ,mnie się ten obraz podoba i użyte kolory także,nawet tak jak mówisz,ze nie posiada  kolorów  które nadają malarskość  ,mnie to kompletnie nie przeszkadza w odbiorze.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #82 : 10 Maj 2010 - 21:29:30 »

II miejsce w Konkursie malarskim " Woda"
przez administrację forum.

25. "Morze" 61na 80 cm. olej na płótnie.

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #83 : 30 Czerwiec 2010 - 12:44:44 »

Tę zółcień dobrze zastosowałeś/łaś

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
morva
Gość
« Odpowiedz #84 : 30 Czerwiec 2010 - 17:18:05 »

Bardzo lubie twoje makro obrazy, szczegolnie 7 - tulipan i 11 dmuchawiec, 16 mak tez wyszedl bardzo dumnie w takim zblizeniu. Obie prace z pleneru sa swietne, wlasnie takie sloneczne, uwielbiam 22, miedzy innymi  za twoj cien rzucony na elewacje budynku. Milo zwiedzac ta galerie usmiech
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #85 : 01 Lipiec 2010 - 13:43:20 »

Dziękuję, miło się robi na sercu gdy to się czyta usmiech
lukipela
Gość
« Odpowiedz #86 : 01 Lipiec 2010 - 18:16:23 »

Mi również bardzo podoba się to morze.Tylko mam takie odczucie...morze jest ogólnie wzburzone (fale,itd), natomiast przed samym czołem fali woda wydaje się być idealnie gładka,jak lustro.Moim zdaniem wygląda to trochę nienaturalnie.Ale poza tym naprawdę bardzo pięknie usmiech
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #87 : 06 Lipiec 2010 - 13:41:53 »

To prawda że żadko jest spotykane takie morze. Ja raz widziłam w zimie. Nie wiem czy zwykle o tej porze tak wygląda, bo tylko raz w życiu tam byłam o tej porze roku. Jeszcze słońce było nisko, blisko zachodu.
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #88 : 28 Wrzesień 2010 - 19:18:56 »

26. Tryptyk 30 na 30 cm. olej na płótnie.

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #89 : 28 Wrzesień 2010 - 20:32:46 »

Ja tam sie na kwiatkach nie znam, poza paroma najpopularniejszymi to nie znam nazw i kształtów, kolorów, ale jako laik i początkujący malarz powiem, że kompozycja mi nie pasuje , ponieważ pierwszy kwiat za bardzo sie wybija pod względem kolorów właśnie... hm,  mysl, może gdyby on był w środku było by lepiej z odbiorem...  tak tak, myśle że tak, oczywiście jak dla mnie... bo tak ogólnie to ok, fajna 'sztuka użytkowa' , do ozdoby  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: