Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 02:55:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: echium  (Przeczytany 40651 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #70 : 27 Marzec 2010 - 21:05:29 »

no moja droga jest o wiele lepiej ,jednak delikatnie zaznaczone obłoczki są zdecydowanie na plus w twoim krajobrazie.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #71 : 27 Marzec 2010 - 21:11:49 »

Mnie się też podoba, robi wrażenie rozległej panoramy gór, piękne światło i cień,
typowe dla krain górskich no i barwne tony spokojne, zespolone ze sobą.
Tak, super   okok echium
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #72 : 27 Marzec 2010 - 23:19:28 »

Bardzo przypomina mi widokówkę z jakiś regionów górskich ,ale to  pozytywnie,mam takie wspomnienia z Piwnicznej,  to dokładnie wygląda  mi  na panoramę z tego miejsca oj odżyły  wspomnienia.fajnie zaznaczone jest to pasmo jaśniejszej zieleni biegnące w części środkowej obrazu ,można sobie wyobrazić ,ze tam gdzie jest jasno to właśnie słoneczko przebiło się przez chmurzyska.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #73 : 30 Marzec 2010 - 20:03:08 »

Dzięki. Widok jest z Pienin na Tatry. Jest to od razu po ulewie. Słońce zachodziło.Mam zamiar zrobić z tego tryptyk. Brakuje lewej i prawej strony usmiech Z lewej była piękna tęcza.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #74 : 23 Kwiecień 2010 - 08:24:18 »

pomysł z tryptykiem  :okok:a szczególnie z tęczą no wiec czekam na dalszy ciąg.

Aleksiej Antonow
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #75 : 28 Kwiecień 2010 - 12:13:04 »

Dziękuje za odwiedziny w mojej galerii i komentarz ,wiesz ,troszkę pozazdrościłam ci twoich kwiatuszków i tak spróbowałam ,ale jeszcze chciała bym takie kwiatuszki w zbliżeniu ....takie makro fajne są i robią wrażenie.

Aleksiej Antonow
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #76 : 28 Kwiecień 2010 - 12:25:08 »

Nie ma za co dziękować. Takie obrazy- makro roślin robią duże wrażenie na dużych płótnach, bo człowiek nie przygląda się tak kwiatom i to  przez to jest bardziej niesamowite, można zrobić abstrakcje. Ja interesuję się roślinami, fotografuję , maluję. Nawet kupiłam obiektyw do makro.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #77 : 28 Kwiecień 2010 - 12:45:56 »

I nic nie pokazujesz ze zdjęć ,w dziale na każdy temat Sert rozpoczął  fantastyczny wątek "fotograficzne spacery"usmiech wrzuciła byś jakieś fotografie ,nie daj się prosić ,plisss usmiech

Aleksiej Antonow
apostate
Gość
« Odpowiedz #78 : 30 Kwiecień 2010 - 14:39:59 »

Bardzo przypomina mi widokówkę z jakiś regionów górskich ...
Właśnie, przypomina widokówkę, co nie znaczy, że mi się nie podoba, ale brak tu kolorów, które by nadawały "malarskość" obrazowi.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #79 : 30 Kwiecień 2010 - 14:58:31 »

, ale brak tu kolorów, które by nadawały "malarskość" obrazowi.

A jakie to są kolory ,które nadają malarskość obrazom? poproszę coś szerzej?

Aleksiej Antonow
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: