Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:13:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: echium  (Przeczytany 40668 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #110 : 30 Maj 2012 - 11:20:37 »

Cześć!
Nie będę się rozpisywał na temat całej galerii, która zresztą jest bardzo ciekawa, ale przejdę od razu do konkretów.
Po pierwsze: dlaczego to takie małe? Rozmiar oryginału solidny, a tu niewiele widać.
Bardzo dobrze zrobiona tkanina i ...nogi, ale górna część ciała, głowa, ręce, zwłaszcza prawa- jakby w stanie rozkładu, plus brak dłoni który rzuca się w oczy, bo stopy ładnie wypracowane...
Czy ja dobrze widzę, że kruki latają nad tym ciałem? Czyżby było martwe i ptaszki ucztę zaczęły? Ale przecież czerwona materia nadaje ewidentnie dekoracyjny charakter pracy, więc dlaczego?
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #111 : 30 Maj 2012 - 14:04:11 »

Trudno komentować pracę, kiedy fotka jest tak o małych wymiarach, nawet po  kliknięciu w nią. no
Towicz skomentował tkaninę, ale cała reszta malowidła, no już o technicznej stronie nie wspomnę  bezradny
Zapewne echium, zły kod skopiowała - szkoda, bo można by było podyskutować o tej pani w czerwieni.
"Góry wieczorową porą" - też fotka zbyt mała, tak jak wyżej.
echium postaraj się wrzucać na forum bardziej przejrzyste foto swoich prac, o ile chcesz by prace Twoje były zauważalne i komentowane.
Wcześniej wspominałam, że to nie jest "album ze zdjęciami", tylko Forum, gdzie nas wszystkich interesuje technika malowania i
inne szczegóły prezentowanej pracy.

Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: