Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Sierpień 2019 - 04:03:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kratke  (Przeczytany 28877 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kratke
Gość
« : 25 Wrzesień 2007 - 08:35:27 »

Na początek wrzucam kilka prac na mój ulubiony temat, tzn kwiatki:)
Wszystkie są malowane pastelami suchymi...
Zachęcam do wyrażania opinii, także krytycznych:)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.
GAdS

Linki sponsorowane:

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #1 : 25 Wrzesień 2007 - 11:43:56 »

he a co tu krytykowac :-) masz taki styl ,kolory takie jakie chcesz i na pewno tego nie zmnienisz bo po kresce widac i pewnosci reki ze natrzaskałes tego sporo.. :-D
co do technicnej strony ...kompozycja zachowana ,rytm rowniez,walorek ok,podejscie do tematu artystyczne bo kreska wiecej plastyczna niz prezyzyjna..
poza tytm ja w malarstwie uważam ze chodzi o cel!  jezeli ty do niego dazysz i jestes na własciwej drodze to chocbys malował kropki na białym płótnie to jest ok
no i ta "pewnosc reki" dla mnie jest bardzo wazna nie myłic ze stwierdzeniem "ze ktos ma reke" bo to nie to samo..
jedyne co moze mnie razic to kolory "lokalne" ale  pastele nie maja "połamanych" barw
a wtwoim stylu "prosto z pałeczki" jest niemozliwe do osiagniecia..wiec nawet nie moge ci tego zrzucic.. :-D bo gdybys jeszce stosował wcieranie pasteli i mieszanie ich na obrazie to mozna było by sie doczepic a takto  nie ma jak cie ugrysc.. :-D

....droga artystyczna...a jak juz osiągniesz ten cel ,to co dalej..?
mozna smiało powiedziec ze jestes artystą.....ale czy to cie zadowala..?
Joka
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 25 Wrzesień 2007 - 18:35:25 »

Jakże się cieszę! lol
Wrzuciłeś te, które na Twojej stronie podobały mi się najbardziej.  Podoba mi się taki lekki, nieco "niedbały" sposób malowania, rysowania.
Ja odbieram te prace jako impresję na temat Twojego odbioru przyrody.  :oki:
Proszę o jeszcze.   :brawo:  :good:

kratke
Gość
« Odpowiedz #3 : 26 Wrzesień 2007 - 09:02:44 »

Joka - dziękuję bardzo, ostatnio niewiele takich rzeczy maluję, a niestety "dokumentowanie" prac zacząłem tez niedawno, więc pewnych rzeczy nigdy nie wrzucę, szczerze mówiąc nie żałuję tego aż tak bardzo, no może poza serią inspirowanych(nie kopiowanych!) Monetem Nenufarów, chyba z 8 dużego formatu pasteli było:/
ale jak coś znajdę/namaluję, to wrzucę, nie chce tez z drugiej strony zbyt dużego burdelu tu robić, tylko "reprezentację" pokazać...
Oldmalarz - na szczęście (lub nieszczęście) nie zadaję sobie takich pytań, poza tym nie uważam się do końca za artystę, ale czasem jak odejdę od sztalugi i spojrzę na skończoną pracę... jeżeli naprawdę mi się podoba, to tak, to mnie zadowala:)

[ Dodano: 2007-09-28, 12:03 ]
Co prawda temat jest "moje pastelowe malunki", ale postanowiłem się z Wami podzielić jednym (lub trzema, zależy jak na to patrzeć) obrazem akrylowym... jest to "Tryptyk o komunikacji" (szumna nazwa :-P )
11.

Tworzą go trzy obrazy o formacie około 31x23 cm każdy, akryl na dykcie...
Słyszałem skrajnie różne opinie na jego temat, ja akurat lubię tą pracę...
(wrzuciłem jako 3 w jednym, polecam obejrzeć na fotosiku w oryginalnej rozdzielczości, jeżeli ktoś jest zainteresowany :-| )
Azawakh
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 29 Wrzesień 2007 - 15:50:12 »

Twoje prace mają niesamowity klimat i nastrój. Pięknie posługujesz się pastelami z ekspresją i dynamizmem oraz swobodą. Niektóre Twoje prace są nieco surrealistyczne a niektóre impresjonistyczne. Bardzo efektowne.

ocham psy i samoloty i kocham je malować...
www.wojciechowski-artist.eu
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 27 Październik 2007 - 17:53:50 »

Kwiaty pełne ekspresji, życia. Kolorystyka cudowna...Super:)
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 15 Listopad 2007 - 20:23:02 »

Przepiękne te  kwiaty....  
Mi najbardziej podobają się 7,8 i 10, oczywiście to moje prywatne zdanie i nie wiem czy juro lub pojutrze wybór nie padłby na inne

Cudowne usmiech

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
nemo2000
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 20 Listopad 2007 - 23:46:05 »

Witam i pozdrawiam...
Pewnie się  nie myle, prace bardzo mi się podobają...
nemo2000

byś żył przez wszystkie dni swego życia..
J. Swift
kratke
Gość
« Odpowiedz #8 : 08 Grudzień 2007 - 11:09:31 »

12

ostatnio bawię się w "-tyki":jezyk2_:, w Tesco są fajne antyramki w oprawie sosnowej za 6 zeta, 20x25 cm, taki sobie narzuciłem format, więc przy okazji testując wrzucanie zdjęć "nie z fotosika", taki tryptyczek dla Was, proszę bardzo hejka

Makowa łąka
2007; 3x20x25 cm
pastele suche/papier
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 08 Grudzień 2007 - 11:29:58 »

Ho, bardzo fajny tryptyk  :ok_:
Na Allegro są modne "-tyki"  oczko - mają lepsze "branie" - no bo co by nie mówić - wyglądają ciekawie.

Kratke, zamiast miniaturki można by było wrzucić większy format (640x480 - max), a pod spodem dać linka do większego formatu  mysl Tyle że trzeba by było wtedy zrobić dwa obrazki - jeden średni, drugi duży. Na miniaturce ten tryptyk strasznie mały. No ale Twoja wola  milczek
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: