Forum malarskie

Konkursy malarskie => Kącik dyskusyjny => Wątek zaczęty przez: grzymek 03 Luty 2014 - 04:55:11Tytuł: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: grzymek 03 Luty 2014 - 04:55:11
artyści proponujecie tematy, glosujecie,ale udziału w konkursie nie beirzecie,jawny bojkot,ale wstyd,po co tak się osmieszacie na całym necie
nawet moderator  jeszcz się nie pojawił. Zamknąć konkursy !!!

(http://www.fotoszok.pl/out.php/t1883257_41.jpg) (http://www.fotoszok.pl/show.php/1883257_41.jpg.html)


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 03 Luty 2014 - 08:49:10
Hmmmmm, no dziwne trochę , pasowało by, by autor wygranego tematu wziął udział ale również wszyscy inni głosujący, oddając głos na temat to jakby zobowiązanie wzięcia udziału  :bezradny:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: wendipo 03 Luty 2014 - 11:37:48
Grzymek, tematy są proponowane dla wszystkich, a już od jakiegoś czasu frekwencja bardzo niska. Twoich prac też tu raczej nie było.
Nokiu, jak zaproponowałam kiedyś temat i on wygrał, to choć w biegu ale coś dodałam, bo wydawało mi się, że nie wypada nie uczestniczyć. Czy oddanie głosu na dany temat to jednocześnie zobowiązanie?, można polemizować. Ja sama głos oddałam........planów miałam że hoho, ale nie zawsze udaje się je zrealizować, powodów sporo,  niestety :bezradny: Często widzę, że ileś tam głosów oddanych jest na daną pracę, czyli ktoś zagląda, ale ciągle jakby z "ukrycia". Czy jest rada na to, żeby więcej osób uczestniczyło w życiu Forum, niż tylko Ci z pierwszej strony listy użytkowników?Zdarza się tak i na innych portalach, że z początku jak coś jest "świeże" jest ciekawe, można coś dodać, szukać czegoś nowego, a potem entuzjazm gaśnie........wydaje się, że wszystko już było (choć nigdy nie dość wiadomości), nic nowego nie możemy wnieść (złudzenie). Przeczytaliśmy wszystkie posty, wiadomości.........oj długo by wymieniać powody absencji. Na tym forum jest bardzo dużo cennych informacji dotyczących technik malarskich, mediów czy też ciekawostek na temat znanych artystów. Nie raz widzę, że liczba gości jest spora, czyli forum jest ważne, potrzebne, przydatne......... ale bardziej od strony technicznej. My sami rzadziej zabieramy głos, oceniamy prace...........no bo co tu znowu napisać?.....No a same konkursy?Może faktycznie jakby mogli "ludzie z zewnątrz" brać w nich udział, więcej by się działo......... :bezradny: :bezradny:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: know1126 03 Luty 2014 - 13:54:12
Grzymek - nic nie będzie w tej chwili zamykane , nie Ty o tym decydujesz i jako bądź co bądź nowy uzytkownik (z niewielkim stażem tu) , tudzież jako uzytkownik w ogóle  - powinieneś zachować troche więcej kultury. 

Moderator był i wczoraj wieczór, i w nocy również na chwile, ale wszelkie niecodzienne decyzje wymagają czasu , chwili  namysłu.

Sytuacja jaka wynikła jest niecodzienna , ale sporo racji w słowach Wendii jest (nie pierwszy raz).
Konkursu całkiem usuwać nie będziemy,  temat na pewno jest do przedyskutowania , czy nadal sie chcemy bawić czy nie chcemy,
może zmienić formulę nieco (np otwarty czas konkursu w przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń (np 3 , 4 , 5 ..)

Wasze propozycje i przemyślenia (konstruktywne)  są tu mile widziane  :tak:

Czasem trudno jest pogodzić zycie osobiste z hobby, a też ciężko wymagać od kilku osób by non-stop pracowały na wizerunek forum.
Nic na siłę nigdy i nie możemy nikomu zarzucać  że nie wziął udziału.

Należy docenić autorów prac wrzuconych, tj Autorkę  :tak:

Nokiu - w tej chwili zamykamy, Twoja praca jest świetna, klasyka po prostu ,ale -w obliczu braku konkurencji -konkurs  niestety zostaje zamknięty.
Przyjmij przeprosiny  :kwiat:  i jak by nie było brawa bo praca super   :tak:

Co dalej z konkursami  - sytuacja w najbliższym czasie wyjaśni się.Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 03 Luty 2014 - 14:45:05
Dzięki Know , nie ma problemu  :)


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: teresa 04 Luty 2014 - 16:26:53
No cóż, Moderator zadecydował o zamknięciu konkursu, niech tak będzie. Co dalej ? zależy od użytkowników.
Są może zmęczeni konkursami, lub co niektórych nie interesuje taka zabawa na forum. Trudno, rzeczywiście nic na siłę.
Jak know1126 napisał:
Cytuj
Wasze propozycje i przemyślenia (konstruktywne)  są tu mile widziane
Administracja też czeka na jakieś z waszej strony propozycje, ale jak do tej pory nikt się jeszcze nie wypowiedział.

grzymek, rzeczywiście może zareagował zbyt krytycznie  "zamknąć konkursy", ale
też się nie dziwię dlaczego tak ostro,  bo jeśli proponujemy tematy, głosujemy, to też jakaś odpowiedzialność na
nas ciąży względem Konkursu. Natomiast jeśli jesteśmy już zmęczeni konkursami wystarczy
zakomunikować moderatorowi lub adminowi, że róbmy sobie przerwę i wówczas mielibyśmy jasną sytuację i nie
narażalibyśmy się na żarty w necie. :mysl:

pozdrawiam ogół.Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 04 Luty 2014 - 20:28:04
A ja myślę, że być może stare zasady konkursów się znudziły  :bezradny:, może warto spróbować zmian ?  tak jak pisałam wcześniej tzn. wysyła się  swoją prace adminowi lub moderatorowi  i administrator/moderator ostatniego dnia wystawia prace ale bez nicków by nie było wiadomo czyja to praca jest, nikt nie będzie się wtedy sugerował, że tego lubi i na niego zagłosuje lub go nie lubi itd.....np. numerycznie( praca nr 1,2,3 itd.) i bez żadnego tytułu . Tytuł by był jeden wspólny... czyli wygrany TEMAT ale nie portret , tylko zawęzić np. konkretnie portret dziecka, kobiety itp. jak pejzaż to pejzaż jesienny, wiejski itd... by można było ocenić kto najbardziej wstrzelił się w temat i go również pod względem technicznym dobrze namalował. Po głosowaniu ogłaszane są wyniki pierwszych 3 miejsc i koniec ... myślę, że to jest bardzo sprawiedliwe dla każdego i przecież nic się nie straci próbując a można wiele zyskać .
Niech inni wyrażą swoją opinie, bo pisać dużo i każdy potrafi ale by napisać i zaangażować się to już nie każdy, więc mile widziane opinie zaangażowanych chcących brać udział w konkursach i w życiu forum  :oczko:  :okok:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: wendipo 04 Luty 2014 - 23:43:15
Sądziłam, że na tym forum są dorosłe i odpowiedzialne osoby. Wystawiając pracę, wierzę, że głosujący sugeruje się tylko i wyłącznie pracą, tematem i wykonaniem, a nie autorem pracy, bo to odbiera całkowicie sens pokazywania  czegokolwiek, nie tylko w konkursach, ale również w naszych galeriach.  Druga rzecz, sądzisz Nokiu, że jak już jedna osoba wrzuci pracę konkursową, to inne osoby mogą się sugerować, tym że jest dobra i nie mają szans, bądź odwrotnie, ta jest do niczego więc ja mogę wygrać? To co mnie się podoba innym niekoniecznie i odwrotnie, więc ukrywanie prac do zamknięcia konkursu wydaje się trochę dziwne, a jeszcze dziwniejsze, że ktoś może tak myśleć.......ale to jest tylko mój punkt widzenia.
Tak na marginesie jeszcze jedno. Nokiu, jesteśmy tu już jakiś czas, poznaliśmy trochę własne  techniki i styl malowania, i powiedzmy jest pokazana praca Dalberta, albo Vagabonda, albo Twoja, Espero czy Tereski.........dość szybko rozpoznamy kto jest autorem,  czy potrzebny tu nick?.......CHIBA nie :bezradny:
Nie wiem jak inni, ale można albo wydłużyć czas oddawania prac, albo na razie "zawiesić" konkursy........może w międzyczasie znajdzie się jakieś inne rozwiązanie. Innego pomysłA na razie nie mam..... :bezradny:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: know1126 05 Luty 2014 - 02:16:12
Wednii ma racje, tzn ja sie zgadzam, bądź mam nadzieje że na forum sugerujemy się (zwłaszcza przy konkursach )  tym czy dana praca jest dobra, czy nam sie podoba. Praca, nie autor , sympatia.

Co więc sądzicie o tym , by ustalić w regulaminie  minimalną liczbę prac , bez których nie ma konkursu.
Mamy powiedzmy 4 tygodnie na stworzenie czegoś, a jesli nie bedzie odpowiedniej liczby - dodajemy kolejny miesiąc. Było by to coś w stylu Tworzymy Razem,
bardziej otwara formuła.. Tamten dział niestety zamarł, ale nie o nim teraz tutaj...


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 05 Luty 2014 - 08:31:42
Dałam zwykły przykład tego co by można było zmienić bo może inni na to inaczej patrzą , z tego co widzę zostałam osądzona że to ja to tak odbieram. W takim razie róbta co chceta, ja się już nie odzywam. Upieracie się przy tym co macie, i jakie są rezultaty ... takie że nikt nie dał pracy i się nie udziela.


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: teresa 05 Luty 2014 - 09:57:30
ależ nokiu nie denerwuj się, Twoje propozycje też mają sens, więc parę głosów nie świadczy już o osądzeniu Twojej.

nokia75:
Cytuj
, ja się już nie odzywam.
tak nie można, "trzeba rozmawiać"  jak to Kiepski powiedział  :haha:

Ps.
Może przerzućmy się na Tworzymy razem (http://www.tessart.pl/smf/index.php?board=45.0)
przy okazji odnowimy ten dzieł ?
podobieństwo propozycji noki, choć nie całkowicie, warto zapoznać się z tym działem,
może trochę ulepszyć, zmienić, co wy na to?


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: wendipo 05 Luty 2014 - 10:55:46
Ależ Nokiu kochana, nikt Cię nie osądza. Po prostu tak jak napisałaś wcześniej "mile widziane opinie....." więc wyraziłam swoją i tylko swoją opinię, co sądzą inni nie wiem, bo jakoś spośród wielu użytkowników tylko cztery osoby zabierają głos :bezradny: Zgadzam się co do konkretnego tematu, jak również nie dodawania tytułów. Można też tak jak proponuje Know, minimalna ilość prac bez których nie ma konkursu. Tworzymy razem, wg propozycji Tereski, też jest do rozważenia. Jednak tak czy owak, cztery osoby nie dadzą rady zadecydować za wszystkich :bezradny:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: know1126 05 Luty 2014 - 23:06:21
Droga Nokiu, nie denerwuj się  :pocieszacz:
Nie ma potrzeby sie denerwować , lepiej cos razem ustalić jakoś , niz sie złościć ;)

To tylko forum, i aż forum. Nasze forum,
i Wasze forum.

Ja oczywiście jestem skłonny wypróbować Twój pomysł z wysyłaniem prac, nie ma problemu, dlatego pytamy resztę. Ja tylko sie obawiam , że bedzie podobnie, ale mozemy od nastepnego konkursu zrobic próbę, jak najbardziej.

Swoją propozycje tez podtrzymuje,
ale i Teresa dobrze radzi - moze odkurzyć wątek Tworzymy razem (tylko juz nie tego Klimta ;)   a konkursy na razie przerwa, po prostu. Przerwa to nie koniec świata ;)


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 06 Luty 2014 - 10:15:59
Spokojnie nie jest tak zle ehe  :oczko: żebym była wkurzona   :no: , ale ciśnienie trochę mi skoczyło jak czytałam o tym, że jak można "wogóle o tym pomyśleć"...wyszło na to, że ja się sugeruję sympatia itp. a wręcz odwrotnie chciałam by było tak, by czasami inni się nie sugerowali, że to moja praca bo może za często wygrywałam i miałam 2,3 miejsca i ktoś by mógł pomyśleć " że znowu zagłosuję na nokie bo fajnie jej wyszedł obraz" a tak każdy by miał równie szanse. Co do stylu to nie zawsze można poznać czyj to... mogłabym namalować w inny sposób próbując czegoś nowego i już by nie było wiadomo, że to ja. Zresztą trochę tajemniczości dodało by  pikanterii, by po ogłoszeniu wyników wejść z zaciekawieniem i sprawdzić wyniki.  Więc dałam taką propozycję bo wydawało mi się, że warto spróbować, również  co do tytułów  jak pisał wcześniej Rafał Taras, to po przemyśleniu moim miał rację, gdyby nie tytuł to czasami ciężko się domyśleć co jest na obrazie. Np. patrząc na abstrakcję każdy sam powinien tam coś zobaczyć, a wpatrując się w taki obraz widzę coś tam lub całkowicie nic mi do głowy nie przychodzi co by to mogło być a patrząc na tytuł np. magiczne ptaki, zerkam jeszcze raz na obraz i myślę no faktycznie mogą to być ptaki ehe  :rotfl:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: teresa 06 Luty 2014 - 15:55:23
know1126:
Cytuj
ale i Teresa dobrze radzi - moze odkurzyć wątek Tworzymy razem (tylko juz nie tego Klimta

oczywiście nie musi być Klimat i jego prace, (już przestarzały wątek) jest wiele innych tematów, artystów dzieł, lub jeszcze inne luźne tematy,
opcji jest ogrom, wiec może pobawimy się wspólnie ?

Kto jeszcze inny ma jakieś propozycje ? :mysl:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: adorata 07 Luty 2014 - 04:31:44
Konkursy trwają na tym Forum już długo i brałam w nich udział, rzecz w tym, że wygrywały te prace, które tworzyłam przez dość długi czas. Niekiedy pod presją czasu nie da się czegoś wartościowego stworzyć, więc myślę, żeby określić tematy konkursów wcześniej i terminy, kiedy mają się odbyć. Terminy można np. na trzy przyszłe Konkursy wyznaczyć, lub jak kto uzna za odpowiednie to inne. Może nie należy ukrywać autorów, bo rzeczywiście raczej ocenia się samą pracę, ja tak robię. Co do sugerowania się czyjąś pracą, to się zdarza i sama nie raz z tego powodu nie brałam udziału w Konkursie, bo przykro jest być na końcu, ale to już ryzyko zawodowe. Proponuję tworzenie nowych tematów i działanie od zaraz, a zakres jednego tematu poszerzyć, aby każdy wybrał własną opcję, wtedy może się lepiej wypowiedzieć. 
Mam nadzieję, że padną jeszcze inne propozycje i w sumie znajdzie się rozwiązanie, a Konkursy są potrzebne, myślę, że to chwilowe osłabienie mocy twórczej artystów /było/. Jeszcze jedna sprawa- chodzi o wklejanie, z tym jest różnie i ja potrzebowałam trochę czasu, aby poznać te sposoby najlepsze, ale nie jestem pewna, co się znowu pozmienia w przyszłości, nie każdy ma cierpliwość dociekać co i jak.


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: Vagabond 07 Luty 2014 - 16:55:28
Nie ma co się obrażać i strofować grzymka. Jak wiecie on sam witajac się na forum powiedział:
 "Maluję aerografem, trochę inna sztuka malowania niż malarstwo klasyczne"
więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć a, że zabrał głos, to miał takie same prawo jak inni użytkownicy,
wywołał jednak na siebie burzę obrażonych słów, a teraz siedzi cicho. heheh i jak tu gadac na tym forum.
Na temat konkursów powiem tak. Jest Moderator, Admini i wierzę że coś wymysla ciekawego, a jeśli nie, to  odpocznek też się przyda.
Mało ludzi na forum, bo wszystko tu jest, ogromna ilość wiadomości, łącznie z ważnymi informacjami o malarstwie i jeszcze do tego wiadomości z historii sztuki, jest tego od cholerki hheheh, książkę o malarstwie mozna napisać na podstawie wiadomości z naszego forum i co tu się dziwić, że jest tu wiecej gości niż (przepraszam, bez urazy) wypalonych użytkowników.

pozdrawiam i do zobaczenia


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: Vagabond 07 Luty 2014 - 17:00:26
Jeszcz raz ja, bo nie mogę modyfikować swoich postów, zauważyłem nowy dział z fotografią.
Bardzo dobrze, możemy też zabawić się w fotografów, to też dobra szkoła dla malarzy i ciekawa. :okok:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: nokia75 07 Luty 2014 - 19:14:09
Jak rozumieć Vagabond tych wypalonych użytkowników? miałeś chyba na myśli siebie bo bardzo mało się udzielasz , wpadasz napiszesz parę postów od czasu do czasu i znikasz, piszesz o innych ale siebie nie zauważasz to tak jak powiedzenie z belką i igłą w oku. Mam nadzieję, że nie o mnie myślałeś pisząc " burzę obrażonych słów" bo nie pasuje Tobie o tym pisać, po tym jak zareagowałeś na komentarz rafałatarasa w swojej galerii, odebrałeś to jak złośliwość a tutaj wszędzie się pisze o konstruktywnej opinii a jak ktoś już taką wyraża to jest zle, to trzeba się zastanowić co wkońcu się chce ...
Czasami warto ugryzc się w język zanim się coś napisze .  :mysl: I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę by nie byli potraktowani w sposób że są złośliwi, warto się nad tym zastanowić :mysl: Sorry ale piszę co myślę i może nie każdemu się to może podobać, staram się być szczera , jeśli to komuś przeszkadza to nic na to nie poradzę taka jestem, jeśli mi się coś nie podoba lub się z czymś nie zgadzam to wyrażam swoje zdanie .


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: know1126 08 Luty 2014 - 01:28:34
Aczkolwiek lepiej że Vagabond wpadł i napisał pare słów niźli miałby nie wpaść  :tak:

Sami artyści, wszyscy wrażliwi i dlatego tak jest, bo artysta to człowiek wrażliwy ;)

Cos na pewno wszyscy razem wymyślimy już niebawem,
a do tego czasu niech kazdy wpada  > tu <  właśnie by się wyrazić,

zapraszamy  :okok:Nie ma co się obrażać i strofować grzymka. Jak wiecie on sam witajac się na forum powiedział:
 "Maluję aerografem, trochę inna sztuka malowania niż malarstwo klasyczne"
więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć a, że zabrał głos, to miał takie same prawo jak inni użytkownicy,
wywołał jednak na siebie burzę obrażonych słów
Co do Grzymka - np. w mojej wypowiedzi na początku do naszego kolegi nie było wrogości,
tylko uważam, że Grzymek mógł sobie darować prześmiewczy ton swojej wypowiedzi.
Bo skoro jesteśmy tu wszyscy , ci co są codziennie i ci co są raz na tydzień - nie ma lepszych i gorszych, kazdy jest potrzebny i jest kiedy ma czas ,
i traktujemy się wszyscy co najmniej jak koledzy - to z kolegów nie nalezy się wysmiewać.

Co do sensu wypowiedzi  to Grzymek miał racje oczywiście. Tylko bez jaj..

  a teraz siedzi cicho. 
Grzymek, kolego, jak coś to pisz, nie siedź cicho :oczko:

 


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: wendipo 09 Luty 2014 - 13:00:14
...."więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć.....", no cóż, miał, nie miał, zawsze można zapytać, po to są kąciki dyskusyjne.
Nokiu, możemy się denerwować na takie stwierdzenia, ale Vagabond miał niestety rację, co do "wypalonych uczestników". Na jednej stronie galerii użytkowników forum jest 25 forumowiczów, stron jest bodajże 10, można jeszcze doliczyć parę osób które nie mają założonych stron- galerii...........Aktywnych jest ......kilka osób z jednej strony plus kilka postów (bardzo cennych zresztą) Grulla czy Dannyego i to dotyczących raczej technik, bądź materiałów niż życia forum. No i gdyby choć tak jak Vagabond zabierali głos od czasu do czasu, nie byłoby źle.
Czy nam się to podoba, czy nie, tak się dzieje w życiu, że wszystko co nowe przyciąga, potem powszednieje,  i choć tworzymy nadal (przynajmniej część), to nie pokazujemy tego, bo podobne do wcześniejszych, bo to już było itd. itp. Forum, żyje innym życiem, tym co tu jest równie cenne jak prace użytkowników, czyli bogatą wiedzą na temat sztuki, w ogóle i w szczególe.
...."mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę by nie byli potraktowani w sposób że są złośliwi..."
Bardzo lubiłam komentarze Towicza np. nie zawsze przebierał w słowach, ale szczerze "walił" co złe, ale co dobre  pochwalił. Niestety, jak gdzieś napisał to Know, artyści to wrażliwcy, i nie wszyscy i nie zawsze dobrze znoszą krytykę. Mam na myśli oczywiście konstruktywną krytykę.
No! wpadłam tu by się wyrazić :rotfl:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: Vagabond 10 Luty 2014 - 05:46:38
Cytuj
"Jak rozumieć Vagabond tych wypalonych użytkowników?"

Nie miałem nic złego na myśli i nie chciałem nikogo urazić.
pisząc "wypalonych" określiłem tym słowem użytkowników, którzy przestali pisać i wrzucać swoje prace. Nie złośliwie się odnoszę do tej sytuacji, przeciwnie rozumiem bo przecież ile można pisac i ile można malować, musi przecież kiedyś nastąpić jakiaś pustka lub kryzys sił a i brak czasu , jak w moim przypadku. Parcuję na zmiany i czasami jestem tak wyczerpany fizycznie, ze nie ma mowy o jakichkolwiek przyjemnościsch. Na forum "wpadam"

Cytuj
a"miałeś chyba na myśli siebie bo bardzo mało się udzielasz , wpadasz napiszesz parę postów od czasu do czasu i znikasz, piszesz o innych ale siebie nie zuważasz to tak jak powiedzenie z belką i igłą w oku"

Ale jestem. Oj nokiu po co te ostre słowa, przecież jesteśmy tu na forum jak rodzina, przepraszam jak cie uraziłem ale ja tez pisze co myślę i nie nie mam zamiaru zmieniac swojego sposobu bycia.

Cytuj
"I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę"

Ten się boi pisać i tamten boi się pisać, ale kogo sie boją?
o czym ty nokiu piszesz? o jakiejś bojaźni. Co tu admini biją?
Nie rozumiem tego stwierdzenia. Wydaje mi się, ze adminka tego forum jest bardzo wyrozumiała i przystępna w dyskusjach. to raczej nasi użytownicy są jak know napisał sa bardzo wrażliwi. Myśle, że nazbyt wrażliwi  co świadczą o tym ostatnie twoja słowa nokiu. A może jednak sternika forum zmienic hahahah.

pozdrawiam i wpadnę jeszcze tu nie raz.
nokiu i już sie nie gniewaj  :kwiat:


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: Vagabond 10 Luty 2014 - 05:50:02
Jeszcz raz.Musze adminowi zakomunikować, że nie mogę modyfikować swoich wypowiedzi :bezradny:
Cytuj
I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę"
o jakiej prawdzie mówisz?


Komentarz Moderatora odn. edycji - zobaczymy co da się zrobić z tym ;)


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: Vagabond 10 Luty 2014 - 06:03:50
a co do  rafałatarasa to po co go chwalić, był kolegą bardzo zlosliwym jak sami pamietacie.
Jego posty nie maja nic wspólnego z prawdą, o której pisze nokia, krytykował wszystkich i wszystko o czym  i o kim tu wspominać.


Tytuł: Odp: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja
Wiadomość wysłana przez: eb88 14 Luty 2014 - 14:30:26
Wtrącę słów kilka  z punktu widzenia podglądacza i biernego użytkownika forum....
Jestem tu dla zawartości technicznej tego forum, ciągle się dowiaduję czegoś nowego. Mało się odzywam, bo się nie znam na malarstwie tak bardzo, żeby dyskutować z zawodowcami. Konkursy są fajne, osobiście zawsze podglądam jak sobie poradziliście z tematyką, głosuję i nawet czasem coś zauważę. Nie biorę w nich udziału jako użytkownik forum, bo zdaję sobie sprawę z poziomu moich prac.... ciągle za niski;)
Pozdrawiam